>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Guadalajara (17.10.2022 - 23.10.2022)

Status
Zamknięty.
C 0

Cekinhopro

Użytkownik
Została mi Azarenka i Sakkari. Moje typy oparte na ogólnej znajomości tych Pań. Nie widziałem jak grają w tym turnieju. Mamy cashout 50zł przy dwóch meczach, pomimo tego, że obie panie startują z wyższym kursem, czyli w teorii nie są faworyzowane. Moim zdaniem ten cashout mówi, że nie ma faworytów w tych meczach, a bukmacher przewiduje, że obie Panie mogą wygrać.
 

Załączniki

louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Guadelahara
godzina 00/00
spotkanie V.Azarenka - J.Pegula
TYp Azarenka i powyzej 19.5 gema
kurs 3.8
Williamhill
Analiza :
Obie złapały tutaj formę , mecz zapowiada się na zacięty i wyrownany blisko 50/50 ale ja zdecydowałem się zagrać na Vikkę nie tylko ze względu na kurs , Pegula od dłuższego czasu mnie nie przekonuje gra zbyt zachowawczo i schematycznie z taką grą mozna się prześlizgnąć z meczu na mecz nwet do ćwierćfinłu , do półfinału ale żeby wygrywać turnieje trzeba czegoś więcej , trzeba zaryzykować zaatakować postawić wszytko na jedną kartę .Pegula gra tutaj dobrze szczegulnie w pierwszej rundzie odwróciła po przegrabym secie i przełamaniu z Rybakiną choć ja odniosłem wrażenie że to rybka doznała jakiegoś zaćmienia.
Vika wczoraj pokazała klasę z Gauff i jeśli dzisiaj nie zagra dużo gorzej to w tym meczu nie stoi na straconej pozycji , ona umie wygrywać w dodatku ma z Pegulą korzystne h2h .Powinien być dobry mecz .
 
Pablito91 454,3K

Pablito91

Użytkownik
Myślę, że dzisiaj skończy się wyrzucanie Amerykanek z turnieju. Już na początku było wiadomo( bynajmniej wg mnie), że pod nieobecność Świątek to Pegula powinna grac tu pierwsze skrzypce. I póki co tak jest. Pegula jest solidniejsza od Gauff, która wali byle mocniej i albo wejdzie albo nie. Azarenka jest po dwóch ciężkich bojach i ciekawe ile jeszcze ma paliwa w baku. Stawiam tutaj na Pegule.
 
C 0

Cekinhopro

Użytkownik
Została mi Azarenka i Sakkari. Moje typy oparte na ogólnej znajomości tych Pań. Nie widziałem jak grają w tym turnieju. Mamy cashout 50zł przy dwóch meczach, pomimo tego, że obie panie startują z wyższym kursem, czyli w teorii nie są faworyzowane. Moim zdaniem ten cashout mówi, że nie ma faworytów w tych meczach, a bukmacher przewiduje, że obie Panie mogą wygrać.
Chyba Azarenka z kontuzją wyszła☹ Gożej być nie mogło.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Pegula-Sakkari 1 @1.52

Pegula w tej chwili jest zawodniczka, ktora czuje pilke i potrafi wyjatkowo dobrze zmienic kierunek. Amerykanka moze nie ma zabojczego uderzenia, ale jest regularna i czym dluzej trwa mecz tym gra lepiej, a intensywnosci i czystosc z jaka uderza pileczke daje jej przewage.

Sakkari wrocila do dobrej gry w koncu. Zagrala tu dobrze w ubieglym sezonie na tych charakterystycznych kortach, gdy Guadalajara goscila WTA Finals. To byl bodajze polfinal, o ile mnie pamiec nie myli, poniewaz Sakkari wyszla ze swojej grupy, ladnie jej tu siedzalo wtedy uderzenie backhandowe, takze ona ma doswiadczenie wyniesione stad z tamtego roku. Jest tu duzo plusow, nawet ten jej mecz konczony dzisiaj moze je wyjsc na dobre i pomoc w rytmie, duza mobilizacja, co bylo widac zwlaszcza po wczorajszym zwyciestwie nad Kudermetova.
Mimo wszystko jednak Pegula ma teraz to cos i wydaje sie obecnie najlepsza. Trudno nie lubic tenisa Amerykanki i kazdy koneser tenisa doceni jej kunszt. Im dluzej tym lepiej bedzie dla Peguli, dlatego typuje zwyciestwo corki amerykanskiego miliardera i wlasciciela druzyny hokejowej Buffalo Sabres.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +370
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Maria Sakkari - Jessica Pegula
Maria Sakkari (2,55) STS


Mam zupełnie inne zdanie niż kolega wyżej. Sakkari w tym turnieju przenosi góry, rozgrywa bardzo dobre zawody. W San Diego już miała ochotę i potencjał do dobry wynik, ale trafiła na świetnie dyponowaną Vekic która doszła do półfinału. Sakkari popełniała wtedy pamiętam bardzo dziwne decyzje na korcie. Sakkari w tym turnieju to prawdziwy czołg, zachowuje się jak komandos na korcie, atakuje każdy serwis, jest szybka, bardzo sprawnie porusza się po korcie, jest głodna gry i walczy o każdy punkt. Pierwsze podanie jej wygląda średnio, ale drugie podanie jest bardzo skuteczne. Oczywiście Sakkari ma przestoje i jej mankamentem są błędy podwójne jednak gra bardzo agresywny i skuteczny tenis, dobry dla oka i efektywny. Greczynka ma zabójczy forehand i potrafi prowadzić bardzo długie wymiany. W tym turnieju jest bardzo regularna pod tym względem. Jeżeli chodzi o Pegule to naprawdę nie wiem co jest ładnego w jej tenisie. Pegula gra jak rzemieślnik. Patrząc na jej poprzednie mecze odnoszę wrażenie, że jej rywalki same się wykańczają. Azarenka zagrała o wiele słabszy mecz z Pegulą niż przecieko Gauff. Białrousinka syganlizowała problemy z nadgarstkiem. Nie wiem na ile to była wymówka a na ile prawdziwy problem, faktem jednak jest to, że Vika psuła bardzo dużo piłek podczas wymian. Greczynka tymczasem błędów popełnia mniej. Sakkari zagrała prawdziwą batalię wczoraj z Bouzkova. Obie dziewczyny zagrały świetny mecz ofensywny. Według mnie Pegula w końcu trafi na mur, którego nie przebije. Amerykanka nie gra niczego ekstra. Po prostu jest solidna. Sakkari nie ma nic do stracenia, będzie atakować, atakować i jeszcze raz atakować, zostawi język na korcie i będzie zmuszać Pegule do biegania po korcie. W mojej ocenie kurs na Greczynkę jest bardzo atrakcyjny. Pegula ma problem z wygrywaniem turniejów. Greczynka też się nie może pochwalić dużym dorobkiem. Według mnie Sakkari która jest w dobrej dyspozycji jest niebezpieczna dla każdej rywalki, i mam nadzieje że Iga nie trafi na Sakkari w pierwszych spotkaniach w turnieju finałowym.



---------Guadalajara------
1. Liudmila Samsonova - Kaia Kanepi - 1 (1,37)
2. Barbora Krejcikova - Anna Kalinskaya - 1 (1,31)
3. Bianca Andreescu - Petra Kvitova - 1 (1,75)
4. Liudmila Samsonova - Aryna Sabalenka - 1 (1,70)
5. Maria Sakkari - Danielle Rose Collins - 1 (2,15)
6. Victoria Azarenka - Paula Badosa Gibert 1 (1,80)
7. Jessica Pegula - Bianca Andreescu - 2 (2,10)
8. Veronika Kudermetova - Jelena Ostapenko - 1 (1,46)
9. Caroline Garcia - Sloane Stephens - 1 (1,80)
10. Cori Gauff - Victoria Azarenka - 1 (1,55)
11. Jessica Pegula - Sloane Stephens - 1 (1,47)
12. Jessica Pegula - Sloane Stephens 2:0 (2,15)

13. Marie Bouzkova - Anna Kalinskaya - 1 (1,42)
14. Jessica Pegula - Victoria Azarenka - 2 (2,45)
15. Maria Sakkari - Marie Bouzkova - 1 (2,15)

16. Maria Sakkari - Jessica Pegula - 1 (2,55)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom