>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Doha, Guadalajara ( 20.02.2022 - 27.02.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
WTATournament.png


Miejsce: DOHA, Katar
Data rozgrywania: 20.02.2021 - 26.02.2022
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 1000
Pula nagród: $2,331,698
Oficjalna strona turnieju: https://www.qatartennis.org/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/23739-wta-entry-list-21-27-febbraio-2022.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/1003/doha/2022/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/1003/doha/2022/order-of-play
Zwycięzca singla 2021:
P. Kvitova
Zwycięzcy debla 2021: N. Melichar-Martinez / D. Schuurs



wta tour.jpg

Miejsce: Guadalajara, Meksyk
Data rozgrywania: 21.02.2021 - 27.02.2021
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $239,477
Oficjalna strona turnieju: https://abiertozapopan.com/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/23739-wta-entry-list-21-27-febbraio-2022.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/2002/guadalajara/2022/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/2002/guadalajara/2022/order-of-play
Zwycięzca singla 2021:
S. Sorribes Tormo
Zwycięzcy debla 2021: A. Sharma / E. Perez



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Pigossi-Sanders under 20,5 gema @1.61

Sanders na papierze jest faworytka, ale kurs na je zwyciestwo nic tu praktycznie nie daje, wiec sprbuje zagrac under gemowy. Generalnie do Indian Wells jeszcze troche czasu jest i zawodniczki, ktore nie graja w Doha moga walczyc w takich mniejszych turniejach jak Guadalajara. Spodziewam sie relatywnie latwej wygranej Australijki w dwoch setach nad duzo mniej znana zawodniczka. Niczego rywalce nie ujmujac, ale ona rywalizuje jak dotad tylko na turniejach ITF i z reguly nie sa to turniej ITF z ta najbardziej pokazana pula pieniezna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +714
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Sh.Zhang-Sasnovich 1 @2.9 <nieuzasadniony optymizm>

Na pierwszy rzut oka moze niewiele na to wskazuje, ale przy takim rozlozeniu kurosw to mysle, ze mozna sprobowac. Shuai Zhang ostatnie miesiace slabe singlowo i generalnie skupila sie na graniu debla ze Stosur i tam wyiki panie mialy juz dobre. Sasnovich od poczatku roku dobrze gra i niecale dwa tygodnie w Sankt Petersburgu tez dobry wystep, ale licze ze u Chinki moze zaczac cos sie dziac, jezeli wygrala dwa mecze w kwalifikacjach. Chinka jest lepsza zawodniczka za caloksztalt i wiecej osiagnela w tenisie, tyle ze koncentowala sie w ostatnim sezonie glownie na deblu. Moze to zbyt optymistyczne prognozy, ale Doha jest specyficznym miejscem i tam szybkosc kortow mozna latwiej zneutralizowac jak mowia sami zawodnicy, wiec zaryzykuje taki typ na zasadzie typowego przewidywania widzac tak duzy kurs na Zhang.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA DOHA
Godzina: 15
Spotkanie: Kasatkina - Tomljanovic
Typ: powyżej 19.5 gema
Kurs: 1.67
Bukmacher: STS
Analiza: Bardzo ciekawie zapowiada się to spotkanie bo obie zawodniczki mają coś do udowodnienia. Kasatkina najchętniej wymazala by z pamięci swoje 2 ostatnie spotkania w których Iga Świątek całkowicie ją zdominowała i odprawiła w dwóch gładkich dwu setkowkach. Tomljanovic tak samo jak Rosjanka swoje 2 ostatnie mecze przegrala bez zdobytego seta. Kasetkina przystąpi do tego meczu w postaci faworytki co jest zrozumiałe z racji umiejętności obu zawodniczek ale absolutnie nie skreslal bym tutaj Australijki. Liczę na tie break lub 7:5 dla ktorejs ze stron. 20 gramów to nie jest wysoka linia, myślę że istnieje duże prawdopodobieństwo że zobaczymy tyle genów, być może nawet więcej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +42
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Kvitova-Begu 1 @1.46

Begu zaczela grac lepiej, ale jest przy turnieju w Doha jest tam grupa zaowdniczek, ktora z reguly dobrze sobie tam radzi i wsrod nich sa m.in. Kvitova, Azarenka czy Mertens. Kvitova olala Australie kolokwialnie mowiac, ale dla niej sezon zaczyna sie w mojej opinii tutaj na Bliskim Wschodzie. W Dubaju bylo niezle, ale przyszla porazka po jakze wyrownanym meczu z wygrywajaca turniej Ostapenko.

