>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

wpłaty

kezsus 0

kezsus

Użytkownik
witam. posiadając konto internetowe na stronie STS, można na nie wpłacać pieniądze z różnych kont bankowych? czy jeśli wpłaciłem już z jednego, to stale muszę wpłacać własnie z tego konta?
 
piotrex007 96,9K

piotrex007

Użytkownik
Możesz wpłacać z różnych kont bankowych, bo masz taki wybór, jak klikniesz wpłata i potem &quot;chcę zasilić rachunek jednorazowo&quot;. Masz tam wybór banku. Jednakże wypłata będzie możliwa tylko na ten rachunek, który wpisywałeś przy rejestracji. Podobnie możesz wpłacić z innych kont w Milenium, za to w Fortunie i Totolotku jest to niemożliwe (przynajmniej teoretycznie), bo przy kliknięciu na wpłatę tam przenosi Cię do podstrony z danymi przelewu w Twoim banku (tzn. tego, który podawałeś przy rejestracji w Fortunie i Totolotku). Chociaż jak masz konto w mBanku i chciałbyś wpłacić przez ING, to znając nr konta ING na który miałbyś wpłacić hajs i podając swój numer gracza w tytule wpłata powinna dojść, choć na stronie Fortuny piszą, że tylko ze swojego konta i z obcego weryfikują, to jednak pośrednikiem przy wpłacie jest Trasferuj.pl i od nich idzie hajs do Fortuny, więc de facto oni nie wiedzą (chyba) skąd dokładnie wpłata przyszła ;) Ale to odbiegłem trochę od tematu, żeby rozjaśnić jak wygląda u każdego bukmachera sytuacja ????
 
F 0

ferra

Użytkownik
Dla przypomnienia STS zaczęła Współpracę z dotpay 24/7 można wpłacać pieniądze o każdej porze i w weekendy !! --&gt; przelewy można wykonywać z różnych kont Dotpay od razu nas loguje do naszego banku, który wybierzemy i się logujemy i zatwierdzamy nic nie wypełniamy,

Bo transferuj od jakiegoś czasu nie księguje przelewów w weekendy i dni robocze po 19:00 np. z mBanku, i BGŻ do 21,00

No i jako jedyni STS ma wpłatę w punkcie stacjonarnym, (tylko czekać jak będzie można wypłacać w punkcie)
 
L 57

lnr

Użytkownik
Witam,
Jestem zainteresowany założeniem konta na sts.pl. I chciałbym doładować konto w punkcie. Tylko jak wygląda taka wpłata środków w punkcie? Zakładam konto na sts.pl, idę do punktu mówię że chce doładować konto i co wtedy podaję? Dowód, jakieś ID klienta czy coś innego?
 
piotrex007 96,9K

piotrex007

Użytkownik
Witam,
Jestem zainteresowany założeniem konta na sts.pl. I chciałbym doładować konto w punkcie. Tylko jak wygląda taka wpłata środków w punkcie? Zakładam konto na sts.pl, idę do punktu mówię że chce doładować konto i co wtedy podaję? Dowód, jakieś ID klienta czy coś innego?
Podajesz swojego maila, na którego zarejestrowałeś konto w STSie, kwotę depozytu i potem bodajże trzy losowe cyfry z Twojego PESELu np. Pani Cię prosi o trzecią, piątą i siódmą cyfrę numeru PESEL. Potem dostajesz kwitek z potwierdzeniem wpłaty i jest ona od razu na Twoim koncie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom