>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Barcelona & Estoril, 25-30.04.2011

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Vinci R. 1.45✅ - Soler Espinosa S.

Roberta mam nadzieję że się przełamie i w końcu przejdzie pierwszą rundę. Włoszka obnizyła loty ale pora by się ogarnąć i coś wygrać. Hiszpanka jest w jej zasięgu ! Roberte oglądałem ostatnio w Moskwie, dobrze grała ale w zderzeniu z Verą była bez szans. Hiszpanke jak ba razie nie widziałem ale po wynikach widać że jest do ogrania przez doswiadczoną włoszke. Andre@


---

Czasami człowiek robi napinke i dostaje PALPITACJI serca po kursie 1.15-1.30, a tu proszę kursiwo po 1.45 i na takim lajcie ! piękny poniedziałek - niech trwa cały tydzień ! ;)


Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
F 0

fufurek

Użytkownik
Trudno się nie zgodzić. Myślę, że Roberta powinna sobie spokojnie poradzić. Chociaż ostatnio jej gra nie porywała i ciężko było uwierzyć, że gra aż tak słabo.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Barrois K. 1.50✅- Arvidsson S.

Az dziw bierze że takie miejsce zajmuje Niemka na liscie WTA ??? (okolice 70 miejsca) Doskonale wiem co ona grała już przed meczem z polką w Stutgarcie. Dla mnie miała Iske na widelcu ale minimalnie czegos jej brakuje (mocna praca nad mentalnością w kluczowych momentach) , jej tenis jest swietny - warunki somatyczne super, serwis niezły, gra z głębi niezła, swietny wolej-, fantastyczny slajs i piękny jednoręczny bekhend ( gdyby zrobić synteze z tych poszczególnych składowuych robi się naprawdę fajny OBRAZ ! Sonie miałem okazje oglądać w Paryzu gdzie wygrała z Cornet - ma dobre warunki, jest cierpliwa i sporo potrafi. Jednak gdy złoze obie panie i je porownam Niemka wychodzi zdecydowanie lepiej. Jak nie wyjdzie z Niemki zmęczenie to kurs 1.50 juz widze na swoim koncie. Krystyna powinna dojechac szwedke bez wiekszych przygód. Andre@



---.Dla wszystkich forumowiczów i fanów TENISA ZIEMNEGO zycze WESOŁYCH ŚWIĄT !


Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Brianti A. - Pironkova T.
Typ: 2⛔
Kurs: 1.89
Buk: Pinnacle
Alberta w niedzielę triumfowała w turnieju w Maroko. Mecz zakończył się ok. godziny 19. Do Barcelony w poniedziałek miała dotrzeć na 15, dotarła dwie godziny później. Treningi przed Pironkova zaplanowano dopiero dziś na godziny poranne. Dlatego Brianti może być zmęczona, a Pironkova trenuje w Barcelonie już od piątku.
GL
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Barcelona 19-00
Pous Tio- Zahlavova Strycova
typ: 2-0
2.90
BAH
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju w Barcelonie reprezentantka gospodarzy Laura Pous Tio zagra z Czeszka Zahlavova Strycova. Nieznaczna faworytka bukmacherow jest Hiszpanka, choc znajduje sie nizej w rankingu wta. Osobiscie uwazam ze jest ona znaczna faworytka w tym spotkaniu, a juz pisze dlaczego. Jak prawie kazda Hiszpanka, tak i Pous Tio najlepiej czuje sie na ceglanej maczce. To na takiej nawierzchni Laura osiaga swoje najlepsze wyniki. Trzeba jednak przyznac ze ostatnie dwa turnieje na cegle to wybitny pech Laury w losowaniu. W Marbelli wygrala pewnie w pierwszej rundzie z inna grozna zawodniczka na korcie ziemnym Poloną Hercog oddajac jej zaledwie 3 gemy. W drugiej trafila jednak na pozniejsza triumfatorke calego turnieju Victorie Azarenka, wygrywajac z nia jednak w tym turnieju najwiecej gemow. W Fezie rowniez nie szczesliwie wylosowala. Juz w pierwszej rundzie trafila na wloszke Brianti ktora dosyc nieoczekiwanie pozniej zwyciezyla w calym turnieju. Pora wiec na lepszy turniej dla Hiszpanki, a gdzie to moze nastapic jak nie przed wlasna publicznoscia? Zahlavova zdecydowanie bardziej preferuje korty szybsze. Czeszka nie jest chyba rowniez w swojej najwyzszej dyspozycji. W Fed Cupie nie udalo jej sie wygrac ani z Wickmayer ani z Filipkiens. O ile porazka z Wickmayer wstydu nie przynosi to juz porazka z Filipkiens jest spora niespodzianka in minus. Nie od dzis wiadomo ze czesto w turniejach na wlasnej ziemi zawodniczki nizej w rankingu i zupelnie anonimowe (choć nie mozna tego powiedziec o Pous Tio) przechodza pierwsze rundy. Dziś jednak liczę ze na wlasnej ziemi Laurze uda sie przejsc Czeszkę. Tym bardziej, ze na tej nawierzchni wyzej stawiam umiejetnosci Hiszpanki. Czeszka co widac po rozgrywkach fed cupu notuje znizke formy, a Hiszpanka liczy wreszcie na przelamanie. Sadzę, że to reprezentantka gospodarzy awansuje do kolejnej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Zahlavova Strycova B. 1.95⛔ - Pous Tio L.

Kurs na Barbare jest mega gigantyczny ! Procentowo to daje 80 do 30 na korzysc czeszki. Po frustrujących singlach na fedcapie wygrała debla razem z Benesovą i awansowała do finału tych rozgrywek. Pous gra bardzo słabiutko ! Przegrywa z zawodniczkami z którymi czeszka by sobie raczej poradziła. Miałem okazje hiszpanke raz oglądać - nic ciekawego. Czeszka w tym momencie powinna ograć hiszpanke, gra lepszy tenis i duzo więcej potrafi. Mam nadzieje że jej słabe nerwy i himeryczność zachowania nie wezmą górę, jak zagra swój poziom to licze kase ! Andre@


---
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Tenis WTA Barcelona 19-00
Pous Tio- Zahlavova Strycova
typ: 2-0
2.90
BAH
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju w Barcelonie reprezentantka gospodarzy Laura Pous Tio zagra z Czeszka Zahlavova Strycova. Nieznaczna faworytka bukmacherow jest Hiszpanka, choc znajduje sie nizej w rankingu wta. Osobiscie uwazam ze jest ona znaczna faworytka w tym spotkaniu, a juz pisze dlaczego. Jak prawie kazda Hiszpanka, tak i Pous Tio najlepiej czuje sie na ceglanej maczce. To na takiej nawierzchni Laura osiaga swoje najlepsze wyniki. Trzeba jednak przyznac ze ostatnie dwa turnieje na cegle to wybitny pech Laury w losowaniu. W Marbelli wygrala pewnie w pierwszej rundzie z inna grozna zawodniczka na korcie ziemnym Poloną Hercog oddajac jej zaledwie 3 gemy. W drugiej trafila jednak na pozniejsza triumfatorke calego turnieju Victorie Azarenka, wygrywajac z nia jednak w tym turnieju najwiecej gemow. W Fezie rowniez nie szczesliwie wylosowala. Juz w pierwszej rundzie trafila na wloszke Brianti ktora dosyc nieoczekiwanie pozniej zwyciezyla w calym turnieju. Pora wiec na lepszy turniej dla Hiszpanki, a gdzie to moze nastapic jak nie przed wlasna publicznoscia? Zahlavova zdecydowanie bardziej preferuje korty szybsze. Czeszka nie jest chyba rowniez w swojej najwyzszej dyspozycji. W Fed Cupie nie udalo jej sie wygrac ani z Wickmayer ani z Filipkiens. O ile porazka z Wickmayer wstydu nie przynosi to juz porazka z Filipkiens jest spora niespodzianka in minus. Nie od dzis wiadomo ze czesto w turniejach na wlasnej ziemi zawodniczki nizej w rankingu i zupelnie anonimowe (choć nie mozna tego powiedziec o Pous Tio) przechodza pierwsze rundy. Dziś jednak liczę ze na wlasnej ziemi Laurze uda sie przejsc Czeszkę. Tym bardziej, ze na tej nawierzchni wyzej stawiam umiejetnosci Hiszpanki. Czeszka co widac po rozgrywkach fed cupu notuje znizke formy, a Hiszpanka liczy wreszcie na przelamanie. Sadzę, że to reprezentantka gospodarzy awansuje do kolejnej rundy.
popieram typ na Laure może nie 2:0 ale wygra gra u siebie to duży handicap
druga sprawa to nawierzchnia idealna pod hiszpanke,czeszka w tym roku nie powachała maczki wszystko na hardzie a wyniki nie za dobre
Laura ostatnio porażka z Brianti która wygrała cały turniej w FES a teraz właśnie goli aż miło Pironkowa wiec przegrała z włoszka która jest w mega gazie
W Marbelli hiszpanka ograła Hercog(poziom podobny do czeszki)i porażka z Azarenka ale raczej było wiadomo że przegra do boju LAURA !!! :razz:
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
tenis Wta Barcelona 17-00
Dulko- Hradecka
typ: 2-0
2.90
expekt
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju wta w barcelonie gisela dulko reprezentantka argentyny spotka sie z czeszka lucie hradecka. Skad bukmacherzy wzieli tak wyrownane kursy na to spotkanie to ja niewiem? W pierwszej rundzie Dulko ograla grozna japonke date krumm w dwoch partiach. Hradecka ograla swoja rodaczke ivete benesova rowniez w dwoch partiach, jednak jej kolezanka z reprezentacji w tym sezonie jest w beznadziejnej dyspozycji. Dulko nie od dzis wiadomo ze najlepiej czuje sie na ceglanej maczce. Z taka nawierzchnia mamy wlasnie doczynienia w Barcelonie, stolicy Katalunii. W lutym w tym sezonie Argentynka grala juz na cegle, gdy inne zawodniczki rywalizowaly na hardzie. Bardzo dobrze sobie radzila. Byla w polfinale turnieju w Monterrey, natomiast turniej w Acapulco wygrala.
Monterrey, Meksyk, Ameryka
06/03-11 Półfinały Dulko, Gisela vs. Pavlyuchenkova, Anastasia 0:2 46 16
05/03-11 Ćwierćfinały Dulko, Gisela vs. Pervak, Ksenia 2:0 61 60
04/03-11 R16 Dulko, Gisela vs. Wozniak, Aleksandra 2:0 64 61
03/03-11 R32 Dulko, Gisela vs. Benesova, Iveta 2:0 62 76
Acapulco, Meksyk, Ameryka
27/02-11 Finał Dulko, Gisela vs. Parra Santonja, Arantxa 2:0 63 76
26/02-11 Półfinały Dulko, Gisela vs. Medina Garrigues, Anabel 2:0 60 62
25/02-11 Ćwierćfinały Dulko, Gisela vs. Pous Tio, Laura 2:1 36 75 60
23/02-11 R16 Dulko, Gisela vs. Soler Espinosa, Silvia 2:0 61 61
22/02-11 R32 Dulko, Gisela vs. Tatishvili, Anna 2:0 63 61

Czeszka lepiej czuje sie raczej na szybkich nawierzchniach. Nie lubi ona dlugich wymian. Dulko natomiast potrafi przebijac bardzo dlugo, gra regularnie, rzadko psuje. Argentynka wygrala juz raz z Hradecka, wlasnie na ziemi w Acapulco w ubieglym roku. Sadze, ze dzis powinno byc podobnie i to Dulko awansuje do kolejnej rundy.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Barrois 2.25 ✅- Kleybanova

Po meczu niemki z Radwańską &quot;zakochałem się w tenisie Barrois&quot;. Jej ułożenie, uderzenia, poruszanie się po korcie bardzo przypominają Stefi Graf. Oczywiscie w wydaniu szybszym, mocniejszym i współczesnym. W meczu z Vesniną byłem bliski powierzyć kase niemce ale się wstrzymałem. Rosjanka złapała forme i jest nieobliczalna dla każdego. Jednak się pomyliłem. Dla rosjanki Alicji mam duży szacun. Gra oparta na dobrym przygotowaniu fizycznym. Alicja ma z czego uderzyć. Jak wchodzą jej te petardy to nie ma co zbierać. Odrobinę zrobiło się ciszej o rosjance ale jej tenis jest zawsze bardzo solidny i mocny. Ale to co teraz prezentuje Kristina bardzo mnie przekonuje. Ta dziewczyna moze być czarnym koniem tego lata na kortach ceglanych. Jak jeszcze w momentach kluczowych nerwy utrzyma na wodzy oj to bedzie mega groźna dla kazdej panny z top 10. Andre@


---


Barrois szaleje ! Perełka - Diamencik !!!

Niemki szaleją : Georges, Petko, Barrois, Lisicki, Kerber - niezła drużyna - w końcu szwaby mają się z czego cieszyć ! A Barrois wyrasta na zawodniczke na top 10 - takie umiejętności, 30 lat, Iske miała na widelcu, kilka kluczowych piłek zawaliła...warto sledzić rozwój tenisa Kristiny,

yes yes yes !!! ponoć kurs zleciał z 2.30 na 1.80 bo od rana był masowo grany na niemke


Andre@


---
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Laura Pous Tio-Polona Hercog
typ:1
kurs:1,45
buk:BWIN


Konsekwentnie na reprezentantke gospodarzy H2H na korzyść hiszpanki zwycięstwo w Marbelli 2:0 (6:1 6:2),forma obu porównywalna jednak mecz na ulubionej nawierzchni Laury no i mecz w domu pozatym Hercog ostatnio obciażona meczami w Fed Cup może byc podmęczona.
 
nalog 40

nalog

Użytkownik
Barrois 2.25 - Kleybanova

Po meczu niemki z Radwańską &quot;zakochałem się w tenisie Barrois&quot;. Jej ułożenie, uderzenia, poruszanie się po korcie bardzo przypominają Stefi Graf. Oczywiscie w wydaniu szybszym, mocniejszym i współczesnym. W meczu z Vesniną byłem bliski powierzyć kase niemce ale się wstrzymałem. Rosjanka złapała forme i jest nieobliczalna dla każdego. Jednak się pomyliłem. Dla rosjanki Alicji mam duży szacun. Gra oparta na dobrym przygotowaniu fizycznym. Alicja ma z czego uderzyć. Jak wchodzą jej te petardy to nie ma co zbierać. Odrobinę zrobiło się ciszej o rosjance ale jej tenis jest zawsze bardzo solidny i mocny. Ale to co teraz prezentuje Kristina bardzo mnie przekonuje. Ta dziewczyna moze być czarnym koniem tego lata na kortach ceglanych. Jak jeszcze w momentach kluczowych nerwy utrzyma na wodzy oj to bedzie mega groźna dla kazdej panny z top 10. Andre@


---

w 89% wydaje mi sie że Barrois posadzi Kleybanova stawiał bym nawet dokładny wynik 2:0 po kursie 3,70. Niemka gładko pokonała 2:0 wcale nie słabą na cegle Vesnine... Kleybanowa to wielki kobiecy kaliber ;) ma mocne uderzenie ale wydaje mi się że Barrois ją zabiega już w 1 secie a 2 set pójdzie gładko.

Barrois - Kleybanova (dw 2:0) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
TENIS WTA Barcelona 18-30
Pous Tio- Hercog
typ: 2-0
2.60
expekt
Analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju wta w barcelonie reprezentantka gospodarzy laura pous tio spotka sie z polona hercog. Hiszpanka idzie w tym turnieju jak burza. W pierwszym spotkaniu oddala rywalce zaledwie 6 gemow, w drugiej rundzie zaledwie 2 gemy!
Barcelona, Hiszpania, Europa
27/04-11 R16 Pous Tio, Laura vs. Craybas, Jill 2:0 61 61
26/04-11 R32 Pous Tio, Laura vs. Zahlavova Strycova, Barbora 2:0 63 63
Nie od dzis wiadomo, ze Hiszpanki najlepiej czuja sie na ceglanej maczce. Nie inaczej jest z Laura Pous Tio, ktora na cegle osiaga swoje najwieksze sukcesy. Jest ona zawodniczka bardzo regularna, trzymajaca dlugo pilke w korcie. Jej styl wspaniale pasuje do gry na korcie ziemnym. Hercog to zawodniczka lubiaca jednak troche szybsze wymiany. Dazy ona czesto do skrocenia akcji, potrafi grac ofensywnie. Hercog w ubieglym tygodniu w Fezie oddala walkowerem swoj mecz drugiej rundy. Być moze zmaga sie ona z jakas drobna kontuzja. Ponadto na cegle duzo wyzej stawiam umiejetnosci Hiszpanki. Obie zawodniczki spotkaly sie juz raz na korcie. Bylo to w tym roku, w Marbelli, rowniez na korcie ziemnym. Bez najmniejszym klopotow triumfowala wtedy Laura Pous Tio zwyciezajac 6-1 6-2. Dziś sadze, ze grajaca przed wlasna publicznoscia Hiszpanka moze osiagnac podobny wynik.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Andre@,
Na litość boską trochę dwutaktu! ;)
A Barrois wyrasta na zawodniczke na top 10 - takie umiejętności, 30 lat, Iske miała na widelcu, kilka kluczowych piłek zawaliła...warto sledzić rozwój tenisa Kristiny,
Warto co najwyżej żałować, że ta Pani tak późno zaczęła prezentować obecny poziom. Zważając na wiek trzeba przyznać, że to już jest raczej początek końca kariery tej tenisistki. Co nie zmienia faktu, że Niemcy mają bardzo ciekawą kadrę, na którą składają się wymienione przez Ciebie panie.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Boga zostaw w spokoju !

Faktycznie pomyliłem się i po całym dniu nie miałem siły poprawiać kontekstu mojej wypowiedzi, ale najważniejsze że niemka wygrała i przyniosła mi sporo pln ! A tak swoją drogą czy zawsze skupiasz się na pobocznych wnioskach nie widząc całości typu i tak duzego wygranego kursu ??? Solą tego forum jest podawanie typów i rzeczowych analiz, a w natłoku różnych danych, licznych wiadomości może się wkraść błąd, z którego na szczescie mozna się tylko usmiać...życze wielu trafnych typów - a szukanie igły w stogu siana do niczego nie prowadzi...najgorsze jest jezeli ktoś zamiast pomagać ludziom wygrywać kase kopie dołki itd, ale co do sprawy to miałeś racje - ja się pomyliłem, chyba pierwszy raz od pół roku - to i tak dobry wynik, tak sądzę...wpis do usunięcia - typowy smietnik z mojej strony !


Andre@


a co do dwutaktu, życze wielu trafnych wsadów do kosza- wykaż się, może jakiegoś doga zaproponujesz ? dzisiaj masz duże pole do popisu...
 
P 161

poozon

Użytkownik
Pous-Tio L - Hercog P. typ 1 kurs 1.94 Pinnacle Sports ( LIVE Tennis )lub kurs 2.0 w Betfair , stawka 6/10 , start ???
Hmmm od czego zacząć ..... Panie grały 4 kwietnia na WTA Marbella wynik 61 62 , wtedy stawiałem na Hercog i się przejechałem . Oglądałem to spotkanie . Pous rozniosła przeciwniczkę w pył wygrała 60 - 36 w piłkach . Przy swoim serwisie zdobywała 68 % piłek a przeciwniczka tylko 46 % ale to tylko suche statystyki najważniejsze ,że widziałem co było grane . Wczoraj panie spotkały się po raz drugi i przy stanie 65 dla Hercog ( teraz będzie serwować Pous ) zaczął padać deszcz . Do czego zmierzam i dlaczego chcę postawić na Pous . Po pierwsze cały czas mam w pamięci poprzednie spotkanie . Po drugie po złym początku Pous 41 zaczęła grać to co potrafi i szybko wyrównała spotkanie a teraz najważniejszy moim zdaniem argument który przekonał mnie całkowicie do tego typu . Dzisiaj mamy piątek a jutro ... sobotę , a w sobotę Pani Hercog albo wystartuje w kwalifikacjach renomowanego turnieju w Madrycie albo nie ma po co przyjeżdżać bo spóźni się na start. Jeśłi chodzi o Pous nie będzie jej w ogóle w Madrycie , więc nie musi się niczym przejmować . Moim zdaniem dzisiaj zobaczymy jak Hercog oddaje spotkanie . Spotkanie w Pinnaclu jest już tylko dostępne w LIVE Tennis . Jeszcze trochę o pieniądzach i pkt do rankingu . Jak pisać to wszystko niech każdy wyciągnie odpowiednie wnioski . WTA Barcelona gdzie panie dokończą :
Barcelona, QFs loser&#39;s prize: $5,340 US; points: 70
Barcelona, SFs loser&#39;s prize: $10,200 US; points: 130
Barcelona, Final loser&#39;s prize: $19,000 US; points: 200 winner&#39;s prize: $37,000 US; points: 280
Madrid, Qual Finals losers&#39; prizes: q1 €1,050 1pt; q2 €2,170 20pts; qualifier 30 points
Madrid, 1st Rnd losers&#39; prize: €7,825; points: 5
Madrid, 2nd Round losers&#39; prize: €15,150; points: 80
Madrid, 3rd Round loser&#39;s prize: €27,500; points: 140
Madrid, QFs losers&#39; prize: €57,500; points: 250
Madrid, SFs losers&#39; prize: €135,500; points: 450
Madrid, Final loser&#39;s prize: €310,000; points: 700 winner&#39;s prize: €620,000; points: 1000
Medina G. A. - Niculescu M typ 1 kurs 1.49 Pinnacle Sports , stawka 5/10 , start ???
Sytuacja analogiczna do tej wyżej . Medina wystąpi w turnieju jako WC a Niculescu musi zagrać w kwalifikacjach
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
TENIS WTA Barcelona 15-00
Errani- Hradecka
typ: 2-0
2.40
bwin
Analiza
Dziś w spotkaniu polfinalowym turnieju wta w barcelonie wloszka sara errani spotka sie z czeszka lucie hradecka. O ile obecnosci Errani w tej fazie turnieju nie jest dla mnie zaskoczeniem , to obecnosci czeszki w polfinale budzi moje ogromne zaskoczenie. Wloszka Errani idzie w tym turnieju jak burza, nie stracila jeszcze seta.
Barcelona, Hiszpania, Europa
28/04-11 Ćwierćfinały Errani, Sara vs. Brianti, Alberta 2:0 62 63
27/04-11 R16 Errani, Sara vs. Camerin, Maria Elena 2:0 64 61
26/04-11 R32 Errani, Sara vs. Torro-Flor, Maria-Teresa 2:0 61 60
Wloszka jednak nie od dzis wiadomo, ze swietnie radzi sobie na ceglanej maczce. Jest zawodniczka bardzo regularna. Niedawno w Marbelli na cegle rowniez osiagnela dobry wynik, przegrywajac dopiero w polfinale z triumfatorka tamtego turnieju Azarenka. W Barcelonie mamy doczynienia jednak z gorzej obsadzonym turniejem i Wloszka jest na ta chwila glowna faworytka do zwyciestwa. Ograla przeciez swietnie radzaca sobie ostatnimi dniami Alberte Brianti, ktora wygrala w Fezie a tu bez najmniejszych klopotow odprawila dwie rywalki. Hradecka to raczej material lepiej radzacy sobie na szybszych kortach. Czeszka nie zbyt dobrze rusza sie po korcie. wloszka grajaca topspinem powinna ja dzis zabiegac. Wloszka jest dla mnie zdecydowana faworytka dzisiejszego spotkania i mysle, ze to ona zagra w jutrzejszym finale.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Ja oglądałem, ale w sumie to było tak smutne, że musiałem siebie zmuszać do śledzenia tego &quot;czegoś&quot;. Pierwszy set to absolutna dominacja Hradeckiej. Świetny serwis, kapitalny BH. Errani nie miała nic do powiedzenia. Prezentowała się przy silnej fizycznie Lucie jak 12-letnia dziewczynka. Serwis drobnej włoszki polegał na przebiciu piłki na drugą stronę i wówczas były dwie możliwości: 1) czeszka returnuje winnera, 2) czeska returnując popełnia UE. Śmiem twierdzić, że w pierwszym secie Hradecka pokonała większy dystans schodząc na przerwy między gemami do swojej ławeczki, a następnie wracając na kort, niż dystans, który pokonała w czasie &quot;wymian&quot;.
W drugiej partii niewiele się zmieniło. Jedyna różnica była taka, że Lucie miała problem z wygraniem swojego serwisu (słabszy procent pierwszego(?), więcej błędów). Przy stanie 5:2 Errani wygrywa swój serwis, przełamuje Hradecką i ponownie wygrywa swoje podanie. Jest 5:5 i gdy pojawia się nadzieja na 3 set Hradecka gładziutko wygrywa swoje podanie po czym w nieznanych mi już okolicznościach łamie Sarę i mecz się kończy zwycięstwem niżej notowanej Lucie.
Zwycięstwo czeski ani przez chwilę nie było zagrożone mimo, że w zasadzie nie grała ona nic wielkiego. 1 i 2 serwis włoskiej tenisistki to był śmiech na sali. Zwykłe wystawienie piłki pod rakietę rywalki, która bezlitośnie karciła rozstawioną z numerem 5 Sarę i tym samym zdobywała seryjnie punkty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom