>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

World of Warcraft

visor 28

visor

Użytkownik
Ostatnio naszła mnie chęć na kupienie i granie w WoW&#39;a ???? Mam pytanie czy są ludzie na tym forum którzy w to grają ?? Widzialem jak kumpel gra i bardzo mi się spodobało . Warto jest wydawać stówkę za 2 miechy grania ?? Czekam na odpowiedzi ????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Zawsze możesz grać na Pirackich serwerach za free, ja tam w to nie gram, szkoda mi na takie głupoty czasu, tym bardziej że jest to podobno bardzo wciągająca gra, bardzo rozwinięta, grać można latami...wiem co mówię bo mój cioteczny brat gówniarz ma 17lat nie schodzi praktycznie z kompa
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Ludzie nie grajcie w to! Mój kumpel jak kiedyś zaczął w to grać to popadł wręcz w obsesje, nałóg grania. Ta gra zabardzo wciąga, nawet tych co twierdzą, że niecierpią takich gier. Ja nawet tego do domu nie chciałem sporowadzać. Można dużo lepiej zainwestować ten czas, te setki godzin które przegrasz przed kompem.:-D
 
rykos 0

rykos

Użytkownik
Zgadzam sie z kolegami wyzej ???? Nie dosc, ze setki godzin to jeszcze pieniadze na pierdoly wydawac. To juz lepiej kupic ciuch/bukiecik dla ukochanej, niz dopieszczac naszego wirtualnego pupila.
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
hehe co racja to racja ta gra strasznie wciąga...
kumpel przez to w wakacje opalał się na balkonie bo mowil ze musi grac ????
ale na szczescie opamietał sie i dawno to usunął
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
Ja gralem i naprawde wciaga, ferie mi na tym zlecialy, ale juz sprzedalem konto i mam spokoj ????
 
Do góry Bottom