>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wpłata mTransfer (Przelewy24) limit 4000zł

W 2

white

Użytkownik
chce zrobić wpłatę większej kwoty na konto MB przez mTransfer czyli przelewy24 a tu mi podaje komunikat z przelwy24:
Błąd wywołania strony:
  • Płatność niedostępna
    Dostęp do tej formy płatności został zablokowany z powodu niedozwolonej wartości transakcji.
    Dopuszczalna wartość: 4000.00 PLN

Nigdzie nie mogę znaleźć info o tym. Pozostały limit na koncie MB mam wystarczający jak by co. To jakiś limit jednorazowej transakcji w p24? Jeśli to jest limit na transakcje to czy mogę zrobić kilka takich przelewów po 4000zl jeden po drugim np w odstępach 20minut?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
White wpłać normalnie na pko sa. Kase będziesz miał jutro/ max pojutrze na koncie skrill, a unikniesz prowizji. Prowizja 0,90 % przy 4000zł to 36zł x tak kilka razy to już się uzbiera. Nie lepiej trochę poczekać? Jeśli nie możesz czekać, to wpłać kilka razy po 4000zł.
 
W 2

white

Użytkownik
Amigo na PeKaO S.A. jest prowizja 0,90% tak jak na mtransfer. Ciekawa opcja to Internetowy Przelew Bankowy (darmowy) natychmiast ale trzeba mieć pewnie tam konto...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
To chodzi o standardowy przelew bankowy, ktory robisz z mbanku. Taki normalny, w polu tytulem bedziesz musial podac numer klienta skrill. I przelew idzie na konto pko sa. Bez prowizji. A to co patrzysz, natychmiastowy przelew do pko sa, jest tylko dla tych co maja konto w pko sa.
 
W 2

white

Użytkownik
aha to wiem, mi zależało na szybkim przesłaniu kasy bo zależało mi na czasie. Wysłałem już parę razy po 4k z prowizja. Fajna sprawa z tym kontem pekao bez prowizji. Chyba założę takie konto ;)
 
Do góry Bottom