>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Linz & Osaka 12.10-18.10.

Status
Zamknięty.
wilander 239

wilander

Fan Sportu
Tenis: Austria, WTA Linz, Singles 2009 (13.10.09 20:15)
Spotkanie: Iveta Benesova vs Stephanie Gehrlei
Typ: 2-0
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na dzisiaj proponuję dla odmiany spotkanie w wykonaniu płci pięknej. W austriackim Linz w ramach pierwszej rundy zmierzą się rozstawiona z 5. Czeszka Iveta Benesova oraz kwalifikanta Stephanie Gehrlein, która reprezentuje Niemcy. Spotkanie to jest dość nie pewne – a to dlatego, że grają kobiety, i każdy wynik jest możliwy. Ja jednak postanowiłem dziś zagrać na bardziej doświadczoną z pań. Benesova zajmuje w rankingu WTA 37 lokatę z dorobkiem 1600, a jej rywalka ma na koncie 192 punkty, co pozwala jej na zajmowanie pozycji 252. Benesova pokazała się z dobrej strony w Tokio, gdzie odpadła dopiero w ćwierćfinale z Maryśką 4:6 5:7. Wcześniej pokonywała Razzano, Dulko, Chang. Jeżeli chodzi o Niemkę – to w kwalifikacje przeszłą jak burza. Trzy spotkanie po 2:0 i jest to już spory sukces dla niej – ponieważ w 8 ostatnich turniejach albo odpadała w Kawlach albo w pierwszej rundzie. Myślę, że w tym turnieju już swoje osiągnęła. Kurs 1.33 nawet fajny – dla odważniejszych polecam 2-0 po kursie 1.90.


&gt;&gt; wilander
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Benesova - Gehrlein 7/5 6/0
Benesova @ 1.45
Meczyk niedługo więc muszę się streścić, Iveta dla mnie dziewczyna na TOP20 ale to raczej już na następny sezon jeśli utrzyma formę dzięki grze na twardej nawierzchni jej gra wychodzi jej bardzo płynie bez żadnych grymasów i bawienie się w &quot;milejdi&quot;, bardzo dobry fh i krosówka forhendowa i dobry return jak na kobiecy tour. Niemka jakoś kiedyś się obijała się o uszy ale to i tak życiówka to jakieś ze @ #140 miejsce w ranku może gdyby to był męski tour zastanawiałbym się nad tym typem lecz w damskim tenisie nie powinno być tutaj większych problemów dla Czeszki która powinna tutaj trochę sobie ponabijać punktów do rankingu ponieważ obsada nie powala na kolana.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
S. Bammer - A. Dulgheru
Typ: 2 (+1,5) ✅
Kurs: 1,95

Gram w ziemniaku, w necie pewnie złapiecie dużo lepszy kurs na taki handicap, powyżej 2 na pewno (na czyste zwycięstwo Dulgheru naziemne wystawiają ok 3,00 a np. w Bet365 widzę 3,50 to spora różnica). Przejdźmy do zdarzenia. Obie zawodniczki umiejscowione w podobnej pozycji rankingowej - 52 i 53 miejsca. Bammer już nigdy nie zaufam, przenigdy na nią nie zagram, nie jest warta ani grosza z mojej kieszeni. To dość subiektywna opinia, zepsuła mi niedawno (przegrywając z Czakwetadze) kupon, tasiemca, do wygrania miałem 1300 zł. Mniejsza o to, to tylko jeden prywatny argument. Sybille bez formy. W US Open pierwszy mecz przegrany z Martinez Sanchez, w Seulu ledwo wygrała z Makarovą, potem mocna porażka, tak, to jest odpowiednie słowo z Rybarikovą. W Tokyo z Petkovic 0-2 i w Beijingu nie inaczej z Pavlyuchenkovą. Jednym słowem zaprezentowała jedną wielką żenadę w Azji. Teraz dziewczyna próbuje swoich sił w austriackim Linz. Po drugiej stronie siatki stanie młoda utalentowana Rumunka, Dulgheru. Śledziłem jej poczynania w pierwszym wygranym turnieju w karierze, w Warszawie, później było sporo słabiej, robi stosunkowo duże przerwy między rozgrywkami. Wylewa litry potu na treningach nie po to, by łatwo przegrać z Bammm. Myślę, że jest w stanie nawet wygrać, ale gram tylko handi.
 
januask 48

januask

Użytkownik
Krótko i na temat:

Benesova I. v Kvitova P. [Liczba setów 3] @ 2.13 gamebookers ⛔ 4:6,5:7
Dwie Czeszki. Dwa odmienne style gry. Benesova solidna i regularna zawodniczka, dobra w długich wymianach z głebi kortu. Kvitova to siła, krótkie wymiany i szukanie ataku w nadarzających się sytuacjach. Taka mieszanka stylów da nam zacięty 3 setowy pojedynek.
stawka 2/10

Niculescu M. v Radwanska A. [HC 6:0] @ 1.85 gamebookers ZWROT 4:6,2:6
Rumunka zawodniczka dość przeciętna. Jeśli ma dobry dzień potrafi napsuć krwi wyżej sklasyfikowanym przeciwniczkom. Aga wiadomo, po sukcesie w Azji wraca do Europy...będzie zmęczona i jeśli wygra to zrobi to najmniejszym nakładem sił. Tak więc handi &quot;do pokrycia&quot;.
stawka 2/10

Wickmayer Y. v Bacsinszky T. [HC 0:4,5] @ 1.85 gamebookers ✅ 7:6,6:4
Mimo wystawionych kursów i faworyzowaniu Belgijki, myślę że spotkanie będzie bardziej wyrównane. Zawodniczki młode, grające ofensywnie z niezłym serwisem, ale sporą ilością niewymuszonych błędów. Może nawet będą 3 sety. Jak dla mnie Szwajcarka powinna &quot;pokryć&quot; to handi.
stawka 2/10
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
Lucie Safarova vs Urszula Radwanska 1 # 1.25 (2/10) Bet365
Lucie Safarova vs Urszula Radwanska 2-0 # 1.75 (1/10) Bet365

Dziś jest parę fajnych spotkań z tenisa. Jak pokazał wczorajszy dzień – lepiej żebym się trzymał właśnie tenisa, bo piłka to jednak lubi płatać figle. Na pierwsze spotkanie wybrałem pojedynek z kobiecego turnieju w Linz . Spotkanie drugiej rundy, a naprzeciwko siebie staną Czeszka Lucie Safarova oraz młodsza z sióstr Radwańskich – Urszula. Porównując ranking WTA obie panie różni ok. 500 punktów co w przeliczeniu na pozycje dale 26 różnicy. Czeszka zajmuję lokatę 41 a Urszula 67. Jednak nie ranking gra. Najbardziej liczy się aktualna forma. A ta pokazuje, że Polka nie może być uważana za faworytkę. Co prawda pokonała w pierwszej rundzie przedstawicielkę gospodarzy Yvonne Meusburger 7:6 6:1, jednak jej wcześniejsze dokonania nie powalają. Odpadała w pierwszych rundach w Pekinie, Tokio, Seulu i na US Open i w żadnym z tych spotkań nie ugrała nawet seta. Jej rywalka Lucie w pierwszej rundzie pokonała Patricie Mayr 6:2 6:1. W Pekinie odpadłą w drugiej rundzie z Na Li 6:4 0:6 4:6. Całkiem dobrze zagrała w Tokio gdzie najpierw pokonała w pierwszej rundzie Ivanovic 6:4 7:6, a w drugiej Peng 6:3 4:6 6:4. Myślę, że Czeszka odniesie dziś pewne zwycięstwo. Dla odważnych typ 2-0 po kursie 1.75. Stawka na 1 - 2/10

