>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłata/wypłata pieniędzy w Interwetten

Status
Zamknięty.
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Wyplata z Interwetten!
Witam! Moj bank to PKO BP INTELIGO

Tableka wyglada tak ???? ja sie nie lapie w tym)
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
czego tu nie kumasz?
Iban to nr konta, a Swift to indywidalny kod banku, znajdziesz na wet na stronie glownej PKO

BPKOPLPW
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
No dobrze ale poprostu myslalem ze im wiecej wypelnie tym lepiej, wiec dzieki, Temat do zamkniecia
 
mikeone 0

mikeone

Użytkownik
Czy pierwsza wypłata musi być koniecznie na konto bankowe? I czy do wypłaty na konto wystarczy tylko numer konta i skan dowodu?
 
A 0

amihoo

Użytkownik
jak sie okazuje nie tylko z dowodem ale i z potwierdzeniem prowadzenia rachunku bankowego jak i zeskanowanymi rachunkami za gaz/prąd..

włąsnie dostałem takiego maila z takimi wymaganiami. A że nie płace za gaz ani za prąd...

Pierwszy raz sie z czymś takim spotykam. Zobaczymy co mi odpiszą..
 
C 0

caleb

Użytkownik
Szanowny Kliencie,
Z powodów bezpieczeństwa prosimy o dostarczenie kopii następujących
dokumentów: informacja o prowadzeniu rachunku bankowego i jego właścicielu
oraz rachunek za prąd, gaz, na którym widnieją Pańskie dane wraz z adresem
zamieszkania. Prosimy przesłać wymagane dokumenty w jednym mailu wraz z
przesłanymi wcześniej skanami dowodu tożsamości.
rozwiazal ktos ten problem ? Zaden z rachunkow w domu nie przychodzi na moje nazwisko, co zrobic z takim fantem ?
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
Wlasnie wyplacili mi pieniadze na moneybookersa po 3 tyg od zaplanowanej wyplaty . przeciez to jest przegiecie . pisza ze wyplata trwa 2-3 dni na moneybookersa!! wplacic kase do nich to 2 min a wyplacic to 3 tyg.
jak to bylo od poczatku. zero informacjii ze pierwsza wyplata ma byc na konto bankowe-przeciez nie kazdy z nas musi je posiadac !!!!!
Wplacilem kase z moneybokkersa po kilku miesiacach grania uzbierala sie niezla wyplata i sie zaczelo
poprosilem o wyplate na MB i kazali przeslac scan dowodu, wysllame tego samego dnia i oczywiscie znow trzeba czekac. odpisali po 3 dniach ze oprocze tego trzeba wyslac im jakis rachunek z adresem-ciekawe co byloby jakbym nie mial zadnego rachunku na siebie -pzreciez nie musze miec. wysllame tego samego dnia , znow oczekiwanie i po 3-4 dniach odp ze moge wyplacic . wiec wyplacam na MB a tu ze musze pierwsza wyplate zrobic na konto bankowe, jestem zdziwiony ale ok , mam konto wyplacam . po 8 dniach roboczych kasa jest na koncie ale tylko 120 zl czyli minimum wiec reszte wyslac chce na MB. i znow lipamijaja kolejne dni z weekendem 6 dni i ciagle ni emoge wyplacic na MB bo nie dostali potwierdzenia ze kasa jest na moim koncie bankoweym . w koncu 7 dnia wyplacili mi na MB . NIE POLECAM , niebawem bedziemy musieli podawac nr NIP czy cholera wie czeo gamonie jedne wplacic to wplacisz w ciagu 2 min a wyplacalem 3 tyg, dlatego zakladam kolejne konto na siostre i bede za kare ich ogrywal .
 
D 0

damek

Użytkownik
Witam mam taką prosbę odnośnie stawiania kuponów w firmie STS postawiłem wczoraj na Polske ze wygra a straciła prowadzenie w doliczonym czasie, a słyszałem ze tylko 90 minut sie liczy, czy dotaktowe minuty są wliczane normlanie do meczy czy tylko dogrywka sie nie liczy pomoże ktoś??
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Witam mam taką prosbę odnośnie stawiania kuponów w firmie STS postawiłem wczoraj na Polske ze wygra a straciła prowadzenie w doliczonym czasie, a słyszałem ze tylko 90 minut sie liczy, czy dotaktowe minuty są wliczane normlanie do meczy czy tylko dogrywka sie nie liczy pomoże ktoś??
ja pomoge, przegrales
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom