>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Bastad, Budapest, 6-12.07.2009

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP


Kategoria:
International
Miejsce: Budapeszt, Węgry
Data: 06.07.2009-12.07.2009
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia : Clay
Pula nagród: $ 220,000
2008
Singiel : Alize Cornet - Andreja Klepac 7:6(5), 6:3
Debel : Cornet/Husarova - Olaru/Henke 6:7(5) 6:1 10:6



Kategoria:
International
Miejsce: Bastad, Szwecja
Data: 06.07.2009-12.07.2009
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia : Clay
Pula nagród: $ 220,000
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Dla tych, ktorzy nie czytali relacji - pisze bez polskich znakow bo jestem na turnieju w Bastad i mam szwedzki komputer, jeszcze raz sorry.
Do rzeczy. Nie znam sie kompletnie na gieldzie betfair, ale widze, ze ludzie wystawili tam kwale Bastad. Stad typ:
Palkina - Gatto Monticone
Roznica klas. Gatto byla spozniona do uderzen w meczu z grajaca pod gore Giraud. Jutro nie bedzie miala nawet czasu na start bo Palkina gra ultraofensywnie. Serwis, ktory na moje oko podchodzi pod 190km/h narobi duzo szkod w obozie Wloskim. Przewiduje wynik w stylu 6:2 6:2, jezeli oczywiscie bark opisany w relacji nie da o sobie znac.
Linki do relacji:
sobota: http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=1095454&amp;amp;postcount=109
niedziela: http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=1096164&amp;amp;postcount=114
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Cornet A. - Voskoboeva G. dw 2:1 3,40

Do Francuzki mam wielki sentyment ale jej gra mnie nie przekonuje. Od dłuższego już czasu strasznie się męczy, prezentuje bardzo zły timing, słaby serwis, forehand i beckhand podobnie, mimo iż lubi zagrania właśnie z beckhandu, do siatki właściwie nie biega. Ostatnie wyniki słabiutkie - Rzym II runda, Madryt I runda, Roland Garros II runda, Eastbourne I runda, Wimbledon I runda. Alizé ma problemy z utrzymanie własnego podania, choć potrafi zaskoczyć przeciwniczkę i równie często wygrywa podanie rywalki jak przegrywa swoje to jednak nie wygląda to najlepiej. Turniej jest grany na nawierzchni ziemnej a więc powinien jej kort odpowiadać, bo tylko na takiej nawierzchnii wygrała jedyny swój turniej (13 lipca 2008r. w właśnie w Budapeszcie, pokonała Andreje Klepač 7:6 6:3). Alizé jest przykładem na to, że uroda nie zawsze idzie w parze z wynikami, ale ona ma dopiero 19 lat więc i na wyniki jeszcze ma dużo czasu. Rozstawiona z nr 2, zobaczymy co tym razem pokaże. Rywalka do najmocniejszych nie należy, Voskoboeva prezentuje się jeszcze gorzej od Cornet - Charleston, Fes I runda, Warszawa ćwierćfinał, Roland Garros II runda, Wimbledon I runda. Drzewko ułożone fatalnie dla tych zawodniczek bowiem kolejne na jakie mogą trafić (Alona Bondarenko, Ioana Raluca Olaru czy Shahar Peer) są bardzo silne. Póki co spodziewam się wyrównanego pojedynku tych zawodniczki i rozstrzygnięcia w 3-cim secie, mam jednak nadzieję, że to obrończyni tytułu wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Pierwsze pewy ktore Wam podam wygladaja nastepujaco:
Pennetta - Schiavone 1,80
Ciekawy mecz, dobry kurs. Typ opieram na tym, co widzialem u obu Pan na treningach. Flavia grala bardzo dobrze, w sparingu z Suarez Navarro poprostu zmiotla ja z kortu. Farse ta przerwal trener Flavii mowiac &#39;&#39;starczy na dzisiaj&#39;&#39;. Schiavone zagrala bardzo dobrze w deblu, ale na treningu singlowym nie prezentowala sie tak znakomicie. Boje sie faktu, ze obie sie dobrze znaja, ale po takim kursie biore z pocalowaniem reki.
Llagostera - Morita 1,65
Morita jest bardzo schematyczna. Gra oburacz z obu stron, raczej slabo przy siatce, w jej atakach nie ma ogromnej sily. Llagostera jest zawodniczka myslaca, umie dostosowac swoj styl do warunkow panujacych na korcie. Obie czesto trenowaly, ale Llagostera ma wieksze umiejetnosci.
Kondratieva/Lefevre - Nooni/Krauth 1,80
Krauth i Kondratievej nigdy nie widzialem. Widzialem za to Lefevre w Warszawie i mimo tego, ze jest najbardziej otyla tenisistka w WTA, jest dobra technicznie, silna psychicznie, luzna i odwazna. Po drugiej stronie siatki Nooni, ktora lubi grac skroty i bawic sie, zamiast skonczyc pewnym uderzeniem. Inwestuje w myslaca i sprytna brzydote :-D
Mozna tez zastanowic sie nad Palkina. Nie widzialem tej Szwedki, wiec ciezko mi cos powiedziec. Jezeli kurs bedzie powyzej 1,45 to biore w ciemno.
Dodatkowo Jensen/Larsson moga powalczyc z Craybas i Kudravtseva. A kurs 3,4 kusi.
Bez formy wydaje sie byc ostatnio takze Kanepi. MJMS dzis trenowala, wygladala calkiem niezle. 1,75.
Najwazniejsze sa dla mnie pierwsze dwa spotkania.
 
januask 48

januask

Użytkownik
Pierwsze pewy ktore Wam podam wygladaja nastepujaco:
Pennetta - Schiavone 1,80
Ciekawy mecz, dobry kurs. Typ opieram na tym, co widzialem u obu Pan na treningach. Flavia grala bardzo dobrze, w sparingu z Suarez Navarro poprostu zmiotla ja z kortu. Farse ta przerwal trener Flavii mowiac &#39;&#39;starczy na dzisiaj&#39;&#39;. Schiavone zagrala bardzo dobrze w deblu, ale na treningu singlowym nie prezentowala sie tak znakomicie. Boje sie faktu, ze obie sie dobrze znaja, ale po takim kursie biore z pocalowaniem reki.
Llagostera - Morita 1,65
Morita jest bardzo schematyczna. Gra oburacz z obu stron, raczej slabo przy siatce, w jej atakach nie ma ogromnej sily. Llagostera jest zawodniczka myslaca, umie dostosowac swoj styl do warunkow panujacych na korcie. Obie czesto trenowaly, ale Llagostera ma wieksze umiejetnosci.
Kondratieva/Lefevre - Nooni/Krauth 1,80
Krauth i Kondratievej nigdy nie widzialem. Widzialem za to Lefevre w Warszawie i mimo tego, ze jest najbardziej otyla tenisistka w WTA, jest dobra technicznie, silna psychicznie, luzna i odwazna. Po drugiej stronie siatki Nooni, ktora lubi grac skroty i bawic sie, zamiast skonczyc pewnym uderzeniem. Inwestuje w myslaca i sprytna brzydote :-D
Mozna tez zastanowic sie nad Palkina. Nie widzialem tej Szwedki, wiec ciezko mi cos powiedziec. Jezeli kurs bedzie powyzej 1,45 to biore w ciemno.
Dodatkowo Jensen/Larsson moga powalczyc z Craybas i Kudravtseva. A kurs 3,4 kusi.
Bez formy wydaje sie byc ostatnio takze Kanepi. MJMS dzis trenowala, wygladala calkiem niezle. 1,75.
Najwazniejsze sa dla mnie pierwsze dwa spotkania.
I wszystko po Twojej myśli, Pennetta poszła gładko, Llagostera też dała radę(choć serwisem nie powalała).
Martinez Sanchez M.J. v Kanepi K. Martinez Sanchez M.J. 1.8(expekt)
Teraz tylko czekam na porażkę Kanepi, bo jak zauważyłeś w ostatnim czasie jest kompletnie bez formy a gra z całkiem solidną Martinez Sanchez M.J więc też powinno łyknąć.
Wielkie dzięki za analizę i czekamy na kolejne korespondencje.
Martinez Sanchez M.J. v Kanepi K.
6:1,7:6✅
 
januask 48

januask

Użytkownik
Spotkanie: Olaru I.-R. v Arn G.
Typ: 1:2 w setach lub 2
Kurs: 5 lub 2.35
Buk: expekt
Stawka: (3/10) lub (5/10)
Pierwsza runda rozgrywek kobiecych tenisa w turnieju Gaz de France Budapest Grand Prix na Węgrzech.Naprzeciw siebie staną młoda(20-letnia), sympatyczna, dobrze rokująca Rumunka Olaru oraz bardzo doświadczona(30-latnia) zawodniczka reprezentująca gospodarzy a mianowicie Arn.
Olaru I.-R. zajmuje obecnie 61 miejsce w rankingu WTA, natomiast Arn w tymże rankingu jest na miejscu 183.Zawodniczki jak do tej pory nie miały przyjemności spotkać się w bezpośrednim pojedynku.Juz po samym miejscu w rankingu można wywnioskować że w roli faworytki zagra Olaru...Ja jednak stawiam tutaj na małą niespodziankę.
Pod koniec lutego oglądałem Arn w pojedynku z Venus Williams podczas turnieju w Acapulco i muszę przyznać,że zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Przegrała wtedy nieznacznie w 3 setach ale pokazała się z bardzo dobrej strony.Poza tym będzie to ostatnie spotkanie dnia i zapewne kort zapełni się kibicami węgierskimi, którzy przyjdą dopingować swoją rodaczkę. Myślę, że ten fakt wyzwoli w Węgierce dodatkowe siły i pozwoli na odniesienie zwycięstwa.
Sumując doświadczenie i gra u siebie Węgierki to główne powody dla których polecam ten typ.
Uważam że pojedynek będzie zacięty i pomimo przewagi i końcowego zwycięstwa Arn, Rumunka jest w stanie urwać jej seta.
No niestety, Arn pomimo że kilka razy pokazała ciekawe zagrania to i tak poległa z kretesem(grała bardzo nerwowo)2:6,2:6 ⛔
Olaru zagrała przyzwoite spotkanie...w kolejnej rundzie zagra niestety dla niej z Aloną Bondarenko i szanse raczej ma niewielkie, ale to się dopiero okaże.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Pierwsze pewy ktore Wam podam wygladaja nastepujaco:
Pennetta - Schiavone 1,80 ✅
Llagostera - Morita 1,65 ✅
Kondratieva/Lefevre - Nooni/Krauth 1,80 ✅
Dodatkowo Jensen/Larsson moga powalczyc z Craybas i Kudravtseva. A kurs 3,4 kusi. ✅
Bez formy wydaje sie byc ostatnio takze Kanepi. MJMS dzis trenowala, wygladala calkiem niezle. 1,75 ✅
Mozna tez zastanowic sie nad Palkina. Nie widzialem tej Szwedki, wiec ciezko mi cos powiedziec. Jezeli kurs bedzie powyzej 1,45 to biore w ciemno.
Bylo 1,2 (tak Prasa mi mowil) wiec zgodnie z obietnica nie gralem
Jutrzejszy dzien uplynie pod znakiem slabych kursow. Po dzisiejszym oblowieniu, proponuje nastepujace zestawy:
#1 = wieksza stawka
MJMS - Kerber 1,2
Kurs mnie zabil. Liczylem na 1,4 minumim. Nie zmiania to jednak faktu, ze Kerber nie ma w tym meczu szans na nic. MJMS wywiera presje, jest swietna technicznie, zmienia tempo gry. A Kerber pyta, pyka i pyka w tym samym rytmie jak zegarek.
Benesova - Kudravtseva 1,38
Kudravtseva wczoraj wygladala naprawde dobrze na tle dennej Knapp. Dzis w deblu zagrala jednak tragicznie. Benesova po przeciwtnym meczu z Ula jest jednak zdecydowana faworytka. Po meczach singlowym bnym tego nie stywierdzil, ale dzisiejszy wystep Alli w deblu nie moze byc przypadkowy.
Pennetta - Zec Peskiric 1,3
Zastanawiam sie nad tym meczem z jednego powodu. Nigdy w zyciu nie widzialem Slowenki. Dzis na monitorze w biurze prasowym zerknalem tylko na losowanie i widzialem ze jest chyba dosyc wysoka. Kurs jednak zacheca bo Flavia gra tu naprawde dobry tenis. Dodatkowo ma z nia rachunki do wyrownania i na pewno jej nie zlekcewazy.
#2 = mniejsza stawka
Dulko - Cirstea 2,38
Spodziewam sie wyrownanego, stojacego na wysokim poziomie spotkania. To co Cirstea zaprezentowala w ostatnich 4 gemach pierwszej rundy to kosmos. Z taka gra stawiam ja bez wahania w finale turnieju. Czy jednak bedzie potrafila zagrac tak nie 4, lecz 40 gemow? Zobaczymy, jutro pierwszy sprawdzian.
Cibulkova - Llagostera 5,00
Lub handi na Hiszpanke. Cibulkova w 2 secie (jedyny, ktory ogladalem) zaprezentowala sie tragicznie. Na dodatek, w jej uderzeniach nie ma takiej sily jak mogloby sie wydawac. Llagostera jest madra, fenomenalna technicznie. Na pewno bedzie wojna balonowa - na uderzenia wysokie z rotacja awansujaca. Kurs z kosmosu.
#3 = najmniejsza stawka
Pavluchenkova - Kirilenko 2,75
Makiri widzialem tylko na treningach. Prezentowala sie nawet fajnie. LAtwo przeszla pierwsza runde. Nastyi mecz z Craybas widzialem, opisalem i sie zawiodlem. Gra kompletnie bez pomyslu. Kolejny rowny mecz, a kurs zawyzony.
Domachowska/Grandin - Jonsson/Larsson 2,72
Dobry debel tworza zawodniczki ze Skandynawii. Marta, mimo dobrego meczu w singlu, w deblu zawsze jest przeze mnie krytykowana. Jej statyczna gra w grze podwojnej rzadko kiedy przynosi wygrana. Grandin dobra technicznie, lewa reka, ale nie wiem, czy sama pociagnie ten wozek.
P.S Stawki opisalem. Nastawiam sie glownie na kupon #1. Dwa pozostale tez prawdopodobne wielce, ale stawki odpowiednio nizsze.
Dotychczasowe relacje:
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?p=1098264#post1098264
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Cibulkova - Llagostera 5,00
Lub handi na Hiszpanke. Cibulkova w 2 secie (jedyny, ktory ogladalem) zaprezentowala sie tragicznie. Na dodatek, w jej uderzeniach nie ma takiej sily jak mogloby sie wydawac. Llagostera jest madra, fenomenalna technicznie. Na pewno bedzie wojna balonowa - na uderzenia wysokie z rotacja awansujaca. Kurs z kosmosu.
tez jestem gotow zaryzykowc cebula wczoraj lipa nagłe zrywy pomagały jej przełamywac dziewczynke .. handi +5,5 gema zachecajacy przy potencjalnym stanie 6-3/6-4

K:1.83
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
MJMS - Kerber 1,2 ✅
Benesova - Kudravtseva 1,38 ⛔
Pennetta - Zec Peskiric 1,3 ✅
Dulko - Cirstea 2,38 ⛔
Cibulkova - Llagostera 5,00 ⛔
Pavluchenkova - Kirilenko 2,75✅
Domachowska/Grandin - Jonsson/Larsson 2,72 ⛔
W sumie mam pretensje tylko do Ivety.

Na jutro nie ma co szukac, czarowac, wymyslac, bo skonczy sie jak dzis. Bardzo wielka stawka idzie na:

Pennetta - Kudravtseva 2:0 1,62
Flavia zmiecie ja z kortu. Kudravtseva jest najslabsza zawodniczka QF i szanse na seta mialaby jedynie z Suarez Navarro. Pennetta lepsza pod kazdym wzgledem.

Osobno i delikatnie mozna sprobowac:

Suarez Navarro - MJMS 2,56
MArtinez Sanchez gra ladny dla oka tenis. Serwis niezly, bardzo dobra przy siatce, niezla w wymianach, ale nie ciagnie ich w nieskonczonosc. Raczej probuje szukac rozwiazania. Suarez miala dwie slabe jak na ten turniej rywalki i nie grala powaznego meczu(podobnie jak Wozniacki). Spodziewam sie rownego, moze 3-setowego pojedynku, a biore bardzo ladny kurs.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
S. Peer vs A. Bondarenko 1 @1,85


Shahar widziałem w meczu z Cornet i to mi wystarczy. Świetna gra, widać że forma jest. Bondarenko męczyła się ze Sprem i z Olaru, nierówne podanie, dużo błędów. Jak Peer powtórzy występ z poprzedniej rundy albo zagra chociaż podobnie to spokojnie ogra jutro Ukrainkę. Po kontuzji nie widać już śladu i to na pewno cieszy bo Shahar spokojnie ma umiejętności na pierwszą 20.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Pennetta - Kudravtseva 2:0 1,62 ✅ ✅ ✅
Suarez Navarro - MJMS 2,56✅ ✅ ✅
Kolejny udany dzionek.
Oswiadczam, ze grube granie na WTA w Bastad sie zakonczylo.
Jutro dla sportu mozna sprobowac:
Dulko - MJMS 1,85
Dla sportu, poniewaz Dulko grala dzis kolejny dlugi mecz. Spedzila na korcie duzo wiecej czasu lacznie niz MJMS i to moze sie odbic na jej dyspozycji. Typ na nia jednak stad, ze Dulko jest zawodniczka o wiele lepsza technicznie, lepiej mijajaca i serwujaca od Suarez Navarro, ktora byla dzis bliska wygranej z MJMS. MArtinez chodzi do siatki niemal po wszystkim, Dulko jest w stanie dac jej nauczke.
Deble Dulko/Pennetta oraz Llagostera/MJMS powinny gladko wygrac swoje mecze takze. Proponuje wiec takiego tripla, przypominam ze stawka, w porownaniu do tego jak gralismy do tej pory, rekreacyjna.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-07-10 12:00, WTA - Budapeszt (HUN), ziemne, Świat
Alona Bondarenko (UKR) - Shahar Peer (ISR)

Typ: 1
Kurs: 1.80
Bwin

Czas zmienić taktykę bo nie powtórzę sytuacji z typu dnia w lutym kiedy to wygrałem. Na dzisiaj proponuję ćwierćfinał WTA Budapest i pojedynek Izraelki 63 w WTA Shahar Peer z Ukrainką Aloną Bondarenko. Szczerze kursy Mnie bardzo zdziwił ponieważ uważam że Alona ten mecz wygra dosyć gładko a kursy są porównywalne. Peer w tym roku najwyżej półfinał w Estrolil, do tego dwa 1/8 finału i nic więcej nie osiągnęła na cegle. W tym turnieju miała dosyć łatwe losowanie w 1 Rundzie pokonała bardzo mało znaną Begu 2-1 a w 2rundzie zawodniczkę które woli grać na trawie i betonie czyli Alizie Cornet 2-0. Jednak starta seta z Rumunką Begu mocno mnie zdziwiła. Alona w tym sezonie ćwierćfinał w Ponte Vedra, ćwierćfinał w Madrycie i finał w Warszawie. Jak widać dosyć sporo jak na Nią. Jest zawodniczką właśnie ceglastą, tutaj osiągnęła największe sukcesy. Tutaj w Budapeszcie radzi sobie średnio, dwa mecze wygrała w 3 setach z Sprem i Olaru. Jednak Ona potrafi się zmotywować i wygrać z najlepszymi co pokazała m.in. w Warszawie w ćwierćfinale z Sharapova, w Madrycie z Kuznetsovą. Moim zdaniem Alona pokona zawodniczkę z Izraelu i będzie w półfinale za tym przemawia dużo argumentów a najważniejszy z nich czyli cegła lezy po stronie Bondarenko.​
 
januask 48

januask

Użytkownik
Jutro urodziny Caroline Wozniacki... Ciekawe jak dziś zagra? Siostry Radwańskie podobno już wybrały się do Kopenhagi na jutrzejszą imprezkę, która ma się zacząć od wspólnego wypadu na koncert Britney Spears. Czy Karolina dziś odpuści, będąc myślami przy imprezowaniu? Czy 19-latka może być już na tyle profesjonalistką, aby skupić się dziś tylko i wyłącznie na spotkaniu półfinałowym? Czy urodziny spędzi jutro w Kopenhadze z kumpelami, czy na korcie w Bastad walcząc o ewentualny tytuł? A może jest na tyle &quot;wytrzymała&quot;, aby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i jutro świętować ze zdwojoną siłą...? Ocenę pozostawiam każdemu z Was.

Nie wiem czy wiesz, ze z Bastad do Kopenhagi jest rzut beretem ???? Jutro zagrac moze final i jechac do domu. Btw, jakby chciala swietowac urodziny zamiast grac, wcale by tu nie przyjezdzala.
Pozdro, Oli

Oczywiście,że wiem ???? I wcale nie stwierdziłem, że odpuści... :jezora:
Wozniacki C. (Den) vs. Pennetta F. (Ita) 2:1 (6-3;4-6;6-2)
 
P 195

porugalia

Użytkownik
Agnes Szavay (HUN) - Alona Bondarenko (UKR)
2
2,36
bwin:
analiza:dziś na godzinę 14 zaplanowano półfinał turnieju WTA w budapeszcie spotkają sie ukrainka Alona Bondarenkoi węgierka Agnes Szaway.Bukmacherzy w roli faworyta stawijaa wegoierke lecz ja sądze ze alona nie jest bez szans i powqinna ten mecz wygrac.Oglądając dwa poprzednie mecze Agnes byłem zarzenowany jej poziomem w meczu z Garbin prawie kazdy jej serwis był przełamany w prawdzie wygrała ten mecz w 3 setach ale zawodniczka rozstaiona z numerem 4 powinna prezentowac przyzwoity poziom.Natomiast moja faworytka alona wpoprzednim mecxzu mimo iz nie była faworytką pokonała izraeke szachar peer w 2 setrach w drugim nie dając jej szans.Sądze ze dzis znajdująca sie o jedną pozycje wyzej w rankingu ukrainka sprawi kolejna niespodzianke
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nuria Llagostera Vives/Maria-Jose Martinez Sanchez VS Gisela Dulko/Flavia Pennetta
TYP:2 k:1.7 -WH
Llagostrea oglądałem w meczu z Cibulkową nie prezentowala zadnych pozytywow serwis 0 (rece opadaly) technika 0 nie mowiac o szybkosci i innych aspektach liczyłem chociaz na Handicap5,5 z jej strony biorac pod uwage dzien wczesniej pojedynek Cebuli z Roma ktora bardziej przypominala pinokia niz Tenisistke a potrafila wygrac seta 2-6 (chodzi oczywiscie o poruszanie sie na korcie) takze nie licze na zgrany duet z Sanchez która walczy wczesniej z Woznicki.
Gisela i Flavia obie na moje oko prezentowaly sie dosyc solidnie grajac dobry tenis obie niestety wylecialy z potyczek singlowych Gisela z Sanchez i Flavia z Woznicki obie w tych meczach zaprezentowaly sie dobrze i moglo byc roznie przynajmniej w wypadku Giseli zabraklo troche szczescia.....
Mysle ze te dwa charaktery beda ze soba lepiej wspolpracowaly co wplynie z pewnoscia na jakosc ich gry, poziom tenisa maja porownywalny, Sanchez sama nie wygra tego debla do tego jak wspomnialem bedzie z deczka zmeczona

nie znam sie na tenisie gram go jedynie okazjonalnie w przerwie seonow pilkarskich
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Nuria Llagostera Vives/Maria-Jose Martinez Sanchez VS Gisela Dulko/Flavia Pennetta
TYP:2 k:1.7 -WH
Llagostrea oglądałem w meczu z Cibulkową nie prezentowala zadnych pozytywow serwis 0 (rece opadaly) technika 0 nie mowiac o szybkosci i innych aspektach liczyłem chociaz na Handicap5,5 z jej strony biorac pod uwage dzien wczesniej pojedynek Cebuli z Roma ktora bardziej przypominala pinokia niz Tenisistke a potrafila wygrac seta 2-6 (chodzi oczywiscie o poruszanie sie na korcie) takze nie licze na zgrany duet z Sanchez która walczy wczesniej z Woznicki.
Gisela i Flavia obie na moje oko prezentowaly sie dosyc solidnie grajac dobry tenis obie niestety wylecialy z potyczek singlowych Gisela z Sanchez i Flavia z Woznicki obie w tych meczach zaprezentowaly sie dobrze i moglo byc roznie przynajmniej w wypadku Giseli zabraklo troche szczescia.....
Mysle ze te dwa charaktery beda ze soba lepiej wspolpracowaly co wplynie z pewnoscia na jakosc ich gry, poziom tenisa maja porownywalny, Sanchez sama nie wygra tego debla do tego jak wspomnialem bedzie z deczka zmeczona

nie znam sie na tenisie gram go jedynie okazjonalnie w przerwie seonow pilkarskich
Na ogół nie jestem ofensywny, ale tym razem zostałem do tego zmuszony ???? Czy Ty masz jakiekolwiek pojęcie o tym sporcie? Przestań wypisywać brednie, bo biedni ludzie o podobnym poziomie wiedzy, jeszcze Ci w to uwierzą. Nie wiem nawet od czego zacząć, ale cały Twój post nadaje się do skasowania. Llagostera/MJMS były przez jakiś czas najlepszymi deblistkami tegorocznego rankingu. MJMS technicznie jest ponad wszystkimi zawodniczkami, jakie grały w tym turnieju. Llagostera mimo niskiego wzrostu, wyjątkowo dobrze przecina piłki pod siatką, dużo widzi, świetnie lobuje. Jeżeli ona nie ma dobrej techniki to ja nie widziałem nigdy tenisowego meczu. Co ma singiel do debla? Woźniacki i Cirstea przegrały z Kondratievą i Lefevre chociaż w singlu żadna z nich nie straciłaby więcej niż 4 gemów. Llagostera nie jest szybka? :-D Szkoda słów.
Dobra rada: zostań przy piłce nożnej :spokodfhgfh:
Co do samego meczu to może być bardzo zacięty. Skłaniałbym się jednak ku Hiszpankom @2,10.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
no nie mam, podkreslilem to na koncu, widzialem ich ostatnie wystepy i tym sie sugerowalem Llagostera z cebula grala jakby cala noc fete siupala serwy jak na stop klatce i shoty za boisko tak wygladala nic nie widzialem z tego co napisales..... ???? kazdy jakos zaczynal nie bedzie wychodzilo to dam spokoj, chyba cie troche ponioslo

Nie chodzi mi przeciez o sam typ, czy mozliwosc wypowiedzi na forum. Tylko jezeli ja nie mam pojecia o koszykowce to nie wmawiam ludziom ze Gortat jest najlepszym centrem w NBA, albo, ze Kobe jest slaby. Swoje uwagi na tematy, w ktorych nie poruszam sie swobodnie, zostawiam dla siebie lub konsultuje z lepszymi w danej kwestii. Nie mam zamiaru przeciez na Ciebie napadac, tylko jezeli nie pisz w zdaniach oznajmujacych rzeczy, ktore moga wprowadzic w blad czytajacych. Nie mniej gratuluje trafienia.
Pozdro, Oli

No ale czym sie sugerujemy podajac typy z jakiejkolwiek dyscypliny? Tym że przez pewnien czas ktos byl wysoko w rankingu (tabeli) i osiagnieciami w turniejach? czy wlasnie forma i dyspozycja w danym okresie ma kluczowy wplyw na rezultat .
Nie rozumiem w którym zdaniu pisze nieprawde,
Na przestrzeni ostatnich dni widzialem po trzy mecze Dulko i Sanchez dwa Pennetty i jeden Llagostera z obserwacji tych zawodniczek wyszedl mi wniosek taki a nie inny
Sanchez rewelacja w kazdym meczu jej gra podobala mi sie coraz bardziej co do partnerki z gry podwójnej to widziales jej występ z Cebulą ktora defakto grala slabiutko (zobacz to moze zrozumiesz dlaczego amator tenisa w ten sposob zagral)
Llagostera w co drugiej zagrywce pilka w siatke lub po za boisko poprawne serwy z moca podania pilek przez dzieci co biegaja przy siatce)? Pierwszy raz w tenisie widzialem taką Padake, moze i w grach deblowych Llagostera czuje sie o wiele lepiej no ale tam tez trzeba machac rakietą siupnela by doping to nic by nie dalo

Dwie panie na ktore gralem przez wszystkie mecze trzymaly staly przyzwoity jak na nie poziom bylo widac ze ponizej pewnego pulapu nie zejda mialy dobe na odpoczynek, wyszedlem z wniosku ze Sanchez skupi swoja energie na Wozniacki po ktorym grala debla zreszta w ostatnich dniach sporo bylo tych meczy ja aj partnerka?No cóż nie ulatwi zmeczonej Sanchez zadania......
i tak z Woznicki liczylem na 3 sety

PZDRO

Debel to zupelnie inna gra. A jezeli dla Ciebie Llagostera slaba jest technicznie i slabo porusza sie po korcie, to nie mamy o czym rozmawiac. Poza tym napisales ze nie liczysz na jej zgrany duet z Sanchez, skoro od wielu miesiecy sa jednym z bardziej zgranych duetow w Tourze. Zaprzeczasz faktom. Koniec tematu.
Oli

Napisalem ze nie licze na ich zgrany duet, tyczylo sie tego spotkania z wymienionych czynnikow zwlaszcza Llagostery (chodzilo mi o ten konkretny mecz) a nie co prezentowaly we wczesniejszych tourach i co bedą w kolejnych
O calokształt jej osiagniec-racja, nie mamy o czym dyskutowac bo ich nie znam jednak typujemy mecze a w tenisie to chyba dyspozycja odgrywa najwazniejsza role
Mialem swierzy wglad w obecna forme wiec postanowilem sprobowac sil i mimo ze to debel trzeba miec serwis a przedewszystkim nastawiony celownik..Flavia i Penetta mialy u mnie Handicapa w tym aspekcie odbior takze niezly, Llagostera grala jakby z miesiac w piwnicy siedziala wiec jak miala tworzyc zgrany duet z podmeczona Sanchez .....zapewne jeszcze niejednokrotnie zagraja dobre spotkanie
...
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Hmmm grałeś kiedykolwiek w tenisa? A jeśli tak, to czy grałeś zarówno singla, jak i debla?
Spójrz. Singiel zaczął się o 14:05 i spotkanie trwało około 1,5h, więc skończyło się mniej więcej o 15:45, a debla zaczęły grać o 16:50. Godzina wystarczy na regenerację, szczególnie, że zapewne wszystkie zawodniczki zaczynały od turniejów, w czasie których grało się po więcej, niż 2 spotkania dziennie. Tak samo podczas Wielkiego Szlema - można mieć pecha (?) i grać 3 mecze jednego dnia: singla, debla i miksta, ba, można zwyciężyć we wszystkich trzech spotkaniach. Dlatego argument &#39;zmęczenie&#39; przy grze podwójnej jest bardzo przeciętny, a już szczególnie dlatego, że MJMS taki przypadek nie zdarzył się po raz pierwszy.
Generalnie nawet, jeśli nie grałeś nigdy debla, to obejrzyj sobie kilka spotkań deblowych, to zobaczysz, że to zupełnie inna bajka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom