>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłata kartą

F 0

fiflak

Użytkownik
Jestem niekumaty w sprawach &quot;bankowych&quot;. mam 16 lat i nie posiadam swojego konta bankowego. Kase do BAH chce przelac z konta mojej mamy. Czy ta karta ktora wyciaga sie kase z bankomatu mozna zrobic przelew na konto w BAH i kasa dojdzie natychmiastowo i jak to sie robi ? Zwyklym przelewem trzeba troche czekac;/
 
barlosz 0

barlosz

Użytkownik
a powiedz mi jak ty bys chcial ta karta przelac kase? co wlozysz karte do bankomatu wybierzesz opcje przelej i juz? :p
Masz 2 opcje do wyboru :
1. Zamowic z BAH takie druczki do wypelnienia i przez poczte wyslac
2. Jezeli twoja mama posiada konto np w ING to tam (ja przynajmniej tak mam) mozesz miec opcje zalozenia konta internetowego i przez nie idzie latwo szybko przelac pieniadze

Pozdro
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
skoro masz 16 lat to nie masz prawa grać w zaklady bukmacherskie, poczekaj jak dorośniesz...bo bukmacherka to nie tylko zabawa...i nie trzaskaj 15 takich samych tematów tylko pytaj w jednym topicu...
 
A 2

algorytm

Użytkownik
a powiedz mi jak ty bys chcial ta karta przelac kase? co wlozysz karte do bankomatu wybierzesz opcje przelej i juz? :p

Masz 2 opcje do wyboru :
1. Zamowic z BAH takie druczki do wypelnienia i przez poczte wyslac
2. Jezeli twoja mama posiada konto np w ING to tam (ja przynajmniej tak mam) mozesz miec opcje zalozenia konta internetowego i przez nie idzie latwo szybko przelac pieniadze


Pozdro

hehe normalnie karta sie placi ale chyba ty tez o tym nie wiesz.:p

gdzie mama ma to konto w jakim banku jaka karta
 
F 0

fiflak

Użytkownik
Karta AIG BANK POLSKA SA , VISA jakas ???? , moglbys wytlumaczyc jak to dokladnie wszystko zeby przelac kase z tej karty kredytowej i zeby kasa natychmiastowo byla w BAH
 
A 2

algorytm

Użytkownik
sluchaj teraz jest sprawa inna ; musisz sprawdzic na stronie banku czy jest to kredytowa karta czy debetowa
imie i nazwisko na niej jest wypukle ???
ma tylko znaczek Visa ?/
jesli tak,to jets tokredytowa
jesli pisze Visa na bialym tle niebieskimi literami zazwyczaj i pod tym Electron to jest to debetowa karta.

I teraz gdyby to byla karta debetowa ale banku np. Inteligo czy chocby mbanku to bys wplacil nia,inaczej debetowa twojego banku nie wplacisz.
Jednak mysle ze moze mama miec kredytowke bo aig sie tymi sprawami bardziej zajmuje
sprawdz i napisz
tylko numerow nie podawaj publicznie i nikomu na pw bo roznie ktos moglby sie zglosic ????
 
Do góry Bottom