>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Doha 27.10-1.11.

Status
Zamknięty.
adam88-34119 0

adam88-34119

Użytkownik
Jescze szybka analiza meczu Dementieva-Kuznetsova
Dwie Rosjanki jedna ma szanse druga nie.No właśnie i niby wszystko wydaje się proste,ale jednak nie dla mnie.Po obejrzenie wczorajszego meczu Dementievy z Koksem ???? Sereną jestem rozczarowany.Jeśli Dementieva nie poprawi serwisu polegnie(wczoraj chyba 10 podwójnych błędów) jak na taki turniej i wyrównane rywalki jest to za dużo.Kuznetsova gra o nic(no może tylko o te drobne 100 tys.$ ???? ),ale to może jej pomóc, bo nie gra pod presją i oglądając jej ostatnie mecze prezentuje naprawdę solidny tenis.Typ ryzykowny, ale możliwy do wejścia.
 
dokciu 2

dokciu

Użytkownik
czyli dla nie wtajemniczonych b365 w kazdym przypadku zwrot...

Ja także skusze się i zagram na Karoline..
Trochę się zapędziliście w swoich kalkulacjach, bo jeśli się nie mylę, to krecz nie pozwoli jej wziąć udziału w dalszej rozgrywce.
Skurcze w nodze to nic przyjemnego i na pewno ból nie przechodzi po kilku godzinach. Będzie więc musiała się zregenerować przed półfinałem
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
Trochę się zapędziliście w swoich kalkulacjach, bo jeśli się nie mylę, to krecz nie pozwoli jej wziąć udziału w dalszej rozgrywce.
Skurcze w nodze to nic przyjemnego i na pewno ból nie przechodzi po kilku godzinach. Będzie więc musiała się zregenerować przed półfinałem
Troche to przeanalizowalem i wstrzymam się raczej dzisiaj od typowania a poczekam na półfinały...
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Moim zdaniem Kuznetsova da wygrać rodaczce, ale wolę ominąć ten typ.
Azarenka - Radwańska
Typ: 1 ✅ zwrot (krecz)
Bardzo fajnie natomiast wygląda kurs 1,45 na Azarenke w meczu z Polką. Białorusinka ma przeogromną motywację. Ostatnio przegrała WYGRANY mecz z Wozniacki na własne życzenie (wcześniej 2-0 z Jankovic), ale dzisiaj nie ma mowy na powtórkę. Jeśli chce coś osiągnąć, ten mecz po prostu musi wygrać. Przekonuje mnie gra Wiktorii, z Agą jest inaczej - w ostatnich dwóch meczach przegranych 0-2 z Kvitovą i Kirilenko to potwierdziła, była/jest zmęczona, nie biegała jak trzeba i po tym turnieju wybiera się na operacje prawej ręki, która teraz nie pracuje jak trzeba. Gładko!
Jankovic - Wozniacki
Typ: 1 ✅
Także dobry typ, najważniejsze argumenty zostały podane wyżej - Janko musi wygrać, jeśli chce awansować, a Karolina ma już zwycięstwo w kieszeni + jest bardziej zmęczona (dwa długie trzy-setowe pojedynki) i ma problemy ze zdrowiem (krecz jest bardzo realny).
Zaprzeczeniem tych dwóch typów jest to, że Agnieszka wyjdzie z grupy, jeśli wygra swoje spotkanie 2-0 i Wozniacki pokona Jankovic, a moim zdaniem to nierealny scenariusz. Wiadomo, że są jeszcze kwestie finansowe, ale tak czy siak taki dubelek to ogromny value na dzisiaj.
edit: nieduży, ale plus (AKO 1,39)
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Trochę się zapędziliście w swoich kalkulacjach, bo jeśli się nie mylę, to krecz nie pozwoli jej wziąć udziału w dalszej rozgrywce.
Skurcze w nodze to nic przyjemnego i na pewno ból nie przechodzi po kilku godzinach. Będzie więc musiała się zregenerować przed półfinałem
Hm, a masz jakiś link do rules WTA Doha? Bo też zapomniałem o tym, ale nie mam pewności czy ten przepis obowiązuje na wszystkich turniejach WTA?
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
Więc raczej dobrze zrobiłem, że dzisiaj potraktowałem to jak LM i nie obstawiałem :

SEMI FINAL:
14:00 Williams V. (Usa) - Jankovic J. (Srb) -

15:30 Williams S. (Usa) - Wozniacki C. (Den)

Po krótce bez analizy skłaniałbym się do finały Williams ale chciałbym poznać wasze zdanie..
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Venus Williams mnie jakos niezachwycila swoja gra. Chyba brakuje jej sily i wytrzymalosci. Pierwsze sety gra z animuszem ale z kazda minuta jest coraz mniej precyzyjna i niedokladna. Popelniala wiele bledow niewymuszonych ( mowie o pierwszym meczu w tym turnieju bo tylko jeden z jej udzialem ogladalem) dlatego widze szanse dla Jankovic. Co do drugiej pary to nie mam pojecia choc chcialbym aby wygrala Carolina choc i moze postawie 20 PLN na nia bo kurs jest zachecajacy. Nie jestem ekspertem w dziedzinie tenisa wiec to tylko i wylacznie moja opinia, prosze sie nie kierowac bo niektorzy na tym forum maja wieksze pojecie ode mnie...Kurs 3 znalazlem na Jankovic wiec sie skusze i gram za pare groszy
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
Venus Williams mnie jakos niezachwycila swoja gra. Chyba brakuje jej sily i wytrzymalosci. Pierwsze sety gra z animuszem ale z kazda minuta jest coraz mniej precyzyjna i niedokladna. Popelniala wiele bledow niewymuszonych ( mowie o pierwszym meczu w tym turnieju bo tylko jeden z jej udzialem ogladalem) dlatego widze szanse dla Jankovic. Co do drugiej pary to nie mam pojecia choc chcialbym aby wygrala Carolina choc i moze postawie 20 PLN na nia bo kurs jest zachecajacy. Nie jestem ekspertem w dziedzinie tenisa wiec to tylko i wylacznie moja opinia, prosze sie nie kierowac bo niektorzy na tym forum maja wieksze pojecie ode mnie...Kurs 3 znalazlem na Jankovic wiec sie skusze i gram za pare groszy
Jak zobaczyłem kurs na Serene to poprostu ... :kwasny4565::kwasny4565:
Przeciez to jakby nie patrzeć mistrzostwa świata... 1.071 śmiech na sali...
Osobiście skłaniałbym sie na gre na Jankovic bo gra na Serene przy takim kursie nie ma sensu...:-D
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Jankovic gra z Venus więc ma szansę na zwycięstwo. Wiadomo jaka jest tam pogoda, upały też mają wpływ na grę. Było to widać po Serenie wtedy gry przegrała z Demientevą, było widać po Karolinie Wozniacki i wczoraj po Azarence. Łatwo nie mają grać przy takim upale więc jest szansa dla Jankovic. Co do Sereny to faktycznie kurs smieszny dlatego zastanawiam się co pokaże Karolina powalczy czy też dostanie ostre baty ?? Moźe powyżej 18.5 gemów 1.85 ?
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
Nie no Serena jak będzie grała swoje to Karola nie ma szans.Myślę, że mozna się skusić i grać na Jankovic bo ten kurs jest zawyżony...
 
piotrekr 0

piotrekr

Użytkownik
Spotkanie: Serena Williams-Venus Williams
typ: 2
kurs: 2,42
buk: unibet

Turniej Sony Ericsson Championships Doha dobiega końca a z nim również tegoroczny sezon w rywalizacji kobiet. Do rozegrania pozostał już wyłącznie mecz finałowy w którym zgodnie z planem naprzeciw siebie staną siostry Williams. Gdybym wcześniej nie widział ich żadnego bezpośredniego pojedynku z całą pewnością powiedziałbym że będziemy świadkami wielkiego widowiska w którym o wygranej zadecyduje wyłącznie sportowa rywalizacja oraz forma dnia. Nie trzeba być jednak wielkim tenisowym znawcą aby nie znać historii ich dotychczasowych potyczek. Z 21 spotkań conajmniej kilka do dziś odbija się szerokim echem w tenisowym światku. Same siostry dały wiele powodów ku temu aby uwierzyć w te domysły kreowane przez media o tzw. rodzinnym rozstrzyganiu spotkań. Dlatego choćby z tego powodu ich bezpośrednie starcia zawsze są ciężkie do typowania. Bukmacherzy jutro faworyzują młodszą z sióstr, co wynika zapewne z jej wyników w tym turnieju- Serena nie przegrała meczu prezentując bardzo wysoką dyspozycję. Nie będe ukrywał że ta cała sytuacja przypomina mi tegoroczny Wimbledon tyle że z odwróconymi rolami- tam Venus szła jak burza tracąc średnio po 4,5 gemów na mecz. Bukmacherzy również się tym zasugerowali i faworytkę do końcowe triumfu wskazywali właśnie na starszą z sióstr. Skończyło się na w szybkim 2 setowym zwycięstwie Sereny. W tym roku oprócz finału Wimbledonu siostry spotykały się jeszcze dwukrotnie na hardzie- na początku roku w 1/2 w Dubaju górą była Venus, z kolei w Miami również w 1/2 triumfowała Serena dla którje ogólnie tegoroczny roku niezależnie od wyniku jutrzejszego finału będzie niezwykle udany- niby tylko 2 wygrane turnieje- ale za to jakie- AO i Wimbledon. Venus z dwoma zwycięstwami na początku roku w turniejach mniejsze rangi i finałem Wimbledonu wygląda blado na tle siostry. Motywacja powinna być po stronie Venus dla której ewentualna wygrana byłaby świetnym akcentem na zakończenie średniego w sumie sezonu. W sumie jest na to spora szansa- w końcu spotykały się 3 dni temu- Venus miała wygrany mecz który oddała wyłącznie na własne życzenie prowadząc 1-0 z przewagą przełamania w 2 secie.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Serena Williams - Venus Williams 2 2.42 PS 3/10



Znowu uparcie na Venus. Wierzę, że tym razem wreszcie pokona siostrę, ostatnio dzieliła ją od tego przecież tylko jedna piłka. Niby Serena jest w lepszej formie, ale nikt nie spodziewał się, że po pierwszych dwóch porażkach Venus jednak będzie miała okazję bronić zdobytego w zeszłym sezonie tytułu. Kurs bardzo zachęcający, bo zawsze siostry wyceniane były mniej więcej podobnie. H2H na hardzie niby 8 - 5, ale jedno z tych spotkań to walkower oddany Serenie przez siostrę w IW, więc jeśli to Venus wykorzystałaby wcześniej w tym tygodniu pierwsza swoją piłkę meczową to mielibyśmy w tej kategorii remis 6-6. To doskonale obrazuje fakt, jak wyrównane były często pojedynki sióstr - nierzadko sety kończą się wynikami 7-6 i 7-5.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
S. Williams - V. Wiliams
Typ: 2 ⛔
Kurs: 2,40
No i znowu najgorszy z możliwych finałów, czyli siostrobójczy mecz między siostrami Williams. Podbijam powyższe typy na Venus, ale postaram się dorzucić kilka argumentów. Jak wszyscy wiedzą (nie wiem czemu filweb o tym w ogóle nie wspomniałeś), pojedynki między siostrami Williams zawsze są dziwne, a wynik &quot;zazwyczaj&quot; jest ustalany przez tatusia ;) Nie ma więc znaczenia, że Serena łatwiej dotarła do finału. Kursy powinny być bardziej wyrównane za każdym razem, gdy te tenisistki się spotykają. Było kilka takich meczy, że wszyscy grali na &#39;faworytkę&#39;, a niemiło się zaskoczyli, jak chociażby, nie wybiegając w dal, tegoroczny Wimbledon. Młodsza z sióstr kończy rok na 1 pozycji rankingu WTA, więc nie wiadomo jaki wariant wybrał ojciec - umocnić jej pozycje (co by było przede wszystkim dobre, gdyby Venus wkrótce kończyła karierę, ale się nie zapowiada) i zgarnąć premię za nieprzegranie żadnego pojedynku podczas turnieju (największy kontrargument, ale jak wiemy i tak mają hajsu dostatek) czy wspomóc starszą siostrę. Ten typ to loteria, więc lepiej spróbować zagrać kurs 2,40 na Venus, niż 1,60 na Serene za jakieś grosze (tzw. końcówka na koncie), ale generalnie ominięcie typowania tego meczu byłoby najbezpieczniejszą ścieżką. H2H 7:5 przydałoby się jakoś zbilansować, zwłaszcza że ostatnie trzy spotkania należały do Sereny.
EDIT/Prasa : Mała poprawka, H2H 12:6 dla Riny;]
edit/LubieKebab: różnie podają, bo ich najstarsze mecze sięgają jeszcze XX wieku, to i tak bez znaczenia - ustawka jednak w drugą stronę ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom