>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Tour - Bogota, Dubaj & Memphis, 15-22.02.2009

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP


Miejsce: Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Rozmiar drabinki: S-56, D-28
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $2,000,000
Strona www: www.dubaitennischampionships.com

2008

Singiel: (8)Elena Dementieva (RUS) d. (2)Svetlana Kuznetsova (RUS) 4:6 6:3 6:2
Debel: (1)Black/Huber (ZIM/USA) d. Yan/Zheng (CHN/CHN) 7:5 6:2




Miejsce: Memphis, USA
Rozmiar drabinki: S-32, D-16
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $220,000
Strona www: www.cellularsouthcup.com

2008
Singiel
: (4)Lindsay Davenport (USA) d. (5)Olga Govortsova (BLR) 6:2 6:1
Debel: (3)Davenport/Raymond (USA) d. Haynes/Washington (USA/USA) 6:3 6:1





Miejsce: Bogota, Kolumbia
Rozmiar drabinki: S-32, D-16
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: $220,000
Strona www: www.copacolsanitas.com

2008
Singiel
: (Q)Nuria Llagostera Vives (ESP) d. Maria Emilia Salerni (ARG) 6:0 6:4
Debel: (1)Benesova/Mattek (CZE/USA) d. (4)Kostanic Tosic/Mueller (CRO/GER) 6:3 6:3
 
G 0

gravedigger

Użytkownik
Info odnośnie Peer która miała zagrać z Chakvetadze:
Najlepsza tenisistka z Izraela Shahar Peer - obecnie 48. na świecie - nie będzie mogła wystąpić w turnieju WTA Tour na twardych kortach w Dubaju (z pulą nagród 2 mln dol.), ponieważ nie dostała wizy uprawniającej ją wjazdu na teren Zjednoczonych Emiratów Arabskich
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Witam, poniżej przedstawiam moje propozycje na jutro.

Peng S. - Niculescu M. (Typ) 1 1,40⛔ Przegrała wygrany mecz
Co tu dużo gadać Chinka jest w znakomitej dyspozycji. 3 runda AO i trafiła na królowa - S.Wiliams. Zajmuje 35 miejsce w rankingu. Przeciwnczka bardzo słaby występ w Paryżu, Momo wręcz rozjechała ją w ostatnim meczu. Widać ze w tym sezonie rumunka sobie nie radzi. Zajmuje 47 miejsce w rankingu. Myśle, ze obedzie sie bez niespodzianki i licze na wygrana chinki.
Radwanska A. - Radwanska U. (Typ) 1 1,15⛔????
Mecz pewniak 100%, nie wiem co by musiało sie wydarzyć żeby Ula wygrała z Agnieszka. Jedno jest pewne mamy Polke w drugiej rundzie ????
Schiavone F. - Dellacqua C. (Typ) 1 1,25 ✅✅ Jutro wygrywasz z Bartolli
Włoszka zajmująca 37 lokate w rankingu, wydaje się być w niezłej formie, miała pecha w losowaniu. Głownym argumentem tego zdarzenia jest jej przeciwniczka. Austalijka w tym roku wygrała jeden mecz na 5 rozegranych. Nie miała wcale cięzkich rywalek, ewidetnie jest brak formy.
 
F 0

filweb

Forum VIP
W meczu Radwańskich VALUE jest po stronie Urszuli, jak można zauważyć w sieci wielu internautów już z tego skorzystało, kurs z 1,15 na Age jest już 1,18 i pewnie dojdzie do 1,20 za niedługo.
A to, co się z Peer jest bardzo smutne i szczerze mówiąc taka sytuacja powtarza się po raz kolejny. Nie mam pojęcia, dlaczego nikt nie interweniował np. w sprawie Agnieszki, która nie mogła pojechać jesienią do Moskwy tylko dlatego, aby ułatwić Zvonarevie występ w Doha. Teraz względy polityczne, a idea sportu jest przecież taka, że jest ponad jakiekolwiek podziały. Wzywam wszystkie zawodniczki do bojkotu turnieju. I co mnie najbardziej dziwi to fakt, że nie interweniował sponsor turnieju - dostojny Szkocki bank Barclays.
http://www.barclaysdubaitennischampionships.com/4/contact/contact.asp
ja będę protestował tutaj, dobrze byłoby, jakby do akcji przyłączyło się więcej osób.
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
W meczu sióstr Radwańskich wcale nie jest powiedziane, że Aga musi wygrać. Ja tam symbolicznie wolę zagrać na Ulę, a do tego dałem Sugiyamę z Ako ponad 17. Bartoli - niby dobry występ w AO, ale ona dla mnie jest taką zawodniczka, która może w Wilekim Szlemie dojść wysoko, a potem z każdym przegrać ;]
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: A. Chakvetadze - S.Peer
Typ: 1
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś do analizy postanowiłem wziąć tenis a konkretnie turniej kobiet w Dubaju...Turniej bardzo dobrze obsadzony oraz dobrze &quot;płatny&quot; dlatego zapowiadają się tam emocje nie małe...Chakvetadze to obecnie 22 tenisistka świada - zgromadziła do rankingu 2096 pkt. Peer pochodząca z Izraela ma meijsce 48 oraz 1201 pkt w rankingu...jak widzimy po pierwszej charakterystyce już Chakvetadze jest niemal o klasę lepszą tenisistką ;)
Panie grały ze sobą już 5 razy !
Oto historia meczy:
16/07/2008 Stanford, USA R16 Ameryka Kort twardy otwarty Chakvetadze, Anna 2:0 6:3 6:4
05/09/2007 US Open, New York, USA Ćwierćfinały Ameryka Kort twardy otwarty Chakvetadze, Anna 2:0 6:4 6:1
13/03/2007 Pacific Life Open, Indian Wells R16 Ameryka Kort twardy otwarty Peer, Shahar 0:2 4:6 6:7
18/08/2006 Rogers Cup, Montreal, Canada Ćwierćfinały Ameryka Twarda Chakvetadze, Anna 2:0 7:6 7:5
25/03/2006 NASDAQ-100 Open, Miami USA R64 Ameryka Twarda Chakvetadze, Anna 2:0 6:1 6:2

Chakvetadze przegrała tylko raz w Indian Wells ale po walce...Peer przegrywała z Rosjanką 4 krotnie i jak widać niekiedy bardzo szybko np, spotkanie z 2006 roku wygrane 6:1,6:2 ;)
Historia spotkań to kolejny aspekt przemawiający za Chakvetadze.
Forma obecna Rosjanki też nie jest zła:
Gra pojedyncza,
08/02/2009 Chakvetadze, Anna vs. Yan, Zi 2:0 6:1 6:2
Australian Open, Melbourne, Australia, Australia
21/01/2009 R64 Chakvetadze, Anna vs. Dokic, Jelena 1:2 4:6 7:6 3:6
19/01/2009 R128 Chakvetadze, Anna vs. Keothavong, Anne 2:1 6:1 6:7 6:1
Hobart, Australia, Australia
12/01/2009 R32 Chakvetadze, Anna vs. Suarez Navarro, Carla 1:2 6:7 6:1 5:7
JB Group Classic 2009,
10/01/2009 Chakvetadze, Anna vs. Dulko, Gisela 1:2 6:3 4:6 4:6
09/01/2009 Chakvetadze, Anna vs. Williams, Venus 0:2 6:7 3:6
07/01/2009 Chakvetadze, Anna vs. Mirza, Sania 2:0 6:4 6:4

Widzimy, że jeszcze coś w jej grze szwankuje bo ta zawodniczka powinna być w 10tenisistek ale jest tego bliska...myślę, że dzsiaj rozpocznie drogę ku górze rankingu...sądzę, że w Dubaju zacznie grać naprawdę dobrze, ostatnia wygrana z 8 lutego 2:0 z Chinką Zi Yan na pewno potwierdza moje słowa...
Peer natomiast gra całkiem przyzwoicie:
Pattaya City, Tajlandia, Azja
14/02/2009 Półfinały Peer, Shahar vs. Zvonareva, Vera 0:2 1:6 4:6
13/02/2009 Ćwierćfinały Peer, Shahar vs. Dushevina, Vera 2:1 6:4 4:6 6:2
12/02/2009 R16 Peer, Shahar vs. Beygelzimer, Yulia 2:0 6:4 6:1
11/02/2009 R32 Peer, Shahar vs. Lertcheewakarn, Noppawan 2:0 6:1 6:0
Gra pojedyncza,
08/02/2009 Peer, Shahar vs. Bondarenko, Alona 2:1 4:6 7:5 6:4
07/02/2009 Peer, Shahar vs. Bondarenko, Kateryna 2:1 6:3 6:7 6:3
Australian Open, Melbourne, Australia, Australia
19/01/2009 R128 Peer, Shahar vs. Wozniacki, Caroline 0:2 3:6 2:6
Hobart, Australia, Australia
12/01/2009 R32 Peer, Shahar vs. Pennetta, Flavia 0:2 2:6 6:7
Auckland, Nowa Zelandia, Australia
08/01/2009 Ćwierćfinały Peer, Shahar vs. Dementieva, Elena 0:2 3:6 1:6
06/01/2009 R16 Peer, Shahar vs. Zahlavova Strycova, Barbora 2:1 6:3 4:6 6:2
05/01/2009 R32 Peer, Shahar vs. Cetkovska, Petra 2:0 7:6 6:2

ostatni turniej to walka w Australii i porażka dopiero w półfinale...popatrzmy jednak na to z 2 strony...14 lutego mecz przegrany...dzień wolnego a może nawet nie i podróż do Dubaju na turniej...Chakvetadze odpoczywa od 8 lutego przygotowując się do tego rturnieju i to kolejny atut Rosjanki...Peer z tenisistkami z górnej półki ma problemy o czym przekonuje nawet forma z 2009 także myślę, że dzisiaj Chakvetadze wygra to spotkanie i awansuje dalej, ja jej życzę w tym turnieju jak najlepiej ????
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
spokojnie panowie...mecz się nie odbędzie bo Peer nie otrzymała wizy...więc to nie moja wina przecież... o_O robicie aferę jakbym to ja zatrzymał Peer...mecz się nie odbędzie, za typ otrzymałem zwrot i lecimy dalej z ofertą...analiza napisana była rzetelnie przynajmniej gdyż to spotkanie rozłożyłem niemalże na czynniki pierwsze a że mecz się nie odbędzie to trudno...analizujemy coś innego ???? Pozdrawiam
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: M. South - L.Safarova (dokładny wynik)
Typ: Safarova wygra 2:0
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Turniej w Memphis...Safarova obecnie 50 miejsce w rankingu (1166 punktów) jej dzisiejsza rywalka Melanie South plasuje się na miejscu 102 (627 pkt)...Spotkają się rpzedstawicielki czeskiego tenisa i tenisa brytyjskiego...Obie panie grały ze sobą raz...w ubiegłym roku w Seulu:
23/09/2008 Seul, Korea R32 Azja Kort twardy otwarty Safarova, Lucie : 1:6 0:3
South skreczowała przegrany już mecz...jak widać 1 set tego meczu 6:1 dla Safarovej potwierdza fakt iż jest to lepsza tenisistka...ale wrócmy do analizy formy obu zawodniczek..Safarova rok 2009 zaczęła bardzo dobrze:
Gra pojedyncza,
08/02/2009 Safarova, Lucie vs. Suarez Navarro, Carla 2:0 6:4 6:3
Australian Open, Melbourne, Australia, Australia
23/01/2009 R32 Safarova, Lucie vs. Bartoli, Marion 1:2 6:3 2:6 1:6
21/01/2009 R64 Safarova, Lucie vs. Erakovic, Marina 2:1 6:1 3:6 9:7
19/01/2009 R128 Safarova, Lucie vs. Bammer, Sybille 2:0 6:3 6:1
Brisbane, Australia, Australia
08/01/2009 Ćwierćfinały Safarova, Lucie vs. Azarenka, Victoria 0:2 6:7 4:6
06/01/2009 R16 Safarova, Lucie vs. Stosur, Samantha 2:0 6:4 6:4
05/01/2009 R32 Safarova, Lucie vs. Holland, Isabella 2:0 6:4 6:3
Turnieje w Australii bardzo udane a porażki z Azarenką czy Bartoli na pewno jej ujmy nie przynoszą ;) Przygotowania do turnieju w Memphis też przebiegły dobrze czym świadczy wygrana z Suarez Navarro...
South po odniesieniu kontuzji w Seulu nie grała już turnieju..w tym roku gra tak:
Australian Open, Melbourne, Australia, Australia
19/01/2009 R128 South, Melanie vs. Bartoli, Marion 0:2 2:6 4:6
Sydney, Australia, Australia
13/01/2009 R16 South, Melanie vs. Wozniacki, Caroline 0:2 2:6 0:6
12/01/2009 R32 South, Melanie vs. Bartoli, Marion Zwycięstwo 1:1 (M. Bartoli retired)
Awans w Sydney tylko dzięki kreczowi Bartoli...potem porażki z Wozniacki i rewanż z Bartoli w AO gładko przegrany...jak widzimy South nie łapie rytmu jeszcze po kontuzji która ewidentnie zostawiła ślad w jej grze...Safarova walczy o $$ i koplejny pukty do rankingu...forma przemawia za Nią i myślę, że spokojnie odprawi rywalkę z Wysp Brytyjskich w szybkich 2 setach ;)
Edit//
6:2 6:2 dla Safarovej brawoooo ;)
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Lol jakie ustawianie... Jakby się wam chciało choć trochę poszukać w necie przed meczem to byście to znaleźli że Aga ma anginę i jakąś kontuzję uda...
http://www.radwanska.org/news_Mecz+Radwa%F1skich%3A+%27To+b%EAdzie+walka+na+no%BFe%27%21.html
Sam postawiłem na Ulkę i cieszę się że weszło ale proszę nie szukajcie sensacji korupcyjnych na siłę....
A dla tych co jeszcze nie zauważyli Aga gra dziś w deblu z Kirilienko która juz odpadła przeciwko parze Rodionova/Cirstea.Ja zagrałem to w profie po kursie 3.6 rano.Teraz nie ma już go w ofercie bo miał być o 13... ale w bwin widziałem kurs 2.7 tak koło 12:40 .Już nie widzę tego meczu nigdzie ale jakbyście znaleźli to polecam zagrać za średnią stawkę
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
W meczu sióstr Radwańskich wcale nie jest powiedziane, że Aga musi wygrać. Ja tam symbolicznie wolę zagrać na Ulę, a do tego dałem Sugiyamę z Ako ponad 17. Bartoli - niby dobry występ w AO, ale ona dla mnie jest taką zawodniczka, która może w Wilekim Szlemie dojść wysoko, a potem z każdym przegrać ;]
Ula weszła, Sugiyama - niewiele brakło - tie breakw 3 secie ;]

Nie wiecie co z Mauresmo?
 
M 0

mardock

Użytkownik
Polecam na dziś dwa spotkania z kobiecego tenisa.
1. Glatch, A v Cohen-Aloro, S 1.7
Zawodniczka gospodarzy zmierzy się dziś w Memphis z francuzką. Moim zdaniem faworytem tego spotkania jest amerykanka, rozgrzała się już w kwalifikacjach, gdzie wygrała dość pewnie swoje spotkania. A francuzka to w nowym sezonie nic specjalnego nie zagrała, o ile w ogóle coś zagrała ????
2. Castano, C v Johansson, M 1.7
A to drugi typ na kolumbijke, moim zdaniem w dzisiejszym spotkaniu to zawodniczka gospodarzy będzie górą. Doświadczona, gra u siebie i na pewno nie będzie chciała odpaść w pierwszej rundzie.
Jeśli macie podobne, bądź inne zdanie to piszcie.
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
W dunaju nie widzę na jutro nic ciekawego jak dla mnie. Ewentualnie zagram jakieś dokładne wyniki 2-0 np dla Dementievej czy dla Cornet. Ciekawy typ też Schiavochne - Bartoli o mało nie przegrała z Sugiyamą, a Włoszka po słabym poczatku chyba zaczyna się rozkręcać ;)
 
sythev 0

sythev

Użytkownik
co do Urszuli to nawet były pogłosy,że Agnieszka jej odpuszcza mecz..Ulka zdobyła cenne pkt w rankingu za pokonanie siostry,która w WTA jest wysoko a także jako nr.8 w Dubaiu a po drugie Agnieszka mówiła,że ma nadal problemy z udem,odczuwa skutki anginy i nie jest w najwyższej formie,więc sądze,że to takie odpuszczenie meczu pod swoją siostre.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
co do Urszuli to nawet były pogłosy,że Agnieszka jej odpuszcza mecz..Ulka zdobyła cenne pkt w rankingu za pokonanie siostry,która w WTA jest wysoko a także jako nr.8 w Dubaiu a po drugie Agnieszka mówiła,że ma nadal problemy z udem,odczuwa skutki anginy i nie jest w najwyższej formie,więc sądze,że to takie odpuszczenie meczu pod swoją siostre.
A ogladales ten mecz, ze tak mowisz? Ja rozumiem, ze moga byc jakies podejrzenia, ale moim zdaniem sa one troche bez zasadne. Ogladalem wczoraj ten mecz i Ula rzeczywiscie zasluzyla na zwyciestwo, to bardziej ona go wygrala niz Agnieszka przegrala. Pewnie, ze starsza z siostr popelniala jakies niewymuszone bledy, ale byly one raczej na &quot;normalnym poziomie&quot;. Ula zagrala bardzo fajny i zroznicowany tenis i dlatego pokonala siostre, ktora miala na dodatek problemy zdrowotne. Denerwuje mni powoli to doszukiwanie sie wszedzie jakis &quot;ustaffffek&quot;.
Dzisiaj tez zagram na Ule wlasnie z tego wzgledu, jaki tenis pokazala wczoraj.
Jestem przekonany, ze niedlugo osiagnie poziom siostry, a moze nawet ja przeskoczy. Serwis juz ma zdecydowanie lepszy. Jej glownym mankamentem jest psychika, bo jak jej cos nie idzie, to strasznie ciezko jest jej sie podniesc. Stresuje sie za bardzo kazdym meczem, a nie mozna zapomniec, ze tenis to oprocz pieniedzy, kamer, publicznosci przede wszystkim dobra zabawa. Ale do tego tez trzeba dojrzec i mysle, ze przyjdzie to z czasem.
Pin wybitna tenisistka nie jest, chociaz przyznaje sie od razu, ze wnioskuje to raczej po statystykach, bo widzialem jej w zyciu moze jeden czy dwa mecze i to nie cale. W kazdym razie wierze w Ule i jestem pewny, ze jesli pokaze taki tenis jak wczoraj, to wygra i dzisiejsze spotkanie. Mam nadzieje, ze wtedy tez wiekszosc przestanie dopatrywac sie jakis teorii o ustawionym meczu przez rodzine Radwanskich.
Moj typ :
Ula Radwanska - Camille Pin
typ:1
kurs: 1,75
stawka ( 3/10)
⛔
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Nie wiem dlaczego gracie na Radwanska...Przeciez wczorajszy mecz stal na zenujacym poziomie....Ja osobiscie gram dzis na Pin poniewaz nie wierze ze mozna zagrac gorzej niz Aga wczoraj....a i tak toczyla w miare wyrownany boj z siostra.Ula nie potrafila zagrac nisko odbijajacej sie piliki,albo miala z nimi duze problemy.Potrafila odegrac plaskie szybkie pilki ale ze zmianami tempa miala juz problemy.Na palcach jednej reki mozna policzyc zagrania Uli,ktore potwierdzaly by jej aspiracje do pierwszej 100....Zazwyczaj nie obstawiam przeciwko Polakom ale tutaj nie ma innego wyjscia.Zanim wystawiono kursy liczylem na 1.5-1.6 na Pin, wiec 1.9 biore w ciemno.
Pozdrawiam
P.Sorry za brak Polskich znakow ale nie pisze ze swojego kompa
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Spotkanie: Oudin, Melanie - ✅Erakovic, Marina✅
Typ: 2
Kurs: 1,66
Bukmacher: Betsafe

Jak dla mnie jest to jeden z najpewniejszych meczy, jakie dzisiaj zostana rozegrane. Obie zawodniczki znalazly sie w drugiej rundzie turnieju w Memphis jednak dzieli je spora roznica klasowa. Marina Erakovic rozstawiona z numerem 5 posiada zdecydowanie lepszy serwis, gra poprostu lepiej od swojej rywalki. Kurs jaki wystawili bukmacherzy na zawodniczke z Nowej Zelandii jest dosc atrakcyjny ???? .
 
sythev 0

sythev

Użytkownik
A ogladales ten mecz, ze tak mowisz? Ja rozumiem, ze moga byc jakies podejrzenia, ale moim zdaniem sa one troche bez zasadne. Ogladalem wczoraj ten mecz i Ula rzeczywiscie zasluzyla na zwyciestwo, to bardziej ona go wygrala niz Agnieszka przegrala. Pewnie, ze starsza z siostr popelniala jakies niewymuszone bledy, ale byly one raczej na &quot;normalnym poziomie&quot;. Ula zagrala bardzo fajny i zroznicowany tenis i dlatego pokonala siostre, ktora miala na dodatek problemy zdrowotne. Denerwuje mni powoli to doszukiwanie sie wszedzie jakis &quot;ustaffffek&quot;.
Dzisiaj tez zagram na Ule wlasnie z tego wzgledu, jaki tenis pokazala wczoraj.
Jestem przekonany, ze niedlugo osiagnie poziom siostry, a moze nawet ja przeskoczy. Serwis juz ma zdecydowanie lepszy. Jej glownym mankamentem jest psychika, bo jak jej cos nie idzie, to strasznie ciezko jest jej sie podniesc. Stresuje sie za bardzo kazdym meczem, a nie mozna zapomniec, ze tenis to oprocz pieniedzy, kamer, publicznosci przede wszystkim dobra zabawa. Ale do tego tez trzeba dojrzec i mysle, ze przyjdzie to z czasem.
Pin wybitna tenisistka nie jest, chociaz przyznaje sie od razu, ze wnioskuje to raczej po statystykach, bo widzialem jej w zyciu moze jeden czy dwa mecze i to nie cale. W kazdym razie wierze w Ule i jestem pewny, ze jesli pokaze taki tenis jak wczoraj, to wygra i dzisiejsze spotkanie. Mam nadzieje, ze wtedy tez wiekszosc przestanie dopatrywac sie jakis teorii o ustawionym meczu przez rodzine Radwanskich.
Moj typ :
Ula Radwanska - Camille Pin
typ:1
kurs: 1,75
stawka ( 3/10)
po 1. trener nawet tak powiedział
po 2. Agnieszka ma nadal problemu z udem i pozostałości po chorobie
po 3. niestety nie oglądałem,ale raz byłem na ich treningu ????
po 4. ja nie powiedziałem,że to ustaffffka była bo takie coś żadko występuje.
ps: trener także wspominał,że Agnieszka woli przegrac ze swoją siostrą i pomoc jej niż przegrac z jakąs inna zawodniczka. To wreszcie siostry,więc tak i tak pkt.zostały w rodzinie ????
 
F 0

filweb

Forum VIP
Co jest chyba najważniejsze, tenis to nie jest Magic : The Gathering i tutaj dostajesz punkty za wygraną a nie za klasę przeciwnika, którego pokonałeś
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Spotkanie: Oudin, Melanie - Erakovic, Marina
Typ: 2
Kurs: 1,66
Bukmacher: Betsafe

Jak dla mnie jest to jeden z najpewniejszych meczy, jakie dzisiaj zostana rozegrane. Obie zawodniczki znalazly sie w drugiej rundzie turnieju w Memphis jednak dzieli je spora roznica klasowa. Marina Erakovic rozstawiona z numerem 5 posiada zdecydowanie lepszy serwis, gra poprostu lepiej od swojej rywalki. Kurs jaki wystawili bukmacherzy na zawodniczke z Nowej Zelandii jest dosc atrakcyjny ???? .
Ja także pokusiłem się o ten mecz....ale postawiłem na Oudin ;]
Szczerze to nie wiem co mnie skusiło - może kurs?
Erakovic zawsze kibicuję przed Australian Open i podczas - potem trochę o niej zapominam i w ogóle rzadko widuję jej mecze...
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Hantuchova D. - Razzano V.

Panowie, wydaaje mi sie mecz bez problemów wygra Razzano, jak myślicie? a kurs na 0:2 wynosi 3,9 ! Czekam na wasze opinie ... ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom