>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wpłata pieniędzy

A 0

asss

Użytkownik
Wczoraj przez zwykły przelew krajowy z banku millenium wpłaciłem pieniądze na konto w betclicu. Pieniądze nie dotarły jednak na konto w grze. Może mi ktoś powiedzieć ile trzeba czekać na dotarcie pieniędzy przez przelew krajowy. O co chodzi z tą weryfikacją konta? W tytule przelewu podałem tylko login jaki mam na betclicu
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Wiesz co najlepszym sposobem zrób screen przelewu itd. wyślij na support i wtedy się wszystkiego dowiesz. Akurat o Betclicu mam ograniczone pojęcie.
 
konkol24 4

konkol24

Użytkownik
Jak dokonac przlewu w BetClicu szukam i nie moge znalezc. Chodzi mi o normalny przelew. Prosze pokazcie mi gdzie sa te dane i jakiegos nr referencyjnego.
 
A 15

antyreal

Użytkownik
a przy zwyklym przelewie ile idzie bo dalem 20 minut temu a niema byle do 20 sie wyrobili ale na powaznie ?
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
a przy zwyklym przelewie ile idzie bo dalem 20 minut temu a niema byle do 20 sie wyrobili ale na powaznie ?
5. Realizacja przelewów trwa zazwyczaj do trzech dni roboczych. Jeśli po upływie tego czasu, nadal Twoje środki nie pojawią się na Twoim koncie, prosimy o przesłanie nam na adres support@betclic.com skanu lub zrzutu ekranu* potwierdzenia przelewu.
Jak dokonac przlewu w BetClicu szukam i nie moge znalezc. Chodzi mi o normalny przelew. Prosze pokazcie mi gdzie sa te dane i jakiegos nr referencyjnego.
1. Wybierz PRZELEW BANKOWY.
2. Aby dokonać wpłaty, niezbędne jest posiadanie konta bankowego.
Wypełnij formularz, w którym należy podać dane swojego konta, z którego będziesz dokonywał wpłat i na które będziemy wypłacać wygrane.
Numer IBAN to numer Twojego konta poprzedzony literami PL np: PL21548569547458563215698563 (PL+26 cyfr)
Prosimy o nieużywanie spacji oraz innych znaków!
Kod SWIFT to międzynarodowe oznaczenie Twojego banku. Kod ten łatwo znaleźć w internecie. Możesz również uzyskać go od swojego banku.
Kliknij &quot;Wyślij&quot;.

3
. Teraz wybierz bank, na którego konto chcesz wpłacić pieniądze.
Jeśli posiadasz złotówkowe konto w BetClick wybierz bank oznaczony &#39;
PLN&#39;.
Jeżeli natomiast wpłacasz w innej walucie wybierz bank z oznaczeniem &#39;EUR+GBP&#39;.
4
. Pojawią się dane do wpłaty. Prosimy nie zapomnieć podać w tytule przelewu numeru referencyjnego (tylko i wyłącznie, nie może tam być żadnych innych znaków), który pojawi się wraz z danymi do wpłaty.
Jeżeli Twój bank wymaga podania adresu, prosimy wpisać poniższe dane:

Envoy Services Limited
31 Percy Street
London
W1T 2DD
 
Do góry Bottom