&gt;&gt; wilander
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
M. Czink - F. Schiavone
Typ: 1 ✅ zwrot
Kurs: 2,15

Węgierka ostatnio w dobrej formie. Wygrała w kanadyjskim Québec pokonując m.in. Petrovą, Wozniak i w finale Safarovą. W Chinach już poszło nie po jej mysli, pokonała Vesnine, ale w drugiej rundzie czyhała na nią Dementieva, więc siłą rzeczy mogła przegrać to spotkanie i zejść bez cienia wstydu z kortu. W Osace na razie bez problemów, 2-0 z grającą u siebie Japonką Ryoko Fuda i Vanią King (co wcale nie musiało być tak oczywiste). Wypadałoby zdobyć fajną pozycję w jakimś azjatyckim turnieju. Spróbuje jej to utrudnić Włoszka, potrafiąca zagrać dobry mecz, ale ostatnio grająca w kratkę, absolutnie nie zachwyca. Zaczynając od Seulu, gdzie kreczowała w drugiej rundzie po przegranym secie 1-6 z Kirilenko. W Tokyo zrozumiała przegrana z Sharapovą. Beijing - wygrana z kontuzjowaną Lisicki i nazbyt łatwo wyeliminowała ją Zvonareva. W pierwszym meczu pokonała babcię Anne Kremer, wczoraj młodziutką Chan Yung-jan, która zabrała jej seta. Moim zdaniem kursy na to spotkanie powinny być odwrotne. 6/10
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
Lucie Safarova vs Agnieszka Radwanska 2 # 1.50 (1/10) Bet365

Drugi tym na dziś – tym razem turniej WTA - Mecz ćwierćfinałowy w Linz. Spotkanie pomiędzy Agnieszką Radwańska a pogromczynią jej siostry Lucie Safarovą. Oglądałem wczoraj spotkanie Lucie z młodą Radwańską i trzeba przyznać, że Polka nie chciała za bardzo wygrać. Jeżeli Lucie zagra dziś z Isią tak jak wczoraj z Ulką to nie wierze, że może wygrać. Jednak jest ta obawa, że forma u niej rośnie, a jak wiadomo Isia ma już dość sezonu i jest mocno zmęczona. Jednak będę jej kibicował i jeżeli zagra lepiej od siostry – a wiem, że zagra to wygra to spotkanie. No a jeżeli Czeszka stawi za duży opór to Aga może odpuścić i zrobić z „Szawarzowej” – jak ją nazywa komentator Eurosportu – pogromczynię Radwańskich. H2H 1-0 dla Czeszki.

&gt;&gt; wilander
 
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Lucie Safarova (CZE) - Agnieszka Radwańska (POL)
Ile gemów zostanie rozegranych podczas meczu?
Typ: Więcej niż 21,5
Kurs: 1.78
bwin


Ćwierćfinał Generali Open. Spotkanie z małymi podtekstami. To właśnie Safarova wyeliminowała z turnieju młodszą Radwańską, więc Agnieszka będzie miała szansę na małą siostrzaną zemstę. A że nie będzie to proste zadanie świadczą ostatnie wyniki i forma Czeszki. Świetnie prezentuje się w Linzu, dwa pewne zwycięstwa nad groźnymi zawodniczkami (Mayr i U. Radwańska). Wcześniej również osiągała solidne wyniki: finał w Quebecu, dobre występy w Tokio i Pekinie gdzie przegrała z naprawdę klasowymi zawodniczkami po bardzo wyrównanych meczach (46 57 z Azarenką, 64 06 46 z Na Li). Oczywiście trudno porównywać te wyniki do wyników Agnieszki która w tych samych turniejach dochodziła do półfinału i finału... Ale trzeba przyznać że w Linzu Isia już nie prezentuje takiej formy jak w Azji, zapewne przez zmęczenie sezonem, długie przeloty no i przez same ciężkie mecze jakie musiała rozegrać żeby dojść do F czy SF. Zdaje się że coraz bardzie dokucza jej kontuzjowany bark.

Dlatego uważam że Safarova będzie dla niej trudnym orzechem do zgryzienia. Czeszka posiada dobry serwis który ogranicza możliwość skutecznego returnu, co z kolei jest mocną stroną Agnieszki. Agnieszka natomiast, mimo wciąż słabego 2 serwisu potrafi bronić swego podania i możemy nawet być świadkiem jakiegoś tiebreaka. A do pokrycia linii z typu wystarczą 2 wyrównane sety np. 75 64 a całkiem możliwe że zawodniczki uraczą nas 3 setami.

Last 5 tournaments: Safarova, Lucie
Linz, Austria, Europe
15/10/2009 R16 Safarova, Lucie vs. Radwanska, Urszula 2:0 6:4 6:4
13/10/2009 R32 Safarova, Lucie vs. Mayr, Patricia 2:0 6:2 6:1
Beijing, China, Asia
05/10/2009 R32 Safarova, Lucie vs. Li Na 1:2 6:4 0:6 4:6
04/10/2009 R64 Safarova, Lucie vs. Ji, Chunmei 2:0 6:2 6:4
Tokyo, Japan, Asia
30/09/2009 R16 Safarova, Lucie vs. Azarenka, Victoria 0:2 5:7 4:6
29/09/2009 R32 Safarova, Lucie vs. Peng, Shuai 2:1 6:3 4:6 6:4
27/09/2009 R64 Safarova, Lucie vs. Ivanovic, Ana 2:0 6:4 7:6
Quebec City, Canada, America
20/09/2009 Final Safarova, Lucie vs. Czink, Melinda 1:2 6:4 3:6 5:7
19/09/2009 Semifinals Safarova, Lucie vs. Goerges, Julia 2:0 6:3 6:2
18/09/2009 Quarterfinals Safarova, Lucie vs. Mattek-Sands, Bethanie 2:0 6:3 6:4
18/09/2009 R16 Safarova, Lucie vs. Tetreault, Valerie 2:0 6:2 6:2
15/09/2009 R32 Safarova, Lucie vs. Dubois, Stephanie 2:0 6:1 6:3

Last 5 tournaments: Radwanska, Agnieszka
Linz, Austria, Europe
15/10/2009 R16 Radwanska, Agnieszka vs. Cornet, Alize 2:0 6:4 7:5
14/10/2009 R32 Radwanska, Agnieszka vs. Niculescu, Monica 2:0 6:4 6:2
Beijing, China, Asia
11/10/2009 Final Radwanska, Agnieszka vs. Kuznetsova, Svetlana 0:2 2:6 4:6
10/10/2009 Semifinals Radwanska, Agnieszka vs. Bartoli, Marion 2:0 6:4 6:3
09/10/2009 Quarterfinals Radwanska, Agnieszka vs. Dementieva, Elena 2:0 7:5 6:3
08/10/2009 R16 Radwanska, Agnieszka vs. Martinez Sanchez, Maria Jose 2:1 4:6 6:4 6:2
06/10/2009 R32 Radwanska, Agnieszka vs. Schnyder, Patty 2:0 6:4 6:1
Tokyo, Japan, Asia
02/10/2009 Semifinals Radwanska, Agnieszka vs. Sharapova, Maria 1:2 3:6 6:2 4:6
01/10/2009 Quarterfinals Radwanska, Agnieszka vs. Rybarikova, Magdalena 2:0 6:3 6:1
30/09/2009 R16 Radwanska, Agnieszka vs. Petkovic, Andrea 2:1 6:4 3:6 6:3
29/09/2009 R32 Radwanska, Agnieszka vs. Hantuchova, Daniela 2:1 6:3 3:6 6:3
28/09/2009 R64 Radwanska, Agnieszka vs. Makarova, Ekaterina 2:0 7:5 6:3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom