>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour: Cincinnati Open - 22.08.2020-28.08.2020

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi

Miejsce: New York, NY, USA
Data rozgrywania: 22.08.2020-28.08.2020
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: Premier 5
Pula nagród: $1,950,079
Oficjalna strona turnieju: https://www.wsopen.com/
Lista Startowa: https://www.wsopen.com/Players/?intloc=headernavsub
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/1017/new-york/2020/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/1017/new-york/2020/order-of-play
Zwycięzca singla 2019:
Madison Keys
Zwycięzcy debla 2019: Lucie Hradecka / Andreja Klepač


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
N.Osaka-Yastremska 1 @1.37

Pod kombinacje, sadze ze dobry kurs. Osaka wczorja z Muchova bardzo dobry mecz, Japonka z USA sie rozkrecala i po pierwszym orzegranym secie wygrala dwa kolejne z kazdym gemem praktcznie grajac co raz lepiej. Mysle, ze Osaka jednak bedzie sie liczyc na tegorocznym USO. Oan wie juz jak smakuje wygran w szlema, w tym krotkim roku sie niczym poki co nie wyroznial ir reltaywnei wczesnie przegral w Australii. To musi byc doeclowy szlem Osaki. Niby ta przerwa miedzy turniejm a USO nei jest duza, ale tez w puli pinidze jednak sa, a Osace mysle, ze mecze jeszcze sie przydaja

Yastremska to rywalka o podobnych cechach, gdzie sila robi swoje. Poki co Yastremska jednak Yastremska ma cos takiego, ze jak spotyka sie z zawodnickza z topu na bardzo duzych turniejach to nie umie jej pooknac. Pewnei przyjdzie t oz czasem, ale Osaka ma tutak rowniez sile do przeciwstawienia, wydaje sie byc zdeterminowana, a doswiadczenie turniejowe mimo rownei mlodego wieku jednak bez watpienia po stronie tenisitki reprezentujacej Japonie. Widze, ze kurs zaczal spadac, ale mysle ze do tej kombinacji wciaz do przyjecia, takzze probuje w srone Osaki.
 
pawel_jumper 434

pawel_jumper

Użytkownik
N.Osaka-Yastremska 1 @1.37

Pod kombinacje, sadze ze dobry kurs. Osaka wczorja z Muchova bardzo dobry mecz, Japonka z USA sie rozkrecala i po pierwszym orzegranym secie wygrala dwa kolejne z kazdym gemem praktcznie grajac co raz lepiej. Mysle, ze Osaka jednak bedzie sie liczyc na tegorocznym USO. Oan wie juz jak smakuje wygran w szlema, w tym krotkim roku sie niczym poki co nie wyroznial ir reltaywnei wczesnie przegral w Australii. To musi byc doeclowy szlem Osaki. Niby ta przerwa miedzy turniejm a USO nei jest duza, ale tez w puli pinidze jednak sa, a Osace mysle, ze mecze jeszcze sie przydaja

Yastremska to rywalka o podobnych cechach, gdzie sila robi swoje. Poki co Yastremska jednak Yastremska ma cos takiego, ze jak spotyka sie z zawodnickza z topu na bardzo duzych turniejach to nie umie jej pooknac. Pewnei przyjdzie t oz czasem, ale Osaka ma tutak rowniez sile do przeciwstawienia, wydaje sie byc zdeterminowana, a doswiadczenie turniejowe mimo rownei mlodego wieku jednak bez watpienia po stronie tenisitki reprezentujacej Japonie. Widze, ze kurs zaczal spadac, ale mysle ze do tej kombinacji wciaz do przyjecia, takzze probuje w srone Osaki.
Mam pytanie, mianowicie czy nie uważasz, że kurs, a co za tym idzie potencjalny zysk na to wydarzenie jest bardzo nieadekwatny do ryzyka które podejmujesz stawiając na Osakę ? Wiem dobrze że w tenisie siedzisz już długo i na pewno sam dobrze wiesz co Osaka potrafi czasem odpie*dolić (tu było sami wiecie co) A to że to WTA to już w ogóle mówi samo za siebie Dlatego ja na przykład bardziej skłonny jestem do spróbowania:
Yastremska +1.5 Seta @1.79 ewinner
Yastremska +4.5 gema @1.71 ewinner

Za małą stawkę - to WTA
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
pawel_jumper 434

pawel_jumper

Użytkownik
Czepianie się, nie wiem co jest w tym irytującego, ale na twoją prośbę usuwam swoje malutkie xD :D
Proszę nie banujcie mnie za urażenie tego dorosłego użytkownika.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Mam pytanie, mianowicie czy nie uważasz, że kurs, a co za tym idzie potencjalny zysk na to wydarzenie jest bardzo nieadekwatny do ryzyka które podejmujesz stawiając na Osakę ?
Wyraznie napisane, ze ten kurs jest do kombinacji. U mnie ten kupon sklada sie w sumie z 3 zdarzen z roznych dyscyplin sportowych i kurs ogolny wynosi 2.3.

Przy Twoim typie kurs jest w granicy 1,7 ok. Ale dwa kursy po 1,3-1,35 tez daja mniej wiecej kurs 1,7, czyli podobny do Twojej propozycji.
Generalnie wiec roznica jest taka, ze ja ten kurs co Ty osiagam dodajac jedno zdarzenie wiecej. Jedno spotkanie wiecej do trafienia, ale czy to az taka roznica? Chyba nie.
Poza tym, nie bede grac wbrew sobie i przeciwko temu co mysle, tylko dlatego by miec wyzszy kurs, bo nie traktuje tego jak Lotto.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Cincinnati
Godzina: 20:30
Spotkanie: Azarenka - Jabeur
Typ: Azarenka i powyżej 18.5 gema
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ostatnie 2 mecze mega w jej wykonaniu, grała swoje konsekwetnie od początku do końca i takiego występu życzę sobie w jej wykonaniu również dziś. Jabeur zachwyca w ostatnim czasie, gra najlepszy Tenis w swojej karierze i to nie ulega wątpliwości. Spodziewam się spotkania bardzo zaciętego, obie dobrze serwują i są bardzo zawzięte co skłoniło mnie do podbicia kursu gemami. Gram na Białorusinkę bo lubię oglądać mecze w jej wykonaniu, mimo że wciąż szuka formy z przed kilku lat to technika oraz zaangażowanie mogą się podobać. Azarenka ogrywala na turnieju w Cincinnati kolejno Vekic, Garcia i Cornet, wszystkie bez starty seta. Ogólnie podoba mi się również zakład na dokładny wynik 2:1 dla Bialorusinki ale wybrałem bezpieczniejsza opcje i podbijam Typ gememi ale nie aż tak żeby mecz musiał trwać 3 sety.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +84
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Kolejne dyscypliny dołączają do bojkotu sportu w Stanach Zjednoczonych, który rozpoczęli koszykarze NBA. Z udziału w turnieju Western & Southern Open wycofała się jego półfinalistka, Naomi Osaka. Organizatorzy zawiesili imprezę do piątku w geście solidarności z protestującymi przeciw rasowej niesprawiedliwości w USA. Nie wiadomo na razie czy turniej zostanie dokończony.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dzięki za informację, szkoda tylko że rzekomy rasizm który ich dotyka działa tylko w jedną stronę, w przypadku postrzelenia białego przez czarnego policjanta nikt nie robi z tym problemu, napędzana propaganda przez ludzi dla których Trump jest niewygodny i tyle.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Samym tenisistom to chyba nawet na rękę, bo za chwilę US Open, a oni nie muszą się tutaj dalej eksploatować. Oczywiście zakładając, że turniej nie zostanie dokończony.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Naomi Osaka zagra jednak w piątkowym pólfinale Western & Southern Open 2020. Japonka podziękowała organizatorom za wsparcie.
Organizatorzy postanowili, że wszystkie spotkania półfinałowe singla i debla w turnieju kobiet i mężczyzn zostaną rozegrane w piątek. W takich okolicznościach Osaka uznała, że zagra z Mertens o finał.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Godzina: 17:00
Spotkanie: Osaka - Azarenka
Typ: Osaka i powyżej 19.5 gema
Kurs: 2.31
Bukmacher: efortuna
Analiza: Stawiam że dziś Osaka wyjdzie z tego pojedynku zwyciesko ale po zaciętym spotkaniu. Mimo że osobiście wolał bym żeby to spotkanie wygrała Azarenka to czuje ze to będzie dzień Osaki. Obie panie bardzo dobrze wyglądają na turnieju w Cincinnati i tak jak pisał użytkownik powyżej dość prawdopodobne jest ze dziś mecz będzie trwał 3 sety. Ja typuje Osakę ale mój zakład jest o tyle bezpieczny że nie ma wymogu żeby Azarenka zdobywała seta bo wymagany over spokojnie może być pokryty w 2 setach. Japonka rozegrała 4 spotkania na tym turnieju i 2 razy w meczu padał over z mojego typu. Białorusinka straciła zaledwie jednego seta na tym turnieju w ostatnim spotkaniu. Azarenka za wszelką cenę będzie chciała utrzymać serwis bo doskonale zdaje sobie sprawę jak ciężko goni się wynik z Osaka.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Osaka godzinę temu ogłosiła, że nie zagra i wycofała się z turnieju ze względu na kontuzje lewego ścięgna udowego, a zatem zwycięzcą turnieju dla pań zostaje Azarenka.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
To jest wersja oficjalna. Nieoficjalnie dowiedzial sie, ze jej czesc drabinki zagra w poniedzialek i najprawdopodoniej oszczedza sily, bo widac, ze ma plan odegrac znaczaca role na US Open.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Bardzo możliwe i nawet bym się nie zdziwił. Na tym turnieju grała fajnie i dosyć solidnie i myślę, że ma spore szanse namieszać trochę w US Open w obecnej formie i warto na nią będzie zwrócić uwagę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom