>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Birmingham & Kopenhaga, 06-12.06.2011

Status
Zamknięty.
michmucha 21

michmucha

Użytkownik
Arvane Rezai - Alison Riske @ 2.29 Pinnacle

Obydwie zawodniczki to półfinalistki tego turnieju z zeszlego sezonu. Nie rozumiem troche czemu Alison Riske jest faworyzowana w tym meczu , chyba tylko przez to ze w zeszlym roku powalczyla tutaj z Sharapova i wyeliminowala wzesniej Wickmayer. Tutaj jakies męczarnie z młodsza siostr Radwanskich a pozniej zwyciestwo z anonimowa Gronet nie robia na mnie wrazenia. W turniejach w wyzszej rangi Amerykanka regularnie odpada w 1rundach. Rezai w poprzedniej rundzie pokonala Govortsova 7-5 gdzie w pierwszym secie zaserwowala az 8 asow. Govortsova skreczowala wiec ciezko powiedziec na ile jej kontuzja przeszkadzala i czy to rzeczywiscie bylo cos powazne co nie pozwalalo jej na rowna walke z Francuzka. Mimo wszystko tak jak pisalem wczesniej Rezai potrafi dobrze serwowac , jest bardziej utytulowana zawodniczka od Riske i moze spokojnie wygrac.
Chciałem też napisać analize do tego meczu, ale mnie uprzedziłeś :razz: Typ popieram!
 
robel 153

robel

Użytkownik
Shuai Peng - Heather Watson 2:0 ✅✅✅
Typ:1
Kurs: 1.50
Expekt

Kurs tak wysoki chyba ze względu na widmo kreczu, inaczej nie umiem tego wytłumaczyć. Peng według mnie bardzo dobrze radzi sobie na twardych nawierzchniach. Doha ćwierćfinał, Indian Wells ćwierćfinał, Miami 1/8, w ogóle chinka gra bardzo dobrze w tym roku na wszystkich nawierzchniach. Watson robi cały czas postępy, już dobiła się do pierwszej 100, ale z Peng w pełni sił nie ma szans.

Sabine Lisicki - Tamira Paszek 2:0✅✅✅
Typ:1
Kurs: 1.60
Expekt

Tamirze chyba leży trawa. W Nottingham ćwierćfinał, teraz już 1/8, jednak meczem z Sabiną powinna zakończyć i tak udany turniej. Sabine w tym roku w Auckland 1/8, Midland ćwierćfinał, Miami 3 runda, Stuggart ćwierćfinał, w RG&#39;s odpadła po bardzo zaciętej walce z 3 rakietą świata Zvorevą 1:2.
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Rybarikova M. - Rodionova A.
Typ:2
Kurs:5,00
⛔⛔⛔
Bet-at-home

Rybarikova M. - Rodionova A.
Typ:2 (+1.5) seta
Kurs:2,20✅✅✅:spokodfhgfh:

Expekt

Moim zdaniem za duży kurs na Rodinovą która na trawiastych kortach turnieju w Birmingham radzi sobie bardzo dobrze.Pierwszy mecz wygrała z Gail Brodsky wygrany 2-1,drugi z dobrą Virgine Razano 2-0 i trzeci w 2 rundzie z faworytką turnieju Kaią Kanepi po deklasacji wygrany także 2-0.Trawa jej służy i moim zdaniem warto zaryzykować gdyż kurs nie mały.Magdalena to oczywiście wielka faworytka tego starcia, dwa mecze w turnieju wygarnę po 2-0 ale przeciwniczki praktycznie stawiały mały opór bez determinacji.Polecam typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mesdved 27

mesdved

Użytkownik
Dyscyplina : Tennis - Copenhagen
Spotkanie : Bethanie Mattek-Sands - Mona Barthel
Typ : Mona Barthel +3.5 ✅✅✅
Kurs : 1,8
Bukmacher : bet365

Bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy zawodniczkami będącymi w chwili obecnej w najlepszej swojej formie w dotychczasowych dłuższych i krótszych ekscesach w turniejach WTA. Amerykanka grająca w Kopenhadze zarówno w deblu jak i singlu ma za sobą dość dobre wyniki na nawierzchni ziemnej oraz dwa udane pojedynki w Kopenhadze z przeciętnymi rywalkami, lecz nie oznacza to, że będzie ona murowaną faworytką w spotkaniu z młodą Niemką, której rozgrywa spotkania przeważnie w turniejach challenger&#39;owych. Do tego rodzaju handicapu zachęcił mnie fakt, iż zazwyczaj Niemka wygrywa swoje spotkania dość gładko, a jeśli już dochodzi do porażki to jest ona bądź po 3-setowym spotkaniu, bądź po tie-break&#39;ach. A mając na uwadze, że Mattek-Sands do najlepszych zawodniczek nie należy oraz statystyki Barthel na nawierzchni Indoor Hard 16-4 w obecnym sezonie daje powód do zagrania.
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Magdalena Rybarikova - Sabine Lisicki
Typ:1
Kurs:2,01⛔⛔⛔
Betsafe
Magdalena Rybarikova - Sabine Lisicki
Typ: DW 2-0
Kurs:
3.10⛔⛔⛔
Expekt

Rybarikova tak jak pisałem wcześniej to faworytka turnieju,a po wygranej z Rodinovą śmiem twierdzić że wygra cały turniej.Słowaczka jest w fenomenalnej formie,bardzo mocny serw i dobra gra przy siatce to jej zaleta w tym turnieju.Przez 1 i 2 rundę przeszła jak burza demolując przeciwniczki,w 1/8 oddała pierwszego seta świetnie grającej w turnieju Arinie ale 2 i 3 to już wygrana 6-1,6-0.
Niemka niby też szybko przeszła wcześniejsze rundy ale bardzo się męczyła z przeciwniczkami i nie oszukujmy się gdyż miała też dużo szczęścia.Jej gra nie porywa i moim zdaniem przegra dzisiejsze starcie z Magdaleną.Podaje 2 typy gdyż uważam że wynik 2-0 jest jak najbardziej prawdopodobny.

 
F 67

figo88

Użytkownik
Dyscyplina : Tennis - Copenhagen
Spotkanie : Bethanie Mattek-Sands - Mona Barthel
Typ : Mona Barthel +3.5
Kurs : 1,8
Bukmacher : bet365
Bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy zawodniczkami będącymi w chwili obecnej w najlepszej swojej formie w dotychczasowych dłuższych i krótszych ekscesach w turniejach WTA. Amerykanka grająca w Kopenhadze zarówno w deblu jak i singlu ma za sobą dość dobre wyniki na nawierzchni ziemnej oraz dwa udane pojedynki w Kopenhadze z przeciętnymi rywalkami, lecz nie oznacza to, że będzie ona murowaną faworytką w spotkaniu z młodą Niemką, której rozgrywa spotkania przeważnie w turniejach challenger&#39;owych. Do tego rodzaju handicapu zachęcił mnie fakt, iż zazwyczaj Niemka wygrywa swoje spotkania dość gładko, a jeśli już dochodzi do porażki to jest ona bądź po 3-setowym spotkaniu, bądź po tie-break&#39;ach. A mając na uwadze, że Mattek-Sands do najlepszych zawodniczek nie należy oraz statystyki Barthel na nawierzchni Indoor Hard 16-4 w obecnym sezonie daje powód do zagrania.
Do tego dochodzi także fakt, że wczoraj Mattek wycofała się z dubli z powodu kontuzji pleców, mimo to jednak dzisiaj zagra. Nie zdziwiłbym się jakby się wycofała gdyby dostawała lanie.
Także typ powinien być raczej pewny.
 
J 22

junior1317

Użytkownik
Magdalena Rybarikova - Sabine Lisicki
Typ:1
Kurs:2,01
Betsafe
Magdalena Rybarikova - Sabine Lisicki
Typ: DW 2-0
Kurs:
3.10
Expekt
Rybarikova tak jak pisałem wcześniej to faworytka turnieju,a po wygranej z Rodinovą śmiem twierdzić że wygra cały turniej.Słowaczka jest w fenomenalnej formie,bardzo mocny serw i dobra gra przy siatce to jej zaleta w tym turnieju.Przez 1 i 2 rundę przeszła jak burza demolując przeciwniczki,w 1/8 oddała pierwszego seta świetnie grającej w turnieju Arinie ale 2 i 3 to już wygrana 6-1,6-0.
Niemka niby też szybko przeszła wcześniejsze rundy ale bardzo się męczyła z przeciwniczkami i nie oszukujmy się gdyż miała też dużo szczęścia.Jej gra nie porywa i moim zdaniem przegra dzisiejsze starcie z Magdaleną.Podaje 2 typy gdyż uważam że wynik 2-0 jest jak najbardziej prawdopodobny.

Nie rozumiem Cię chłopie. Wczoraj byłeś pewien, że Rybarikova przegra, dałeś na jej przeciwniczkę. A że jednak wczoraj wygrała, to od razu mówisz, że Rybarikova jest świetna, fantastyczna i że cały turniej wygra. To skoro tak uważasz, to dlaczego wczoraj zagrałeś przeciwko niej? Nie ma w Twoim postępowaniu sensu.
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Nie rozumiem Cię chłopie. Wczoraj byłeś pewien, że Rybarikova przegra, dałeś na jej przeciwniczkę. A że jednak wczoraj wygrała, to od razu mówisz, że Rybarikova jest świetna, fantastyczna i że cały turniej wygra. To skoro tak uważasz, to dlaczego wczoraj zagrałeś przeciwko niej? Nie ma w Twoim postępowaniu sensu.
Człowieku a gdzie ja napisałem prz moim wcześniejszym typie że wejdzie na 100% ? Cytuję ,,warto zaryzykować gdyż kurs nie mały&#39;&#39;.Nie odróżniasz ryzyka od bycia pewnym ? Zagrałem przeciwko niej gdyż rywalka prezentowała się w turnieju bardzo dobrze a kurs był mega duży.Teraz postawiłem na Rybarikovą gdyż uważam że jeśli wygrała z Rodinovą która jest w formie i wcześniejszymi rywalkami to jest w stanie wygrać z Lissicki.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Półfinał trawiastego turnieju pań w Birmingham. Niemka Lisicki idzie póki co jak burza, odprawiła już cztery rywalki nie tracąc przy tym seta. Po jej meczach widać też, że potrafi skupić się w najważniejszych momentach i wtedy grać swój najlepszy tenis. Na tym turnieju rozegrała już cztery tie breaki, tracąc w niech łącznie ledwie 10 punktów. Sabina dobrą formą sygnalizowała już na Roland Garros, gdzie przegrała dopiero ze Zvonarevą. Interesujący się WTA wiedzą, że tamtego spotkania Niemka nie miała prawa przegrać, ale potem okazało się, że była chyba wycieńczona fizycznie o czym świadczyłoby omdlenie. Niemka świetnie czuję się się na trawiastej nawierzchni, dwa lata temu była największą sensacją Wimbledonu, kiedy to pokonała Kuzniecową czy Wozniacki a odpadła dopiero w ćwierćfinale z Safiną. Wyniki Peng w Birmigham pokazują, że trawa jej średnio leży. W drugiej rundzie stoczyła zacięty trzysetowy mecz z anonimową Broady. Potem pokonała Watson 2-0, ale wczoraj znowu miała problemy z Erakovic, wygrywając dopiero po trzech setach. Trawa to na pewno nie jest wymarzona nawierzchnia Chinki i to po prostu widać. Dzisiaj staje przed trudnym zadaniem, bo zmierzy się z Lisicki, która jest w naprawdę wysokiej formie i to ona jest dla mnie zdecydowaną faworytką dzisiejszego spotkania.

S. Lisicki 1.80
 
mesdved 27

mesdved

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis, Birmingham
Spotkanie: Lisicki - Hantuchova
Typ: Lisicki wygra 1 set
Kurs: 2,20 ✅✅✅
Buk: Bet365

Bardzo ciekawie zapowiadasię finał na kortach trawiastych w Birmingham. Obydwie zawodniczki przeszły przez kolejne etapy turnieju bez większego trudu, jedynie Hantuchova utraciła jedengo seta po tie-break&#39;u w mecze z półfinałowym, natomiast Lisicki wygrała jak dotychczas czterokrotnie w setach kończących się tie-break&#39;iem. I w tym upatruję sukces Niemki, którą dość ciężko jest przełamać w pierwszym secie, a w walce punkt za punkt wychodzi zwycięsko. Słowaczce co prawdy jest w znakomitej obecnie formie, dlatego obawiam się zagrać czystej &quot;dwójki&quot;, lecz jeśli chodzi o pierwszego seta, jestem bardzo dobrej myśli.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Mesdved dobrze powiada;)
Lisicki 5 pojedynków bez straty seta,w dwóch 1.TB w 2.setach wygrywane do 3, w dwóch kolejnych TB w 1.setach wygrywane do 1...
Daniela wczoraj oddała 1.seta Anie po TB do 2, więc dziś dla zabawy, żeby lepiej się śledziło :
Lisicki 1.set DW 7:6 @ 12.00 Betsson
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom