>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Indian Wells (09.03.2022 - 20.03.2022)

Status
Zamknięty.
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Panowie , 2.80 na Sakkarii to aby nie za dużo? Widać że Świątek z psychiką lepiej , ale to w końcu sakkari co myślicie?
Po tym co wczoraj Iga zagrała po raz kolejny z rzędu to jednak myślę, że odpowiednio. Wytrzumuje wymiany, nakręca się gra mega taktycznie. Po raz kolejny wraca z ciężkiej sytuacji czy to w secie czy meczu. Myślę, że jest obecnie na pewno najlepsza. Mega postęp z Wiktorowskim zrobiła bardzo szybko. Iga sporą faworytką.
 
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Moim zdaniem Iga wygra.
W tym turnieju oglądałem tylko jej mecz z Halep i byłem pozytywnie zaskoczony. Była agresywna, rozrzucała Rumunkę po korcie, szybko odrabiała straty, popełniała mało błędów grając na dużym ryzyku - ogólnie fajnie to się oglądało. Oglądałem, też końcówkę meczu Sakkari i wg mnie Badosa przegrała mecz ponieważ grała zbyt asekuracyjnie. Mało zagrań wzdłuż linii i ciągle uderzała przez środek siatki. Oddawała inicjatywę Greczynce, a ta to wykorzystała. W meczu finałowym Iga raczej nie odda inicjatywy i to ona będzie narzucać tempo. Wg mnie będzie to dla niej łatwiejszy mecz niż ten z Halep.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Iga może tylko wygrać jak będzie dobrze serwowała; wtedy będzie mogła "rozrzucać" Sakkari po korcie.
2.8 za Sakkari to piękna i za wysoka cena, ale nie będę sobie psuł przyjemności oglądania meczu typowaniem na kogokolwiek :)
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Buk Waldi1979bet.com czy jak :LOL:? Tak bardzo administratorzy pilnujecie, żeby każdy pisał buka do typów albo analiz, a sami wymyślacie łamigłówki, żeby użytkownicy domyślali się, w którym buku można to zagrać...
to jest post reklamowy, a nie mój typ, nie dopisywałem buka, ponieważ na screenie jest nazwa + jak się kliknie w obrazek to przenosi na ich stronę.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Buk Waldi1979bet.com czy jak :LOL:? Tak bardzo administratorzy pilnujecie, żeby każdy pisał buka do typów albo analiz, a sami wymyślacie łamigłówki, żeby użytkownicy domyślali się, w którym buku można to zagrać...
Przeciez to w ramach ciekawostki, bo kurs powinien być ok 10.00 a nie 2.00
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Iga 1,55 betclic
h2h na korzyść Sakkari 3:1. Jednak ostatni pojedynek, które rozegrały ze sobą niecały miesiąc temu zwyciężyła Iga 2:0. Wydaje się, ze znalazła sposób na Greczynkę z pomocą nowego trenera. Świątek ma mental już na odpowiednim poziomie i takie mecze po prostu bierze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom