>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wpłata na poczcie

P 0

phobos38

Użytkownik
Chcialbym wplacic kase na jakiegos buka, ale narazie nie mam jeszcze konta bankowego i chcialbym wplacic kase na poczcie. Jak myslicie, czy buki beda robily z tego problem, gdy bede chcial wyplacic kase juz na swoje konto?
Glownie interesuje mnie GB, ale ich support nie odpowiada :-?
 
S 0

sergiej

Użytkownik
Ale nic z tych rzeczy... Kolega jemjogurt zle mówi???? . Przy zakładaniu konta nie jest obowiązkiem podać numer konta bankowego, a zresztą masz mnóstwo możliwości by wpłacić kase na buka, więc się wypłatą nie przejmuj
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
hahaha dawno sie tak nie usmialem :mrgreen: pierwszy post na forum i odrazu wszystkie madrosci pozjadal - w ilu bukach masz konta? sprawdzales czy da sie wyplacic na konto nie wplacajac wczesniej z niego? moze w niektorych sie da, ale niektore maja cos takiego jak pisalem..
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
u wiekszosci bukow mozesz tak zrobic, z mojej strony tylko rada zeby szukac bukow z kontem w polskim banku (np. bet365 nie posiada takowego) co nie przyniesie dodatkowych kosztow przelewu, ale jesli Cie GB interesuje to z tego co sie orientuje posiadaja oni konto w polskim banku wiec bedzie bez problemow
 
poldi 0

poldi

Użytkownik
chyba ten temat jest odpowiedni:
a więc jak wpłacić kasę do buka internatowego np. bet365 jeśli nie ma się jeszcze konta bankowego ?
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
chyba ten temat jest odpowiedni:
a więc jak wpłacić kasę do buka internatowego np. bet365 jeśli nie ma się jeszcze konta bankowego ?
prosisz kolegę, aby Ci wpłacił albo idziesz na pocztę i sam to robisz. Potrzebne dane znajdziesz na stronie buka, do którego chcesz wpłacić. Opłata na poczcie wynosi 2.5 zł
 
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Gram razem z bwin. Zdarzyło się, że wpłacałem pieniądze przez pocztę.
Zero problemów u buka przy wypłacaniu itd. Więc tym nie należy się martwić.
Należy jednak pamiętać, że opłata na poczcie jest faktycznie malutka, ale musisz być cierpliwy bo wiadomo jak działa poczta. Kolo 5 dni roboczych może upłynąć zanim zobaczysz kasę na sowim koncie.
 
Do góry Bottom