>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour -Eastbourne & 's-Hertogenbosch, 13.06-19.06.2010

Status
Zamknięty.
K 26

krzysgd

Użytkownik
Na dziś podobają mi się typy:
1. Errani - Bammer mecz 1 - Errani, kurs 1.50 b.safe lub bah
2. Stosur - Oudin dw. 2-0, k.1.60 b.safe
3. Olaru - Kirilenko dw. 0-2, k.1.55, bah
Co myślicie, z którego ew. zrezygnować?
 
T 7

tymooteusz

Użytkownik
Na dziś podobają mi się typy:
1. Errani - Bammer mecz 1 - Errani, kurs 1.50 b.safe lub bah
2. Stosur - Oudin dw. 2-0, k.1.60 b.safe
3. Olaru - Kirilenko dw. 0-2, k.1.55, bah
Co myślicie, z którego ew. zrezygnować?
Typowanie u kobiet rezultatu 2-0 jest wielce szalone, tym bardziej kiedy na przeciwko siebie stają zawodniczki podobnego pokroju, do tego pierwsze mecze po zmianie nawierzchni ...
Olaru, jak również Oudin może pokusić się o dobry wynik.
Przypomnij sobie co Oudin zrobiła na hardzie w US Open w poprzednim sezonie ..
 
lukaszk111 49

lukaszk111

Użytkownik
Typowanie u kobiet rezultatu 2-0 jest wielce szalone, tym bardziej kiedy na przeciwko siebie stają zawodniczki podobnego pokroju, do tego pierwsze mecze po zmianie nawierzchni ...
Olaru, jak również Oudin może pokusić się o dobry wynik.
Przypomnij sobie co Oudin zrobiła na hardzie w US Open w poprzednim sezonie ..
A powiedz mi co robiła Oudin ostatnio.Dla mnie typ 2:0 na Stosur po 1.6 to promocja.Do tego grali w tym roku w Australian i było gładkie 2:0.
Pozdrawiam
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Spotkanie: Kristina Barrois - Sybille Bammer
Typ: 1
Kurs: 2,02
Wynik: ✅ 2-1 (3-6, 6-2, 6-3)
Spotkanie drugiej rundy w &#39;s-Hertogenbosch między Niemką Barrois, a reprezentantką Austrii Bammer. Ta pierwsza obdarzona jest solidnym i niełatwym do złamania serwisem, co jest najważniejsze na tej nawierzchni. Pokazała to przed tygodniem w Birmingham w pojedynku z także dobrze serwującą i wielbicielką trawy Sprem, mimo że przegrała 7-5 6-7 6-7 to przełamań było w tym meczu jak na lekarstwo. W pierwszym meczu łatwo wygrała z Melindą Czink. Bammer natomiast już od zeszłego roku jest bez formy, miała nawet tragiczne czasy, w których nie mogła urwać seta zawodniczce z poza pierwszej 100 rankingu. Ostatnio już gra lepiej, ale i tak bardzo przeciętnie, serwis w porównaniu z Barrois jest o wiele gorszy pod każdym względem (moc, rotacja). Sybille w ostatnich trzech turniejach zawsze odpadała w 2 rundzie i myślę, że tutaj będzie identycznie.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Shvedova, Yaroslava Rodionova, Anastasia
Data: 16.06. 2010 11:00
Typ: 2:0
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Dzisiaj o godzinie 11:00 rozpocznie się spotkanie tenisowe pomiędzy Jarosławą Szwiedową, a Anastasią Rodionovą. Według mnie będzie to bardzo łatwy pojedynek dla Szwiedowej, która zwycięży przeciwniczkę w dwóch krótkich setach. Kurs bardzo przyzwoity, więc warto zagrać. We wczorajszych meczach Rodionova uporała się w trzech setach z Tanasguarn, zwyciężając 1:6, 7:6, 6:3. Dla porównania Szwiedowa ograła 6:1, 6:2 Parra Santonje. Wyniki te dają znacznie wiekszy potencjał dla Szwiedowej, która prezentuje się bardzo dobrze. W Roland Garos doszła aż do ćwierćfinału, przegrywając 5:7, 4:6 z jeleną Janković, a ograła miedzy innymi naszą Isię. Rodionova dotarła do trzeciej rundy, odpadając w starciu z Jarmilią Groth. Pokonała jednak 6:4, 6:4 Werę Zwonariewą, więc obydwie zawodniczki pokazują, że potrafią wygrywać z tymi najlepszymi, a o dzisiejszym ostatecznym triumfie decydować będzie forma dnia.
 
lukaszk111 49

lukaszk111

Użytkownik
spotkanie:Rezai Aravane - Martinez Sanchez Maria Jose
typ:1
kurs:1.68
bukmacher:betsafe
Wczoraj Rezai bardzo ładnie grała z Karolina Wozniacki.Sam byłem ciekaw jak się bedzie spisywać na trawie i jestem mile zaskoczony.Serwis Rezai na trafie jest bardzo trudny do odebrania.
Hiszpanka na trawie hmm.Kurs jak dla mnie wysoki.
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
do przedmówcy:
Hiszpanka Martinez Sanchez to znakomita, leworęczna deblistka. Uwielbia grę serw&amp;wolej, często chodzi do siatki. Trawa &quot;lubi&quot; takich graczy.

Spotkanie: Clijsters K. - Azarenka V. (Zakład na set)
Typ: 2:0 [Clijsters K.]
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Kim po prawie dwumiesięcznej przerwie, odpuszczeniu w międzyczasie Paryża wraca na korty. Gra idzie o wielkoszlemowy Londyn. Jako przetarcie wybrała Eastbourne. Na razie jej gra to przwdziwy big bit. Oddała tylko 3 gemy, odprawiła Wickmayer [6-1, 6-1] i Safarovą [6-1, 6-0], w końcu naprawdę niezłe zawodniczki.

Viktoria ma raczej nieudany sezon. Wystartowała w Paryżu, odpadając z Dulko [1-6, 2-6] czyli kiepsko. Po trzytygodniowej przerwie wraca do touru. W I rundzie, nie bez walki w I secie, wygrała z naszą Agnieszką [7-6, 6-1], lecz w tym sezonie to żaden splendor. W II rundzie planowo wyeliminowała 344 w rankingu gospodynię Heather Watson [6-1, 6-1].
Jej pierwszy poważny egzamin odbędzie się dziś.

Widzę w tym meczu inny bardzo ważny atut Belgijki. To duży wiatr hulający po korcie. Kim ma bardziej zwartą budowę, i operuje &quot;krótszym&quot; uderzeniem. Viktoria, z uwagi na dłuższe dźwignie, obszerniej odprowadza rakietę ,będzie miała mało miejsca na korekty uderzeń.

Do tej pory 2:0 dla Clijsters. 2009 Toronto [hard] i trzysetówka, lecz rok temu to była inna Azarenka. Ostatni ich meczw Miami 30 III 2010, także na hardzie, zakończył się raczej gładkim [6-4, 6-0] dla Kim.

Liczę na powtórkę.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Victoria Azarenka - Kim Clijsters
Typ: 1
Kurs: 3,84
Wynik: ✅ 2-0 (7-6, 6-4)
Typ: dokładny wynik 2-1
Kurs: 6,25
Wynik: ⛔
Azarenka wraca, mam nadzieję już na dobre, po kontuzji, problemach zdrowotnych, które doskwierały jej przez ostatnie pół roku. Wierzę, że moja ulubiona tenisistka zaciśnie pięści i znowu zaliczy udaną drugą połówkę roku, na jej ulubionych, twardych kortach. Teraz jednak czas na Wimbledon i widać, że ma na niego chrapkę. W pierwszych dwóch rundach gładko poradziła sobie z Agnieszką Radwańską i niejaką Heather Watson. Nadal oczywiście nie można powiedzieć, że jest w formie, choć procent wygranych piłek zarówno przy podaniu swoim, jak i rywalki wygląda imponująco oraz na 100% nie wiemy czy fizycznie sprosta, ale myślę że tak. Jeszcze w ostatnich tygodniach wyglądało to niepokojąco, widzieliśmy krecze albo &quot;celowe&quot; oddawanie meczy, ale teraz nic złego się nie zapowiada. Musi bronić punktów. Jeżeli pokona Clijsters, to finał Aegona będzie z górki. Pytanie - czy pokona? Tego nie wiem, z pewnością nie będzie łatwo, ale kurs zmusza mnie do ryzyka. Kim to wielka zawodniczka z niesamowitym bagażem doświadczeń, jednak także trawa nie jest jej największym atutem - na Wimbledonie najdalej doszła do półfinału, ostatnio w 2006 roku i, co bardzo ciekawe, był jej to ostatni turniej zagrany na trawie! Ten obecny to pierwszy od 4 lat, a zaczęła go najlepiej jak można, błyskawicznie pokonując rodaczkę Wickmayer i Czeszkę Safarovą w dwóch szybkich setach. Oglądałem duże urywki obu tych spotkań i Clijsters nie grała nic wielkiego, właściwie to grała swoje, a rywalki same popełniały błędy. Sama także nie błyszczała robiąc dosyć często zbędne niewymuszone błędy. W konkluzji, jeżeli Azarenka zagra dobry tenis, nie będzie popełniała podwójnych błędów przy 30-40, żadnych głupich pomysłów i nie odpuści do ostatniej minuty (psychicznie i fizycznie), to może namieszać w tym meczu. Stawiam wiktorię Victorii ;)
Go go Aza!
 
J 0

jajeczko19

Użytkownik
Azarenka V. (Blr)-Makarova E. (Rus) 2 k.3,10 3/10
Azarenka V. (Blr)-Makarova E. (Rus)+4 2 k.2,00 4/10

Typ na podstawie suchej analizy.

Ostatnio tu troszke cicho,wiec sprobuje sprowokowac typerów do dyskusji.
Wydaje mi sie ze warto zagrac po takim kursie na Makarovą ktora pokonoła w tym turnieju takie zawodniczki jak: Petrova, Kuznetsova, Stosur, ze wszystkimi paniami rozprawiła pewnie w dwoch setach.
Azarenka wygrała z swoimi przeciwniczkami równiez w wymiarze dwóch setów,ale miała troszkę łatwiejsze przeciwniczki m. in. naszą Agę.
Pokonała za to chyba silną Clijsters, która pewnie wygrała swoje dwa poprzednie mecze.
Jednym słowem pisząc uważam ze wystpeuje valuebet przy kursie na Makarovą i warto spróbowac chociażby z małym handi.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Spotkanie: Victoria Azarenka - Ekaterina Makarova
Typ: 1
Kurs: 1,42
Wynik: ⛔ 0-2 (6-7), 4-6)
Azarenka idzie jak burza, we wszystkich meczach wygrywała bardzo pewnie, jedynie z Clijsters miała trochę problemów - w pierwszym secie wykorzystała dopiero dziewiątą piłkę setową (ale rywalka nie miała na to ani jednej szansy), nie jest to najlepsza skuteczność. W tym samym meczu Belgijka miała przewagę jeśli chodzi o pogodę, ponieważ Wiktoria, która w tym roku za dużo nie grała, miała lekkie problemy z serwisem, a konkretnie z wyrzutem piłki, choć na szczęście nie przekładało się to na podwójne błędy, a jedynie często delikatne podania, poniżej 100 km/h. Wczoraj, gdy grała z Bartoli już takiego wiatru nie było, więc była praktycznie nie do przełamania. Dzisiaj także nie zapowiada się na wichury, więc musi być dobrze. Sam jestem pozytywnie zaskoczony, że tak dobrze ten serwis funkcjonuje, pierwszy rzadko kiedy przegrywa i liczę, że utrzyma tę formę do Wimbledonu, na którym jak zwykle będę jej kibicował. O jej grze chyba nic nie muszę mówić, ofensywa na całego, żadnych ceregieli. Makarova... Jest najlepszym potwierdzeniem tego, że w WTA nie jest za dobrze. Kwalifikantka, w tej chwili numer 100 w rankingu w finale takiego turnieju (w sumie nie aż &quot;takiego&quot;, bo przed szlemem niektóre zawodniczki odpuszczają by odpocząć lub na spokojnie trenować), ale pokonanie kolejno Pennetty, Petrovej, Kuznetsovej i Stosur? Te zawodniczki jednak nic nie grały i przegrały na własne życzenie + masa szczęścia Rosjanki. Makarova to bardzo, ale to baaardzo przeciętna zawodniczka. Spójrzcie na jej wyniki z przed tego turnieju, przegrywa z każdym, a tutaj taki sukces. Moim zdaniem nie ma prawa ugrać Białorusince więcej niż kilka gemów. Azarenka pokaże jej swoje miejsce i wygra 2-0, każdy inny wynik byłby porażką.
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Azarenka V - Makarova E
Typ: 2
Kurs: 3,30
Bukmacher: Pinnacle
Finałowe spotkanie turnieju pań w Eastbourne. Wszyscy stawiają tutaj w roli faworyta Azarenke ale to tylko chyba dlatego że jest o 85 miejsc wyżej w rankingu... to prawda że w tym turnieju Azarenka gra dobrze, pokonała nawet Clijsters ale w kobiecym tenisie jest tak ze zawodniczka ktora jest nawet o 200 miejsc w rankingu nizej jak wygra to nie ma duzej sensacji... po prostu, kobiecy tenis. Ale... nie pisałem jeszcze o Makarovej która doszła do tego finału jeszcze w lepszym stylu niz jej rywalka, po drodze pokonała: Pennetta, Flavia; Petrova, Nadia; Kuznetsova, Svetlana; Stosur, Samantha i to wszystkie mecze 2:0. Najwieksze wrażenie wywarła na mnie wygrana z Stosur która bardzo ciezko przełamać a jej sie to udało. Myśle że po taki kursie naprawdę warto zaryzykować i zagrać na Makarova.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Powiem tak-
Kuzniecova jest zupełnie bez formy, Petrova to tez nie jest jakas wybitna tenisistka teraz, a Stosur tak wczoraj zagrala, jakby nie chciała tego wygrac. Aza natomiast miala w tym sezonie juz kilka kontuzji i wiadomo, ze na poczatku mogła miec drobne problemy, ale naprawde gra tutaj swietnie. A juz pisanie ze Azarenka miala łatwiejsze rywalki, to głupota. Naprawde bardzo sie zdziwie jeśli nie skończy sie 2:0 dla Białorusinki.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Victoria Azarenka 6-7 (5-7) 4-6 Ekaterina Makarova
Azarence od początku meczu doskwierała kontuzja lewego kolana, zwłaszcza właśnie na początku miała problemy z bieganiem i trochę z serwisem (niska trafność pierwszego), co doprowadziło już do stanu 0-3. Potem jednak znalazła sposób na Makarovą, szybko rzucała ją po kątach i odłamała. Serwis także funkcjonował dużo lepiej. Przy stanie 5-5* miała jeszcze dwa BP, ale się nie udało i doszło do TB, który także bardzo pechowo przegrała 5-7 (gdyby nie MEWA - kto oglądał ten wie, i ten &quot;kick off&quot;...). Jeżeli wygrałaby tego seta, to jakieś szanse by miała, niestety od początku 2 seta wiadome było, że przegra, ponieważ grała non stop na stojąco, w ogóle nie próbowała biegać do piłek. Sytuacja podobna do tej z końca roku 2009, turniej WTA Masters w Doha, gdy Azarenka kreczowała w meczu z Radwańską. KAŻDA zawodniczka by to wygrała, bo Białorusinka po prostu nie mogła biegać.
Makarova zgodnie z przypuszczeniami nie grała nic specjalnego, ot przebijanie piłek, co przy będącej w takiej dyspozycji fizycznej Vitorii często wystarczało (głównie mam tu na myśli pierwszy set, bo w drugim to już tylko najprostsze przebijanie), parę nawet dobrych zagrań i ogólnie niezły serwis.
Warto spojrzeć na statystykę wykorzystanych break pointów. Azarenka 1/11, Makarova 2/2 :| To potwierdza, że ta druga miała więcej szczęścia niż... nie rozumu, umiejętności.
Niestety kontuzji w moim typie nie mogłem przewidzieć, bo przecież nic na nią nie wskazywało podczas całego turnieju. Szkoda, bo liczyłem, że moja sympatia zaprezentuje się jak najlepiej podczas Wimbledonu, a chyba nie ma na to szans.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Dobra, dobra nie tłumacz jej przegranej. Przegrana to przegrana nikt kasy ci nie zwróci za to , że przegrała, bo miała kontuzję.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Nic nie wniosłeś tym postem. Nie tłumaczę jej przegranej, a tłumaczę tym, którzy nie oglądali meczu, dlaczego Makarova to wygrała. Tfu, Azarenka przegrała.
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Nie mogę się powstrzymać przed napisaniem tego posta.Od razu mówię że jestem zniesmaczony rozstrzygnięciem finału kobiet w Eastbourne.Mam w pamięci Mastersa 2009 i &quot;wyczyny &quot; Azarenki w w/w turnieju. Nagle w meczu z Radwańska niemoc totalna i porażka oraz odpadnięcie z turnieju w dziwnych okolicznościach. Teraz jej gra do meczu finałowego wygląda super. Jest mocna w każdym elemencie tenisowej sztuki i gdy dochodzi do meczu finałowego co się z Azarenką dzieje?. Kontuzja .O której dzień wcześniej nikt nie słyszał i nie mógł przypuszczać że cokolwiek złego dzieje się z jej zdrowiem. W następstwie w/w okolliczności porażka w finale z kursem 1,35. Ta zawodniczka niewątpliwie jest utalentowana ale jednocześnie nieobliczalna.Potrafi z tego co widzę w kulminacyjnym momencie turnieju &quot;zawieść&quot;. Piszę to bo jakoś wcześniej nie zauważyłem podobnych historii u innych zawodników. Obserwuję różne dyscypliny sportu, ale na szczycie zmagań rozgrywek takie zachowania są chyba mało spotykane.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Powiem tak, też stawiałem dzisiaj na Azarenkę i miałem możliwość oglądania tego spotkania w całości. Od pierwszych gemów widać było grymas bólu na jej twarzy i o ile wierzyć komentatorowi Eurosportu (a wiadomo, że można podważać ich kompetencje) to lekarze przed meczem nie mogli nic zrobić z jej kolanami, które nie były w najlepszym stanie. Mimo to była bardzo bliska wygrania pierwszego seta (miała break pointy przy stanie 5:5), ale po TB przegrała. W drugim? Tu znów muszę odnieść się do wypowiedzi komentatora ES, który stwierdził że Azarenka dostała &quot;polecenie&quot; od trenera by uszanowała kibiców i w finale dograła mecz do końca. I od tego momentu, na korcie prawie płakała, zmieniając strony kulała, ale mecz w nie najgorszym stylu dograła do końca (momentami grała fatalnie, ale trzymała poziom serwisowy, poza jednym gemem, a i przy podaniu Makaravej często miała break-pointy). Grałem to spotkanie w Betsafe więc liczyłem na krecz, którego się nie doczekałem. Mówi się trudno, ale nie posądzałbym tak bardzo Białorusinki. Tak naprawdę powinna w ogóle nie pojawiać się na korcie, pokazała wole walki i gdybyśmy na nią nie stawiali można by ją za to tylko pochwalić ;)
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
W jej kontekście warto przypomnieć sobie niegdysiejsze wyczyny Davydenko. Rejon pochodzenia podobny. Przyczyny porażki identyczne. Znaczenie turnieju minimalne. Kontuzja i zamiast krecz to zawodnik gra - nie mogąc praktycznie biegać - do końca.
Rosjanin poczynał sobie podobnie będąc trochę młodszym tenisistą. Wobec wspomnianych faktów warto przemyśleć obstawianie na tę zawodniczkę w kolejnych turniejach pomniejszej rangi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom