>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Barcelona & Charleston 12.04-18-04.2010

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Vinci-Rezai
typ: 2:0
BAH
4.30
Analiza:
Dziś w spotkaniu I rundy turnieju w barcelonie wloszka vinci zagra z francuzka rezai .
Faworytem bukmacherow wydaje sie byc francuzka jednak ja nie uwazam ze zdola ona dzisiaj zwyciezyc . Wloszka to zawodniczka typowa na clay . Vinci lubi dlugie wymiany , charakterystycznym podcinanym backhandem potrafi dlugo przebijac pilke na dluga strone . Wloszka jest zawodniczka bardzo cierpliwa . Rezai natomiast preferuje chyba korty szybsze . Francuzka nie jest zawodniczka wytrzymala psychicznie czesto sie denerwuje i gra nie rowno . Po wyniku francuzki tydzien temu w marbelli swiadczy chocby to ze nie czuje sie na clayu zbyt dobrze . Przegrala 0-2 wysoko z Tatjana Malek nieznana blizej szerszej publicznosci zawodniczka .
Marbella, Hiszpania, Europa
07/04-10 R16 Rezai, Aravane vs. Malek, Tatjana 0:2 46 26
05/04-10 R32 Rezai, Aravane vs. Ruano Pascual, Virginia 2:0 61 61

Obie panie juz raz spotkaly sie po przeciwnych stronach siatki . Wtedy gora byla Vinci . co ciekawe bylo to spotkanie wlasnie na korcie ziemnym , wlasnie na takim na jakim zostanie rozegrane dzisiejsze spotkanie . Jesli tylko Vinci zagra dzis na swoim normalnym poziomie powinna pokonac Francuzke .

21/07-06 Palermo, Italy Ćwierćfinały Europa Kort ziemny Vinci, Roberta 2:1 63 57 61
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Castano-Tatiashvili
typ: 2:0
2.70
Expekt
Analiza:
Dziś w spotkaniu I rundy turnieju w charleston spotkaja sie catalina castano i tatiashvili .
Dla obydwu zawodniczek bedzie to pierwsze spotkanie miedzy soba . Castano to zawodniczka bardzo doswiadczona . Kolumbijka preferuje gre na kortach ceglanych , takich wlasnie jak w Charleston . Castano potrafi rowniez zaatakowac . To , ze kolumbijke stac na dobra jeszcze gre potwierdzila w dwoch ostatnich turniejach w ktorych brala udzial . Kolumbijka tam nawiazala walke z czolowa zawodniczka na clayu Suarez Navaroo urywajac jej seta i pokonujac Zakopalova i Hercog .
Acapulco, Meksyk, Ameryka
24/02-10 R16 Castano, Catalina vs. Suarez Navarro, Carla 1:2 16 64 26
23/02-10 R32 Castano, Catalina vs. Zakopalova, Klara 2:1 57 64 75
Bogota, Kolumbia, Ameryka
18/02-10 R16 Castano, Catalina vs. Parmentier, Pauline 0:2 26 46
16/02-10 R32 Castano, Catalina vs. Hercog, Polona 2:0 75 62
Catalina wystepuje raczej tylko w turniejach na ceglanej maczce . Gruzinka natomiast nie ma na swoim koncie jeszcze zadnych ,wiekszych sukcesow . Jest zawodniczka blizej nieznana szerszej publiczosci tenisa . Doswiadczona kolumbijka jesli tylko zagra na swoim normalnym poziomie powinna dzis zwyciezyc w tym spotkaniu , a tym samym awansowac do kolejnej rundy .
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Errani - Dulgheru 2 2.68
Nie bardzo czaję, dlaczego kursy są takie, a nie inne (czyżby, że Errani pokonała w 1rundzie Dulko? raczej wątpie), więc postanowiłem skorzystać. Szansę obu pań oceniam 50/50, co za tym idzie widzę spore value na Rumunkę. W Marbelli nie pograła za wiele, bo odpadła w 1r z Clijsters, chociaż momentami grała nieźle i wzięła nawet seta. Errani we wspomnianym turnieju odpadła dopiero w półfinale z Pennettą, ale w tym właśnie meczu potwierdziła to co wiadomo, że jest jej największym mankamentem, czyli POWER, a w zasadzie jego brak. To właśnie jest moim głównym motorem napędowym do zagrania na Rumunkę tutaj, ponieważ uważam ją za zawodniczkę silniejszą fizycznie i bardziej dynamiczną.
Jeśli ktoś ma odmienne zdanie na ten temat lub z czymś co napisałem się nie zgadza, to chętnie przeczytam. Z reguły wolę typować ATP, ale ten kurs akurat rzucił mi się w oczy na tyle by włożyć w to kasę.
 
macmaster 43

macmaster

Użytkownik
Odradzam typ, Errani ma niezly sezon poki co, a dopiero &quot;etap clayowy&quot; sie zaczal wiec powinno byc coraz lepiej. Dulgheru pare razy widzialem i nie rzucil mi sie w oczy jakis POWER u niej. A fakt ze urwała seta Clijsters, to teznic specjalnego, z kim w tym turnieju odpadla Kim? W tej chwili nazwiska nie pamietam nawet ale...,o mam B. Garcia Vidagany. Totalnie anonimowa yawodnicyka dla mnie. Tak wiec gdyby patrzec na to spotkanie przez pryzmat urwania seta Clijsters przez Rumunke, To ww. BGV powinna tym bardziej wygrac z Errani, czego sie chyba nie doczekamy w tym roku. Zreszta tak samo jak dzisijszej wygranej Dulgheru, ona jest dobra na mocne zawodniczki i ciuła punkty z ich bledow w offie. Mysle ze Errani nie pozostawi zadnych zludzen. Oby.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Dulgheru-Parra Santoja
typ: Dulgheru
1.73
Bwin
Analiza:
Jutro w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju wta w barcelonie Alexandra Dulgheru spotka sie z Hiszpanka Para Santoja . Rumunka w ubieglym roku zachwycila wszystkich wygrywajac mocno obsadzony turniej w Warszawie jako nikomu niznana blizej zawodniczka . Od tego momentu jej kariera potoczyla sie blyskawicznie . Wskoczyla do pierwszej setki rankingu wta i obecnie zajmuje wysokie 51 miejsce . Rumunka najlepiej spisuje sie na kortach ceglanych . W ubieglym roku w Warszawie pokazala jak dlugo potrafi przebijac pilke na druga strone , jaka jest regularna i spokojna na korcie . Jest to zawodniczka ktora praktycznie jedyne sukcesy osiaga wlasnie na clay`u . W tym turnieju Dulgheru pokonala juz jedna Hiszpanke Soler Espinose , w dwoch setach oraz bardzo grozna , szczegolnie na clayu wloszke errani .
Barcelona, Spain, Europe
14/04/2010 R16 Dulgheru, Alexandra vs. Errani, Sara 2:1 2:6 6:3 7:6
13/04/2010 R32 Dulgheru, Alexandra vs. Soler Espinosa, Silvia 2:0 6:2 6:1
Dla Dulgheru jest to jak narazie bardzo udany turniej . Jesli podtrzyma swoja forme z pierwszych dwoch spotkan , w jutrzejszym powinno byc dobrze . Jesli Rumunka zagra tak jak w dwoch poprzednich spotkaniach turnieju w Barcelonie to wygra jutrzejsze spotkanie i awansuje tym samym do polfinalu tego turnieju . Tym bardziej , ze reprezentantka Hiszpanii nie jest ostatnio w jakiejs szczytowej dyspozycji .
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Panowie nie zbyt długo obstawiam tenis ale czasami cos zagram, ale do Was dzis kieruję pytanie-kto jest na bieżąco z turniejem w Charlston. Zaciekawilo mnie spotkanie dwóch amerykanek to jest Oudin vs McHale. Ta druga można powiedziec ,,wygrala&#39;&#39; z Azarenką więc w jakimś pozotywnym stoponiu jest dobrze nastawiona do spotkanie ze swoją rywalką-czy jest w stanie sprawic niespodzianke i weeliminowac Oudin. Warto zaznaczyc ze w pierwszej rundzie pokonala Kudrystevą. Bez problemow przebrnęła kwalifikacje i moze sprawi niespodziankę? Różnica w rankingu i w punktach jest, ale byc moze....
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Krzysiu, Azarenka jakby była zdrowa zniszczyła by ją 6:2,6:2 czy coś w tym stylu, Oudin ogromny talent, tutaj dobra forma, wg mnie stać ja tutaj na półfinał moze finał. Dzisiaj pewnie 2:zero ????
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
Krzysiu, Azarenka jakby była zdrowa zniszczyła by ją 6:2,6:2 czy coś w tym stylu, Oudin ogromny talent, tutaj dobra forma, wg mnie stać ja tutaj na półfinał moze finał. Dzisiaj pewnie 2:zero ????
Jednak kurs nie zachęca. Lepiej zagrac:

Daniela Hantuchova v Angelique Kerber 1.30 3.40 1✅


DH. w Miami dobry występ R16 przegrała z Williams co trudne nie jest ugrywając seta.. Tutaj myślę że ma szansę daleko zajść. AK nie jest zawodniczką dobrej klasy gra w małych turniejach.. Ostatnio przegrana z Lepchenko V. [ 100 ] spokojnie obstawiam 1 dla odwaznych DW 2;0


Caroline Wozniacki v Patty Schnyder 1.12 5.50 1✅

H2H

Ponte Vedra Beach, 1R, 06.04.2010
Wozniacki - Schnyder 2:0


Podaje ten mecz z racji wcześniejszych postów z pomysłem grania na Oudin myślę że tu jest pewniejszy bet.:cool:
 
danni 8

danni

Użytkownik
Właściwie to jestem zielony w tenisie, ale ostatnio gram trochę w to i póki co jakoś mi idzie (pomijając fakt, iż ostatnio przez pomyłkę pościłem 2 takie same kupony na Monaco i Murray&#39;a, z ohydnie niskimi kursami, które mi popsuły niezłą jak do tej pory zabawę).

Przechodząc do meritum sprawy:

Stosur S. - Dushevina V. 1,40 2,70 Typ: 1 ✅

Stosur ostatnio nieźle sobie radzi. Pokonała m.in. Jelene Jankovic. Dushnieva za to gra w kratkę, żeby nie powiedzieć, że gra słabo. Z drugiej strony na turnieju w Charleston na razie wygrywa. Uważam, jednak że dzisiaj w nocy będzie musiała się pożegnać z tym turniejem, bo na jej drodze stanie lepiej dysponowana Australijka. Nie daję głowy, że ten typ akurat wejdzie, ale warto spróbować ;)
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
Zachęcająca analiza .

A tak na serio to też chciałem polecić ten mecz Stosur jest mocna w tym sezonie SEMI FINAL Indian Wells | QF w MIAMI. Du. nie miała za trudnych rywalek wygrala z Chen [88] która pierwszy raz od 2 lat grała mecz na Clay&#39;u
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
Aktualna drabinka turniejowa

http://www.sonyericssonwtatour.com/SEWTATour-Archive/posting/2010/804/MDS.pdf


Podsumowanie Czwartku HIGHLIGHT

http://www.sonyericssonwtatour.com/video/20100415/charleston-thursday-highlights_2256553_2026186

QF

today, 17:00 QF Hantuchova - Jankovic 1-3
4.15 1.21
today, 19:00 QF Wozniacki - Petrova 1-1 ✅
1.33 3.19
today, 20:30 QF Peng - Stosur 0-2 ✅
3.16 1.33
tomorrow, 01:00 QF Oudin - Zvonareva 0-1 ✅
3.83 1.25

Co do samych spotkań szczerze nie widzę innej możliwośći jak wygrana Jankovic Wozniacki Stosur Zvonareva.

Wszystkie cztery prezentują się od początku turnieju bardzo dobrze. Co do rywalek to Hantuchova ledwo wygrała o dwie ligi słabszą od Jankovic Kerber.
Wozniacka przeszła jak burza P.Schnyder nie powinna mieć także probremów z Petrova. Peng i Oudin już osiągneły coś w tym turnieju więc nie powinny sprawić problemów swoim rywalką . Zvonareva wygra w Miami z Oudin teraz także nie powinna mieć problemów.
 
danni 8

danni

Użytkownik
Co do samych spotkań szczerze nie widzę innej możliwośći jak wygrana Jankovic Wozniacki Stosur Zvonareva.
Podzielam zdanie kolegi. Myślę, że śmiało można z tych typów utworzyć kombi. Najlepiej po dwa mecze w każdym kuponie. Wozniacki✅ cały czas w formie i powinna pchnąć się w górę, choć 2 miejsce w rankingu sprawia, że o dużo pozycji nie awansuje. ;) Stosur✅ ostatnio z byle kim też nie przegrywa, no chyba, że gra z Clijsters albo Jankovic. Zvonareva✅ też wydaje się przewyższać swoją rywalkę, mimo iż miejsce rankingowe nie do końca na to wskazuje. Co do Jankovic,⛔ to jak już kolega wspomniał z Hantuchovą, która męczyła się ze słabszą rywalką też nie powinna mieć problemów.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Stosur - Hantuchova @ 1.63 ✅ 6/3 7/6
Turniej na nawierzchni green clay która bardziej przybliża graczy ofensywnych do zwycięstwa niż defensywnych. Obie zawodniczki jak znamy podobne stylem lecz Stosur gra serwis i zagranie kończące czyli nie tylko wolej ale i swój mocny fh który jeśli wchodzi na tej nawierzchni jest ciężki do odegrania. Hantuchova jest na pewno słabsza fizycznie ma słabsze uderzenia będzie tutaj bardziej grała taktycznie slajsowała grała częściej wolejami ale czy po prostu balonami na końcową linie tak jak robiła to z Janković ale czy to się jej uda serwis wczoraj nie siedział Słowaczce, a to będzie woda na młyn dla Stosur po której widać determinację w tym turnieju bo czemu nie spróbować dojść do finału i może i tam pokusić się o zwycięstwo przy tak słabej obsadzie jak i lekkim folklorze innych rywalek. Kurs wzięty z godzin porannych aktualnie chyba nigdzie już nie do zaoferowania.
 
S 0

sopel1910

Użytkownik
Wozniacki - Zvonareva @ 1.65
Karolina jest w naprawdę dobrej formie, co udowodniła wczoraj w meczu przeciwko Pietrowej. Serwis działał wyśmienicie, z returnem też nie było źle, mało niewymuszonych błędów. Dunka/Polka wreszcie wyleczyła wszelkie kontuzje i liczę, że już wkrótce sięgnie po wielkoszlemowy tytuł. Co do Wiery, to jak zwykle prezentuje solidną dyspozycję, ale wciąż nie może wybić się ponad przeciętność.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Zvonareva - Stosur 2 2.42

Szczerze mówiąc, kompletnie nie rozumiem kursów na to spotkanie. Australijka gra w tym turnieju bardzo dobrze, nawierzchnia green clay pasuje idealnie pod jej bardzo siłową i w dużej mierze opartą na serwisie grę. W zeszłym sezonie tryumfowała tutaj podobnie grająca Sabine Lisicki. Zvonareva także gra tutaj przyzwoicie, dziś praktycznie bez walki pokonała Wozniacki. H2H 4-2 dla Sammy, w tym 4 wygrane w ostatnich 4 spotkaniach, ostatnio kilka tygodni temu w 4 rundzie Indian Wells. Kurs 2.42 na Stosur uważam za bardzo przesadzony.
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
Zvonareva - Stosur 2 2.42

Szczerze mówiąc, kompletnie nie rozumiem kursów na to spotkanie. Australijka gra w tym turnieju bardzo dobrze, nawierzchnia green clay pasuje idealnie pod jej bardzo siłową i w dużej mierze opartą na serwisie grę. W zeszłym sezonie tryumfowała tutaj podobnie grająca Sabine Lisicki. Zvonareva także gra tutaj przyzwoicie, dziś praktycznie bez walki pokonała Wozniacki. H2H 4-2 dla Sammy, w tym 4 wygrane w ostatnich 4 spotkaniach, ostatnio kilka tygodni temu w 4 rundzie Indian Wells. Kurs 2.42 na Stosur uważam za bardzo przesadzony.
zgadzam się dzisiaj grałem na wozniacki i stosur jednak wozniacka krecz(na szczescie zwrot. ) ja tez jutro bede gral na stosur nie ma innego wyjscia... .. pozdrooo sorry ze nie pisze dluzszej analizy.. ale osiemnastka brata. chyba rozumiecie..✅
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Przychylam się do zdania kolegi filweba oraz maciekdmd. Dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Stosur dzisiaj rano jak wchodziłem na stronę bukmacherską byłem przekonany, że zobaczę 1,4 - 1,5 na Stosur, a tu taka niespodzianka.
Jeżeli chodzi o aspekty czysto sportowe uważam, że wygra Stosur, jak wyżej napisano Green Clay idealnie jej pasuje, bilans spotkań obu pań to 4 :1 dla Stosur z czego cztery ostatnie wygrała Australijka. Chciałbym zaryzykować czystą 2 bo kurs około 2,4 kusi jednak martwi mnie zabandażowana kostka Stosur, na szczęście na Clayu obciążenia stawu są mniejsze jedynie długi, zły poślizg może cos pogorszyć, lub złe stąpnięcie.
Osobiście gram:
Zvonareva - Stosur (+ 1,5 seta) - 2 Kurs 1,4
Pozdrawiam
 
K 76

krajos

Użytkownik
... jednak martwi mnie zabandażowana kostka Stosur, na szczęście na Clayu obciążenia stawu są mniejsze jedynie długi, zły poślizg może cos pogorszyć, lub złe stąpnięcie.
Pozdrawiam
Zvonareva też gra w usztywniaczu na prawej kostce! Może to profilaktycznie, ale nigdy nie wiadomo.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Jeśli ktoś widział wczorajszy drugi set w wykonaniu Hantuchovej ale bardziej Stosur to od razu nie zaznaczy typu na Australijkę ze Zvonką.
Do wczorajszego spotkania półfinałowego Stosur w sezonie została złamana tylko 4 razy i jeśli przegrywała w turnieju, to z późniejszą zwyciężczynią dla przykładu Serena @ AO, Clijsters i Janković w ostatnich turniejach w USA.
Wczoraj jedynie w 100% działał fh, lecz jednak skuteczność pierwszego, slajsowany bh, woleje i szczególnie nie wykorzystywane wystawki podawane jak na tacy przez Daniele to była katorga w wykonaniu Samanthy w drugim secie i gdyby nie właśnie fh który zabijał w returnie i moment od kiedy Kangurzyca wybroniła 2SP zaczęła grać jak w pierwszym secie mogło być nie różowo w trzeciej partii. Gdyby nie 4 przełamania w jeden mecz, które oddała Australijka przez 4 miesiące dzisiaj stawiałbym na nią, ale tak to Zvonka po pierwsze nie nagrała się i pokazała że wymiany też potrafi dziergać i może dzisiaj być trudniej dla za Samanthy której będę kibicować bo dziewczyna według mnie zasługuję na coś bardziej niż TOP12.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom