>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Cincinnati (15.08.2022 - 21.08.2022)

Status
Zamknięty.
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
No i super kolega wyżej mnie wyręczył, dodam tylko że oglądałem 2 ostatnie mecze Medison(w tym ze Świątek) i wyglądała super tj świeżo, soczyste mocne zagrania, zero pasywności, tylko do kiedy to będzie wszystko wchodzić?wydaje mi się że do końca turnieju napewno, przy sewisie również, nawet jak Kasatkina czy Iga zagrały piłkę pod końcową linie ta nieoczekiwanie zamiast wydawałoby się przebić uderzała kończącym forhendem lub beckhendem, jest w formie i warto przy tym kursie na nią stawiać, publika również za nią, daje nam to ładny kurs

Keys 1.86, Fortuna
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Garcia-Sabalenka 1 2,00 ➕

Francuzka gra tutaj bardzo dobrze,bedzie wywierac presje na Sabalence a ta bedzie sie mylic.Tak to widze.Sabalenka od dluzszego czasu ponizej oczekiwan, strasznie chwiejna psychika i bledy,ktore wynikaja z ryzyka jakie podejmuje.Garcia solidny ma serwis, przy siatce potrafi grac, no i przede wszystkim jest ofensywnie nastawiony co wg mnie bedzie kluczem w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
No i super kolega wyżej mnie wyręczył, dodam tylko że oglądałem 2 ostatnie mecze Medison(w tym ze Świątek) i wyglądała super tj świeżo, soczyste mocne zagrania, zero pasywności, tylko do kiedy to będzie wszystko wchodzić?wydaje mi się że do końca turnieju napewno

Keys 1.86, Fortuna
Pewna tylko smierc.Kvitova zagrala niezle, ale Keys slabo o.0 40 3bp, w tym 2 po drugim serwisie(Czeszka na poziomie 43 wtedy drugim serwis).Ile mogla psuc Keys 2 trzecim? W ch
 
K 4,3K

kobe251606

Użytkownik
Kvitova - Garcia
TYP: Garcia 2,15 (y) Garcia w super formie , Kvitova w finale bez szans
TYP: Garcia wygra min jednego seta 1,45 (y)


Obie zawodniczki odpadły w poprzednim turnieju w Toronto już w pierwszej rundzie widać, że wszystkie siły obie postawiły tutaj na turniej w Cinci czego efektem jest dzisiejszy udział w finale. Kvitova miała dość dobry okres gry na trawie ale tutaj też pokazuje się z dobrej strony. Serwis funkcjonuje dobrze i są chęci do gry co nie zawsze u Petry jest takie oczywiste. Tutaj wygląda, że w każdym meczu jest pełna koncentracja. Jeśli chodzi o Francuzkę to już od jakiegoś czasu widać dużą zwyżkę formy. Wydaje się, że punktem zwrotnym w tym sezonie była wygrana w deblu z Mladenović na Roland Garros. Po tym zwycięstwie Caroline gra bardzo dobrze i pewnie. Niedawno wygrała turniej na clayu w Warszawie po czym zmiana nawierzchni na hard a Francuzka nadal gra dobrze. Myślę,że Garcia nie jest tutaj w finale na straconej pozycji liczę tutaj na jej wygraną lub na mecz walki i wygranie przez nią min tego jednego seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +353
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom