>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Cincinnati (16.08.2021 - 22.08.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
site-logo-cincinatti.png


Miejsce: Cincinnati, USA
Data rozgrywania: 16.08.2021 - 22.08.2021
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 1000
Pula nagród: $1,835,490
Oficjalna strona turnieju: https://www.wsopen.com/
Lista Startowa: https://www.wsopen.com/Players/?intloc=headernavsub
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/1017/cincinnati/2021/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/1017/cincinnati/2021/order-of-play
Zwycięzca singla 2020:
Zwycięzcy debla 2020:



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Ferro - Garcia 1
Ferro rozprawiła się 2:1 z mocną Golubic, a 2:1 męczyła się Garcia ze słabą Parks. Wygląda na to, że Ferro bierze ten mecz. Garcia jakoś ostatnio bez większej formy.

Edit: No i oczywiście forma się pojawiła u Garcii a sprawdzenie drabinki kto bije kogo nic nie dało. Ach jak ja to lubię.
 
Ostatnia edycja:
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Samsonova-Azarenka 2 @1.65 <latwo>

Wydaje mi sie, ze Azarenka jest tu dobrym typem. Dla Azarenki, ktora jak niejeden zaowdnik czy zawodniczka zwiazala swoje zycie ze Stanami Zjednoczonymi to obecnie najwazniejszy okres w tenisowym kalendarzu. W ubieglym roku Azarenka grala znakomicie, wygrala turniej ten turniej W&S Open (warto wspomniec ze wyjatkowo grany w N.Y), a pozniej zagrala fantastyczny mecz z Osaka w finale US Open ostatecznie przegrany).
Moze Azarenka nie robi poki co tak dobrego wrazenia, ale zagrala dosc dobry turniej w Montrealu, ale tez co nieraz powtarzam, gdy obok siebie sa grane czesto w dublecie dwa duze turnieje jak teraz to wyniki bardzo regularnie sa lepsze w jednym z nich i tym bardziej wiodacym turneiej dla Azarenki patrzac w historie jest Cincinnati, takze zakladam ze bedzie Azarenka chciec pociagnac dobra gre na dwa tygodnie przed szlemem na kortach Flushing Meadows.

Zawodniczki spotkaly sie w tym roku w Berlinie na kortach trawiastych w tamtejszym polfinale i wtedy dosc latwo wygrala Samsonova, wiec Azarenka to doskonale pamieta. Niemniej jednak ranga i znaczenie turnieju w tym przypadku dla Azarenki sa diametralnie inne. Zakladam po prostu, ze Azarenka bedzie grac teraz duzo z nastawieniem na koniec sierpnia. Tak naprawde po wyrzuceniu z kalendarza w tym roku azjatyckiej czesci turniejow to jest to ostatni turniej rangi WTA 1000 w tym roku az do pazdziernika (gdzie wyjatkowo wrzucono tegoroczny turniej Indian Wells).

Kursy wydaje mi sie dosc atrakcyjne na Azarenke, ktore poszly w gore. Z reguly jednak jak przychodza turnieje w Miami czy Cincinnati to w przypadku bylej liderki swiatowego rankingu mozna liczyc na zaangazowanie i gre o jakies napisano wyzej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +129
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis WTA Cincinnati
Godzinna: 21:30
Spotkanie: Pegula - Giorgi
Typ: Pegula
Kurs: 2.00
Bukmacher: Superbet
Analiza: Gra przeciwko Giorgi w obecnej dyspozycji wydaje się nie być najlepszym pomyslem, ale na grę w kierunku Peguli skłania mnie kilka argumentów. Przede wszystkim klątwa z którą boryka się bardzo dużo sportowców a w tenisie jest to bardzo zauważalne czyli, po wygranym turnieju odpadnięcie w 1 rundzie kolejnego to dość często powielany scenariusz. Dodatkowo jest to rewanż z przed dwóch dni gdzie w półfinale w Montrealu, właśnie Giorgi wyeliminowala Pegule z turnieju. Kolejny argument jest taki że tym razem panie spotkają się w USA, czyli można powiedzieć że Pegula zagra u siebie. Amerykanka zagra na swojej ulubionej nawierzchni, według mnie powinna dziś wystąpić w roli faworytki a skoro bukmacherzy uważają inaczej to potraktuje to jako okazję z delikatnym value.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis WTA Cincinnati
Godzina: 16.00
Spotkanie: Svitolina - Kerber
Typ: Kerber
Kurs: 2,27
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Konsekwentnie na Kerber. Svitolina może jest zmotywowana bardziej niż zwykle, bo jeżdzi z mężem Monfilsem i zwiedzają razem, a może trochę zdekoncentrowana. Trudno powiedzieć. Przypuszczam, że trochę tak trochę siak. Niemniej Kerber wraca na właściwe mistrzowskie tory. Widać po jej grze, że jej zależy i trzyma mecz w garści. Moim zdaniem gra po prostu pewniej od Ukrainki. Sądzę że Kerber jest w stanie dojść do półfinału, gdzie czekać na nią może Krejcikova. Co to byłby za mecz. Najciekawsze że kursy spadają na panią Monfilsową. Ciekawe ciekawe.
 
Ostatnia edycja:
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Kerber-Ostapenko 1 @1.62

Sadze, ze typ na Kerber to dobry kierunek. Niemka polskiego pochodzenia i byla liderka rankingu od mniej wiecej sezonu ceglanego gra co raz lepiej z kazdym miesiacem (chociaz sam French Open to byla porazka), ale Wimbledon bardzo dobry i wyglada ze caly czas czuje sie dobrze.

Kerber gra na jeden turniej duet Montreal-Cincinnati i tu akurat nie ma sie co dziwic, ze stawia na ten drugi. Dwukrotnie byla w przeszlosci finalistka w Cincinatti, wiec tutaj ten rekord wystepow w porownaniu do kanadyjskiej czesci jest o wiele lepszy. Wczoraj bardzo dobry mecz ze Svitolina, ktory mialem okazje obejrzec.

Ostapenko to typowa chimeryczka, chociaz tez w ostatnich miesiacach gra lepiej. U Łotyszka akurat w tych turniejach niebardzo sie wiodlo w przeszlosci. Mam tez watpliwosci do do wczorajszej wygranej nad Brady, ktora ma problemy ze zdrowiem i to juz bodajze drugi czy trzeci raz musiala sie wycofywac przed lub w trakcie meczu, wiec to chyba jakis zle zaleczony uraz. W kazdym razie Ostapenko ciezko bedzie na takim ryzyku zagrac caly mecz.

Obydwie zawodniczki spotkaly sie w tym we wspomnianym wczesniej Rzymie i zwyciesko po bardzo zacietym meczu wyszla z niego Ostapenko, ale dyspozycja Kerber od tego czasu jest caly czas rosnaca, wiec spodziewam sie rewanzu.
Kerber byl czas, ze byla zdecydowanie najlepsza tenisistka, a sezon 2016 to byl wrecz znakomity. Kerber jest troche jak Azarenka, ona bardzo lubi te turnieje Indian Wells, Miami i Cincinnati, a tu juz ograla dwie swietne rywalki, wiec licze ze zagra w nastepnej rundzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +36
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Pliskova - Pegula 2 @2.07 ⛔

Zdecydowałem się postawić na Jessice z kilku względów, otóż Amerykanka jest aktualnie w bardzo dobrej dyspozycji finał w Montrealu z Giorgi przegrany po 3 setach a po kilku dniach w Cincinnati odprawia ją 6:2 6:2 z kolei Pliskova poległa z Giorgi wcześniej w 2 setach 6:3 7:5. Dodatkowo w tym roku 4 razy Panie się ze sobą mierzyły i 4-krotnie wygrywała Jessica a to o czymś świadczy, dokładając obecną formę widzę duże prawdopodobieństwo na jej zwycięstwo z pozycji underdoga po fajnym kursie według mnie trochę zawyżonym. Dodatkowo Halep oddała mecz walkowerem i Amerykanka może być bardziej świeża szczególnie, że w Montrealu się nagrała.

E/ Niesamowity mecz Amerykanki xD
 
Ostatnia edycja:
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Pliskova - Badosa @ 2 // krecz

Gram przeciwko Pliskovej, która w ostatnim czasie wróciła do wysokiej dyspozycji, zaliczyła finał w Montrealu a tutaj odprawiła Putintsewą i Pegule, choć to ostatnie spotkanie było delikatnie mówiąc "dziwne" i między innymi stąd też ten typ. Natomiast Badosa prezentuje się tutaj bardzo solidnie, odwróciła mecz z mocną Sabalenką a wczoraj pewnie wygrała również z Rybakiną. Badosa ma dość mocny mental co w kobiecym tenisie potrafi odegrać dużą rolę. Jest szybka, mocno uderza i mam nadzieję, że Czeszka z czasem nie będzie nadążać. Dla mniej odważnych set dla Hiszpanki wydaje się również dobrą opcją przy tym kursie i to co obie Panie zaprezentowały w ostatnim meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA - Cincinnati
Godzina: 17:00
Spotkanie: Barty - Krejcikova
Typ: Krejcikova zdobędzie seta
Kurs: 1.84
Bukmacher: fortuna
Analiza: Pierwsza rakieta kobiecego tenisa zmierzy się z zawodniczka która przebojem wdarła się do topki i cały czas jest w gazie i prezentuje się świetnie. Kurs na Barty spada, jest to również spowodowane wczorajszym pogromem w meczu z Azarenka. Bialorosunika wczoraj na korcie wyglądała słabo, nie potrafiła kończyć akcji a w starciu z Barty jest to niedopuszczalne bo ona takie rzeczy wykorzystuje. Krejcikova ograla Muguruza w dobrym stylu, wczesniej bez straty seta ograla Jastremska i Kasatkine. Tak naprawdę Czeszka nie ma dziś nic do stracenia bo i tak jest skazywana na pożarcie i uważam że to zadziała motywująco, wkoncu rozgrywa sezon życia. Barty w Cincinnati jeszcze seta nie straciła chociaż przeciętna Watson doprowadziła do tie breaka. Wczesniej przegrana na igrzyskach w pierwszej rundzie z Sorribes Tormo, więc nawet numer 1 miewa gorsze momenty. Myślę że Krejcikova postawi się na korcie i ugra seta a kto wie może nawet zakończy występ Australijki na tym turnieju.
 
Ostatnia edycja:
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Panowie czy ktoś może teraz zagrozić Barty w Cincinnati? kurs na zwycięstwo 2.30 jak dla mnie value. Według mnie poradzi sobie z Kerber a finał powinien być już jej nie ważne czy będzie grać z Pliskovą czy Teichmann
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Jill Teichmann @4.81
over 19.5 @1.91


WTA już tak jest, że jakaś zawodniczka ma swój czas to przez ten tydzień dwa potrafi ogrywać teoretycznie lepsze rywalki dlatego spróbuję kolejny raz w stronę Teichmann. Barty to jest oczywiście klasa, na ten moment chyba najlepsza zawodniczka, na pewno z solidną, a to w WTA liczy się podwójnie, natomiast Teichmann to również waleczna zawodniczka, nie odpuszcza łatwo meczy nawet jeśli dostaje lanie i nie ma w zwyczaju jakoś mocno się podpalać. Jill gra rewelacyjny turniej, dla niej to już jest życiówka ale są ciągle szanse na tytuł, Kerber mimo swojej świetnej gry w obronie nie dała rady urwać nawet seta, jednak Kerber cały czas kuleje na serwisie, nie trudną jest ją przełamać i te uderzenia nie mają też już takiej mocy jak za najlepszych lat, natomiast Jill serwuje bardzo dobrze, solidne i mocne podanie to na pewno plus, do tego jej umiejętność dobrego poruszania się i krycia kortu na pewno nie odstaje od tego co potrafi w obronie Kerber i jakie piłki wyciąga. Jill jest niesamowicie zgrabna i szybka na nogach, w dłuższych wymianach Barty wcale nie będzie miała takiej łatwej przeprawy.

Wczoraj udało się bez problemu wygrać z Pliskovą, po 4-5 gemach Jill już odjechała i była nie do zatrzymania, oczywiście to już inny styl gry, Barty lepiej się porusza i gra świetnie slajcem więc tutaj raczej można spodziewać się dość długich wymian ale Jill potrafi ciągnąć takie wymiany i bronić się z końcowej linii, do tego to o czym pisałem przed meczem z Pliskovą czyli zabójczy leworęczny forhend Teichmann, którym szuka zagrań kontowych/krosów, wczoraj zniszczona Pliskova i 27 winnerów Jill, z Barty na pewno będzie trudniej ale nie wydaje mi się żeby różnica na korcie była taka jak w kursach, dla bukmacherów to jest przepaść, ja uważam, że Teichmann będzie miała swoje szanse.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom