>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wszystko o wypłacie z Party Poker

S 1

seager

Użytkownik
Party Poker
Witam,
czy mógłby mi ktoś obeznany w temacie napisać dokładnie jak wygląda wypłata pieniędzy z tego pokerromu? Chciałbym wypłacić 50$. Jak mam to zrobić żeby było to jak najbardziej opłacalne? Jak wygląda wypłata bezpośrednio na konto bankowe w ING Banku Śląskim? (wiem że opłata wynosi 3$, ale czy nie ma jakiś dodatkowych za przewalutowanie itp?). Jak wygląda wypłata na konto w moneybookers? (konto mam w złotówkach. Pobierane są jakieś dodatkowe opłaty za inną walutę? Czy lepiej byłoby założyć konto w dolarach?).
Z góry dzięki za odpowiedzi.
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Party Poker nie pobiera zadnych oplat za wyplate na moneybookers, ale cos tam money na pewno &quot;kradnie&quot; za przewalutowanie ???? coz chca zarobic;)
 
B 0

barteks90

Użytkownik
Ja wyplacalem juz duzo razy z party na moneybookers. Tez konto mam w PLN, a w Party Poker w $ i nie zauwazylem zeby moneybookers zabieralo sobie cos za przewalutowanie. Ale jak sie wyplaca z money na konto to pobieraja wtedy 8 zlociszy.
 
S 0

spowen

Użytkownik
Moze ktos z was mi pomoze. mam takie pytanie wchodzac na www.partybets.com i obstawiajac live oraz wchodzac w dany mecz nie widac wyniku live natomiast kursy sa normalne. zmienialem przegladarki , mam najnowsza jave. nie wiem co jest grane
 
Do góry Bottom