>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Adelaide (21.02.2021 - 27.02.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
wta tour.jpg



Miejsce: Adelaide, Australia
Data rozgrywania: 21.02.2021-27.02.2021
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 500
Pula nagród: 535,530 $
Oficjalna strona turnieju: https://adelaideinternational.com.au/
Lista Startowa: https://adelaideinternational.com.a...eptance-list-released-adelaide-international/
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/2030/adelaide-500/2021/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/2030/adelaide-500/2021/order-of-play
Zwycięzca singla 2020:
Zwycięzcy debla 2020:


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
B 955

brawojasiu

Użytkownik
To może ja zacznę tutaj wątek:) Jutro typuję lekcję tenisa dla dwóch młodych ale jakże dobrych dziewczyn z Usa i Polski.

1 typ - Rogers-Gauff 1 1,49. Rogers świetne mecze z Kudermetovą i Kontą gdzie nie zostawiła złudzeń rywalkom. Tutaj przewaga dojrzałości nad mlodością ale też przede wszystkim umiejętności. Cori jest melodią przeszłości i jeżeli poprawi grę w ataku a przede wszystkim kończące uderzenie będzie się liczyć w top 10.
Natomiast Iga gra w tym turnieju nieźle lecz na razie z przeciwniczkami które są zdecydowanie niżej od niej. Jutro Collins która przejechała się po Barty. Obie panie mają mocne uderzenie ale też przestoje w grze. Zadecyduje dyspozycja dnia i mały handicap na Collins w postaci tego że mobilizuje się ona na zawodniczki stojące wyżej od niej w rankingu. Poza tym liczyłem tu na kursy po połowie więc korzystam bo myślę że jest okazja: Świątek - Collins 2 2,33
 
C 18

crisardo

Użytkownik
Guarachi/Krawczyk - 1,67 [STS]

Tutaj w tym meczu liczę na Chilijsko/Amerykańską parę rozstawioną z numerem 3 w tym turnieju. Nie widzę tutaj innego wyniku jak zwycięstwo wyżej wymienionej pary. Może trochę życzeniowo ten typ ale czysto tenisowo Guarachi/Krawczyk są o niebo lepsze i nie widzę by Christian/Santamaria mogły coś tutaj namieszać zwłaszcza gdy miałem przyjemność oglądać ich wczorajszy pojedynek z chinkami i oczy piekły momentami 😂 chinki na własne życzenie przegrały mecz niż one go wygrały.


Jil Teichmann handicap setowy(1.5 seta) - 2,45 [STS]

Moim typem na ten mecz jest jeden set dla Jil.
Oglądałem wczorajszy wyczerpujący mecz Szwajcarki i niesamowity powrót w trzecim secie i naprawdę fajnie jej gra wygląda. Iga jest w formie i jak sama mówi w wywiadach uwielbia grać w Australii jednak uważam iż kursy pomimo wszystko są zdecydowanie przesadzone. 1,15 na Polkę w tenisie kobiecym gdzie wszystko może się zdarzyć i przyjść gorszy moment to według mnie mega okazja. Iga ma problemy ze skutecznością w pierwszym podaniu i tutaj liczę na to,że będzie wchodziła na jej podanie i atakowała tak jak to mialo miejsce w meczu z Sevastovą. Ponadto Iga często gra skrótami a Teichmann porusza się sprawnie po korcie i nie będzie problemu z dochodzeniem do takich piłek. Szwajcarka która jest leworęczna bazuje na rozrzucaniu po korcie a następnie szybko stara się narzucać swój styl gry i nie boi się długich wymian. Set jak najbardziej jest w jej zasięgu. Zważając również na fazę półfinałową tego turnieju a nie często ma możliwość gry na typ etapie jestem przekonany,że zaprezentuje się z jak najlepszej strony i zrobi wszystko aby osiągnąć jak najlepszy rezultat.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Podobno Iga Swiatek jak juz wygra Wielkiego Szlema 4 raz z rzedu, to idzie do ATP zlac Hurkacza. Co za maszyna.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Żarty żartami, ale wyrosła nam Tenisistka przez wielkie T

Lubiłem Radwańska i dramaturgię w jej meczach. Tam przelamania znaczyły niewiele, ile to razy słyszało się o presji i drzacej ręce w ważnych momentach

I wjezdza Panna Świątek. Bez straty gema serwisowego w półfinale i finale. Bez straty seta w RG.

Ja pierdziu, to nie jest gwiazdeczka jednego sezonu, ona ma wszystko by błyszczeć długo.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Żarty żartami, ale wyrosła nam Tenisistka przez wielkie T

Lubiłem Radwańska i dramaturgię w jej meczach. Tam przelamania znaczyły niewiele, ile to razy słyszało się o presji i drzacej ręce w ważnych momentach

I wjezdza Panna Świątek. Bez straty gema serwisowego w półfinale i finale. Bez straty seta w RG.

Ja pierdziu, to nie jest gwiazdeczka jednego sezonu, ona ma wszystko by błyszczeć długo.
Z drugiej strony Belinda, ktora lamie sie sama czterema df z rzedu :D

Zwykle laski serwujac, probuja nie stracic, wiec jesli jakiejs serwis nie przeszkadza, to juz jest cos.

Jakie godne rywalki? Tutaj nikogo nie ma.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom