>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wpłata pocztowa- brak kasy na koncie !!

rq7 9

rq7

Użytkownik
Witam wpłaciłem ostatnio kase przez poczte polska , wszystko elegancko numer konta sie zgadza , numer referencyjny tez i kasy jak nie było tak nie ma do dzisiaj a minol juz ponad tydzien. Wczesniej wplacałem najpierw na swoje konto z mbanku , a nastepnie na unibet . Chiałem zaoszczedzic czasu i odrazu dokonac przelewu . Wszystkie dane się zgadzają jak na poprzednich przelewach . Jak odzyskac pieniadze???
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Mamy XXI wiek, a poczta polska zatrzymała się XIX. Jeśli wszystko dobrze wypełniłeś to pozostaje Ci tylko czekać, bo poczta od zawsze działa wolno.

Teraz kwestia &#39;ostatnio&#39;, czyli kiedy? Poczta zobowiązuje się wprowadzić pieniądze do obiegu międzybankowego najpóźniej dwa dni robocze od dnia wpłaty (nie licząc dnia w którym wpłacałeś). Co wcale nie znaczy, że od razu będą zaksięgowane na koncie odbiorcy, bo ten pewnie też zastrzega sobie trochę czasu. Pocztowcy pewnie będą tłumaczyć się, że problem leży po stronie odbiorcy. Musisz, więc czekać.

Jeśli będzie się to bardzo przedłużało to masz prawo zgłosić reklamację w dowolnej placówce. Będziesz musiał zrobić to w formie pisemnej i pokazać druk, który dawałeś przy wpłacie. Tyle, że jeśli złożysz reklamację, a pieniądze dojdą to znowu będziesz musiał iść na pocztę i im to zgłosić...

O wiele lepiej korzystać z usług agencji bankowych, które są o wiele solidniejsze i działają znacznie szybciej.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
O wiele lepiej korzystać z usług agencji bankowych, które są o wiele solidniejsze i działają znacznie szybciej.
Ja czekam już 8dni na zaksięgowanie wpłaty dokonanej przelewem bankowym,a Unibet nie reaguje na żadne maile, na livechat,na nic...
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Pisałeś do nich z formularza na stronie czy normalnego maila?

Możesz spróbować pisać do angielskiego supportu: [email protected]
Napisz im (nawet z translatora) krótką wiadomość, że próbowałeś wielokrotnie się skontaktować z polskim supportem i nie dostałeś żadnej odpowiedzi. Jeśli pisałeś normalne maile to dołącz tytuły i datę/godzinę kiedy wysyłałeś maila.

Dopisz, że chcesz rozwiązać problem związany z wpłatą. Podaj szczegóły tej wpłaty.

Do tego oczywiście imię, nazwisko, login.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Panowie ale jezeli macie konta bankowe to nie lepiej przez P24?? Kasa odrazu na koncie odbiorcy i nie ma takich problemów.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Ja czekam już 8dni na zaksięgowanie wpłaty dokonanej przelewem bankowym,a Unibet nie reaguje na żadne maile, na livechat,na nic...
Taka sama sytuacja u mnie.
Przelew wysłany tydzień temu, a na koncie nadal nic.
Na maile brak odpowiedzi, na wiadomość na live chacie na razie też.
Od angielskiego supporta odpowiedzi też brak.
Pierwszy raz zdarza mi się taka szopka w jakimś buku.
W większości firm maksymalnie po dwóch dniach przelew był już zaksięgowany na koncie :-|
Nigdy więcej nie skuszę się na ich promo i do nich nie wpłacę.

Panowie ale jezeli macie konta bankowe to nie lepiej przez P24?? Kasa odrazu na koncie odbiorcy i nie ma takich problemów.
Nie w Unibecie, u nich na P24 i tak trzeba czekać kilka godzin.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie w Unibecie, u nich na P24 i tak trzeba czekać kilka godzin.
Nie chcę ich bronić, bo nie lubię robić za rzecznika prasowego. Zwłaszcza, że mi za to nie płacą... ale ostatnio wpłacałem przez przelewy24 i pieniądze były w momencie.

Ale może faktycznie mają jakieś problemy z księgowością skoro aż tyle osób ma problemy z wpłatami i wypłatami.
 
rq7 9

rq7

Użytkownik
U mnie na szczescie zakonczenie z happy endem ???? co prawda pieniadze dotarły po jakis 15 dniach , ale ciesze się ze dotarły :p
 
Do góry Bottom