>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wpłata poprzez konto bankowe

C 0

chesster

Użytkownik
Witam! Mam mały problem z wpłątą kasy do Expekta, Mam konto w PKO BP i nie wiem czy moge z tego banku wpłacać pieniądze do Expekta. Bo tam nic nie jest wspomniane o PKO, pisze tylko o Kredyt Banku, nie wiem czy o tym Kredyt banku to jest gdzie trzeba pieniądze przelać, czy koniecznie trzeba z tego banku do nich przelać(mam nadzieje że dosyć jasno napisałem) pozdrawiam i z góry prosze na odpowiedź, prosze o szybką odpowiedź bo chce sie jeszcze załapać na promocje
 
dantei 0

dantei

Użytkownik
A czy przy przelewie bankowym pobierają oni te 30 zł czy nie?? Bo z tego co ja zrozumiałem, to np. jesli mam konto w PLN, to jeśli przeleje kase w PLN to nie bdzie dodatkowj opłaty, a jsli bym przelał w np. Ojro, to za przelew musaiłbym zapłacić 30 zł.

:?: :?:
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
A czy przy przelewie bankowym pobierają oni te 30 zł czy nie?? Bo z tego co ja zrozumiałem, to np. jesli mam konto w PLN, to jeśli przeleje kase w PLN to nie bdzie dodatkowj opłaty, a jsli bym przelał w np. Ojro, to za przelew musaiłbym zapłacić 30 zł.

:?: :?:
Tyle zaplacisz ile pobiera twoj bank a jesli bys chcial by ci zamienili na zlotówki to expekt zamienic ci wedłóg swojego kursu
 
dantei 0

dantei

Użytkownik
Dobra, a jeszcze jedno- kase (100zł) juz wpłaciłem, bonus ma mi być przelany w ciągu 48 godz. tylko mam jeszcze jedno pytanie- żeby potem ten bonus wypłacić, trzeba nim obróić 3X wraz z depozytem (czyli z &quot;moją&quot; stówką). Zakładając że raz na te 3 bym przegrał, to znaczyło by to samo, że przegrywam automatycznie wszystko (100+100=200zł) ?? czy tylko nie mam szans na bonus, a mój depozyt zostaje??
kto się tam orientuje- prosze o odpowiedz ????
 
S 0

send

Forum VIP
Dobra, a jeszcze jedno- kase (100zł) juz wpłaciłem, bonus ma mi być przelany w ciągu 48 godz. tylko mam jeszcze jedno pytanie- żeby potem ten bonus wypłacić, trzeba nim obróić 3X wraz z depozytem (czyli z &quot;moją&quot; stówką). Zakładając że raz na te 3 bym przegrał, to znaczyło by to samo, że przegrywam automatycznie wszystko (100+100=200zł) ?? czy tylko nie mam szans na bonus, a mój depozyt zostaje??
kto się tam orientuje- prosze o odpowiedz ????
Po pierwsze - musisz zagrać pierwszy zakład za 100 zł, nieważne po jakim kursie, ważne, by był zagrany za całość(bonus jest rodzajem free beta)
Po drugie - musisz obrócić 3 razy całość, czyli wnieść zakłady na kwotę łączną równą 600 zł.

Pozdrawiam

SenD
 
dantei 0

dantei

Użytkownik
Dobra, to jeszcze raz ja (mam nadzieje ze ostatni ;) )

Załóżmy że zagrałem za tą &quot;swoją&quot; stowke (wygrałem), bonus został juz mi przelany na konto w expekcie i teraz mam pytanko-

żeby móc wypłacić ten bonus czy musze potem od razu 3-kronie zagrać za 200zł?? Mam na myśli to, że zagram sobie na początek np. za 50 zł, wygram, potem znowu i wzbogacę sie na koniec o 100 zł (czyli na koncie wraz z bonusem mam ok. 300zł). I teraz dopiero gram 3X200zł (czyli zabezpieczam sie w ten sposób, ze w razie niepowodzenia na koncie zostaje mi jeszcze 100zł).
I chodzi mi o to, czy jeśli 2X200 zł zakonczy sie ostateczną wygraną, to bede mógł na swoje konto bankowe przelać pieniądze równiez te bonusowe, czy system ten działa tylko tak- najpierw za swoją stówe, potem 3X200 a na koniec gram jak chce :] ??
 
S 0

send

Forum VIP
Nie do końca zrozumiałem, o co Ci chodzi, ale już tłumaczę jaśnie i przejrzyście. Przykładowa symulacja:

Wpłata - 100 zł
I Zakład - 100 zł *1.01= 101 zł (grasz za całość po najpewniejszym meczu, by otrzymać bonus)
Bonus - 100 zł
Stan konta - 201 zł
2 oraz 3 zakład - każdy po 50 zł
4, 5 oraz 6 zakład - po 50 zł
W tym momencie mamy zrobiony obrót 250 zł. Tak gramy, by zakłady wniesione były na kwotę 600 zł, nieważne jakimi stawkami. W tym momencie możesz wypłacać do woli.

Pozdrawiam

SenD
 
S 0

sceptic

Użytkownik
Kto dostal kiedys zwrot kasy z przelewu?? bo ja wlasnie otrzymalem; wplacalem poprzez mbank i wypelnilem wszytsko zgodnie z instrukcja a mimo to dostalem wzrot ????
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Kto dostal kiedys zwrot kasy z przelewu?? bo ja wlasnie otrzymalem; wplacalem poprzez mbank i wypelnilem wszytsko zgodnie z instrukcja a mimo to dostalem wzrot Sad

Mi sie to raz zdarzyło nie wyslalem kasy do buka tylko do zanjomego mimo wpisania numeru konta i wszytkich danych poprwnie po ok 3 dniach kasa do mnie wrócila . Jak sie okazalo wina lezała w banku mojego znajomego który miał jakies problemy. Wyslij jeszce raz kase sprawdz czydokładnie wypelniles danie i powinno juz poleciec do odbiorcy ????
 
Do góry Bottom