W Doha Kvitova radzi sobie jeszcze lepiej i jest dwukrotna triumfatorka turnieju w Katarze (jeden triumf odniosla nawet gdy by to turniej rangi Premier 5)
Begu gra lepiej i nie mozna tego nie zauwazyc, poniewaz Rumunka ostaTni sezon miala slaby, ale jednak jestem zdania, ze Kvitova ma planie cos tutaj ugrac i bedzie odpowiednio zmobilizowana, a jedna Kvitova mozliwosci ma wieksze, mimo ze ranking Czeszki dosc mocno podupadl i niejednokrotnie nie jest ona nawet rozstawiona zawodniczka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
v.Uytvanck-Teichmann 2 @1.52

Po takim meczu jak wczoraj Teichmann zagrala z Kerber to musi byc faworytka, wspaniale wymiany tam szly momentami. Belgijka van Uytvanck to zupelnie inny styl od Kerber, ale na przestrzeni meczu jezeli Teichmann zlapie podobny rytm do wczorajszego to spodziewam sie triumfu Szwajcarki wychowanej w Barcelonie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Q.Wang-H.Tan [email protected]

Nie do konca przemawiaja do mnie te dzisiejsze mecze w Doha, a to kurs wydaje mi sie niewspolmierny lub zbyt maly, wiec dla odmiany wezme mecz z bardziej egzotycznej Guadajalary. Nie sprawdzalem nawet, ale to chyba te same korty, gdzie grano WTA Finals, co mozna zakladac po charakterystyczne kolorystyce kortow. Qiang Wang byla troche w niebycie przed tym sezonem, najpierw kontuzja, pozniej jej nie bylo, ale miala bardzo dobry powrot na AO, gdzie finalnie przegrala w 3 jakze zacietych setach z pozniejsza polfinalistka Keys.
Chinka na pewno jest lepsza tenisistka i duzo lepszymi wynikami i wydaje sie wracac do optymalnej formy.

Tan jest silniejsza, co moze byc plusem na kortach w Guadalajrze i ladnie wyglada pokonanie 1 rundzie wspomnieje juz Keys, ale moim zdaniem Qiang Wang zagra o zwyciestwo, ona bardzo potrzebuje punktow, bo w rankingu obecnie jest okolo 150 miejsca, a to jednak uniemozliwia starty w dobrze obsadzonych turniejach. I oczywiscie przydaloby sie podreperowac stan konta, mimo ze w Australii bylo bardzo dobrze. Reasumujac, warunki moze i bardziej wydaja sie odpowadac Tan, ale dla Chinki kazdy dobry wynik to profit, a wieksze umiejetnosci pozwola jej ten mecz wygrac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +141
M 4,7K

mateuszex1

Użytkownik
Ostapenko - Krejcikova
Piszę na szybko z telefonu, także z góry przepraszam za jakieś błędy itp.
Strasznie mnie dziwi ten kurs, bo przede wszystkim Jelena weszła na niesamowity poziom w ostatnim czasie. Przede wszystkim mentalny, psychiczny. Dziewczyna ewidentnie po skandalach na korcie, żenujących zachowaniach zaczyna robić to w czym jest dobra, czyli grać.
Jej rywalka to wciąż groźna zawodniczka, ale przede wszystkim pod względem regularności. Gra Jeleny to siła, która tylko może zatrzymać jej własna głowa w tym meczu. Głębokie i mocne zagrania bez wstrzymywania reki to uderzenia, którym ciężko jest sie przeciwstawić.

Win Ostapenko @ 2.35 ✅
Ostapenko wygra przynajmniej jeden set TAK @ 1.56 eFortuna✅

Osobiście gram wygrana, ale kurs na wygrany set jest bardzo atrakcyjny do jakiegos AKO.
Dodam jeszcze, ze Krejcikova nie jest w jakieś super formie. Tak jak pisałem jest i zawsze już będzie groźna, ale w tej dyspozycji Ostapenko ma wszystko żeby ja pokonać, albo żeby wygrać minimum jednego seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +211
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
Ostapenko-Krejcikova 2 kurs: 1.65

Ja daję na Krejcikova. Ostapenko bardzo dużo gra i dziś to może się odbić na niej.
Krejcikova w tamtym sezonie była finalistką w Dubaju,także tym większym turnieju,bo te turnieje co rok wymieniają się rangą.Ma co bronić Krejcikova w kwestii punktów.Sądzę,że Ostapenko już nie podoła trudom tego maratonu (St Petersuburg-półfinał,Dubaj-finał,Doha-2 mecze za pasem),natomiast Krejcikova ma o co walczyć bo gra co raz lepiej,a punktów może stracić dużo.
 
Ostatnia edycja:
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Ostapenko-Krejcikova 2 kurs: 1.65

Zdania podzielone. Bliżej mi do opinii T TommyTom. Oczywiście Ostapenko zaczęła dobrze grać, ale oglądając jej mecze mam nieodparte wrażenie, że to w każdej chwili może tąpnąć. Dużo ryzykuje na korcie i przynosi to różny skutek. Krejcikova w mojej opinii przewyższa rywalkę zarówno umiejętnościami jak i doświadczeniem i choć nie jest w szczytowej formie to myślę, że dziś wygra z Ostapenko, która w ostatnich 7 dniach ma w nogach 18 rozegranych setów i siłą rzeczy musi też to odczuwać.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA DOHA
Godzina: 16:30
Spotkanie: Kasatkina - Świątek
Typ: Powyżej 18.5 gema
Kurs: 1.65
Bukmacher: STS

Chciał bym zobaczyć reakcję Rosjanki gdy dowiedziała się że w trzeciej rundzie turnieju w Katarze znów przyjdzie się jej zmierzyć z Igą, z którą grała 2 razy w ciągu ostatniego miesiąca i łącznie zdobyła 8 gemow, więc skąd mój typ? Na moje oko dziś Iga już tak łatwo nie będzie miała, trener jak i sama zawodniczka na pewno szukają rozwiązania jak grac z Polką żeby znowu nie było kompromitacji. Kasatkina to solidna zawodniczka która w każdej chwili może odpalić i napsuć krwi naszej zawodniczce. Nie mówię że to spotkanie wygra ale należy pamiętać że kobiecy tenis rządzi się swoimi prawami i w każdej chwili może zdarzyć się coś niespodziewanego. Rosjanka do tego spotkania podejdzie mocno zmotywowana, bo patrząc na to że zajmuje bardzo wysokie miejsce w rankingu to ugrywajac 8 gemow w 2 meczach została trochę ośmieszona przez Igę. Uważam że linia 18.5 gema jest bardzo dobrą propozycją na ten mecz i paradoksalnie te 2 pierwsze mecze mogą działać tylko na plus.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Muguruza 2:0 @1,50 6:0 6:2
Sabalenka więcej df @1,42
Ako:2,13
1xbet
Sabalenka 0 df tak jak Teichmann.


Brengle dla mnie to fenomen jezeli chodzi o rozgrywki kobiece. Nie posiada solidnego forehandu czy bh. Jej cała gra opiera się na przebijanialu piłki. Zakopuje się za linią końcową i przebija. Serwis na poziomie Errani. Często jest to wprowadzenie piłki w kort. Nawet jak osiąga przewagę sytuacyjną niechętnie chodzi do siatki. Liczy na błędy ze strony rywalki. Muguruza gra falami od początku roku ale takie mecze poprostu musi wygrywać i to w dwóch setach. W tym sezonie nie wygrała dwóch spotkań na żadnym turnieju. Liczę że powtórzy poziom z meczu z Cirsteą. Brengle męczyła się w pierwszym meczu z Oz. W drugiej dostała walkower od Azarenki.

Sabalenka od kilku miesięcy ma problem z serwisem. Na początku roku co mecz przekraczała liczbę 10 df. Zdarzało się dobić nawet do 20 df. W ostatnim czasie robi ich mniej jednak liczę że w tym meczu zrobi ich więcej od Szwajcarki.
 
Ostatnia edycja:
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Dyscyplina: Tenis WTA DOHA
Godzina: 16:30
Spotkanie: Kasatkina - Świątek
Typ: Powyżej 18.5 gema
Kurs: 1.65
Bukmacher: STS

Chciał bym zobaczyć reakcję Rosjanki gdy dowiedziała się że w trzeciej rundzie turnieju w Katarze znów przyjdzie się jej zmierzyć z Igą, z którą grała 2 razy w ciągu ostatniego miesiąca i łącznie zdobyła 8 gemow, więc skąd mój typ? Na moje oko dziś Iga już tak łatwo nie będzie miała, trener jak i sama zawodniczka na pewno szukają rozwiązania jak grac z Polką żeby znowu nie było kompromitacji. Kasatkina to solidna zawodniczka która w każdej chwili może odpalić i napsuć krwi naszej zawodniczce. Nie mówię że to spotkanie wygra ale należy pamiętać że kobiecy tenis rządzi się swoimi prawami i w każdej chwili może zdarzyć się coś niespodziewanego. Rosjanka do tego spotkania podejdzie mocno zmotywowana, bo patrząc na to że zajmuje bardzo wysokie miejsce w rankingu to ugrywajac 8 gemow w 2 meczach została trochę ośmieszona przez Igę. Uważam że linia 18.5 gema jest bardzo dobrą propozycją na ten mecz i paradoksalnie te 2 pierwsze mecze mogą działać tylko na plus.

Kasatkina ma spore zaległości mentalne. Potrafi się zagotować. A tutaj mamy właśnie taki mecz w którym Iga ma sporą przewagę psychologiczną. W sytuacji w której Kasatkinie zacznie coś nie wychodzić może się szybko posypać. Kurs 1,65 wg mnie nie jest warty grania. Moim zdaniem bardziej opłacalny zakład to:

Daria Kasatkina - Iga Świątek
Poniżej 18.5 gemów
@2.35 etoto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +236
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom