>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłata ze skrill na konto u bukmachera

areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Witam, przez dwa lata nie używałem skrilla, teraz chciałem przelać pare zł ze skrill na konto u bukmachera i pisze, że saldo niedostępne dla hazardu online. Wie ktoś o co chodzi, czy zmieniły sie jakieś przepisy i jak przelać kase ?
 
ranczo0123 455,8K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Mozliwe, ze trzeba bedzie kase "wyczyscic". Jesli skrilla doladowales przez konto bankowe to bank blokuje ci te pieniadze do celow hazardowych. Byc moze trzeba przelac ta kase na innego skrilla i potem z powrotem do siebie. Wtedy kasa jest juz "wyczyszczona".
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Używaj Trustly, to najlepsza obecnie metoda wpłat i wypłat od "nielegalnych" bukmacherów. Masz jeszcze ewentualnie ecopayz, jest podobne do skrill. Tylko ciut drogie w użytku. Opłaty za wpłatę na ecopayz poprzez przelewy24, wypłata na konto bankowe to koszt równowartości 10 euro. A karta ecopayz nie ma waluty PLN, stąd płacenie nią wiąże się z przewalutowaniem i opłatami. A skrill dla hazardu już się u nas praktycznie skończył. Ale najlepsze jest obecnie Trustly. Bezpieczne i w pełni darmowe.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jak ja zamawiałem, to była tylko karta w euro/ funtach lub w dolarach. Tak jak w opisie na stronie https://www.ecopayz.com/pl/prepaid-cards/ecocard Ja mam w euro. Ale ani razu karty nie użyłem. Przekonałem się do korzystania z trustly. Grając mniejszymi kwotami od czasu do czasu, nie opłaca mi się korzystać z ecopayz. Wadą trustly jest to, że czasem na pieniądze u buka trzeba poczekać do kolejnego dnia roboczego. Ale to w zależności z jakiego banku się korzysta. W mBanku często brak przelewu natychmiastowego. Dla "niedzielnego" gracza jest to do zaakceptowania. W zamian za darmowość trustly :)
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Chodzi ci o adres w danych osobowych ? Nie da sie zmienić kraju. Kraj da się tylko zmienić w ustawieniach konta - Język, ale to zmienia nam język z pl na angielski.
 
Do góry Bottom