>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

World Grand Prix 2020 (14-20.12.2020)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
J.Trump - J.Lisowski
LICZBA BRAKE'ÓW 100 PUNKTOWYCH: J.Lisowski Więcej (0.5) @ 1.50 1
LICZBA BRAKE'ÓW 100 PUNKTOWYCH: W meczu Więcej (3.5) @ 2.00 2 (Trump 122, Lisowski 112) Lisowski sam powinien przekroczyć tą linię.. miał 99, 95, 87 i kilka innych wysokich brejków
Betclic

Też mi się wydaje że kursy na Trumpa za niskie, a z handicapami różnie może być. Rzadko się zdarza, żeby w finale dużego turnieju spotkali się dwaj najlepsi kumple przy stole i poza stołem, a tak jest teraz. Dlatego myślę, że może pewniejsze będą typy abstrahujące od końcowego wyniku, a takie są typy na brejki. Lisowski już pokazał w tym turnieju że trafił z formą w grze punktowej. Masa podejść wygrywających, w sumie 5 setek w całym turnieju, tylko w pierwszej rundzie z Murphym nie zrobił brejka 100+, za to później się rozszalał: z Milkinsem 2 setki (130, 127), z Xintongiem też x2 (111, 109) i wczoraj z Selbym wprawdzie tylko jedna setka 110, ale za to dołożył do tego aż 4 prawie setki (88, 89, 72, 78), czyli prawie wszystkie frejmy wygrał jednym podejściem. Dlatego tak niska linia na linie Jacka trochę dziwi, jedną setkę w takiej formie, na tak długim dystansie meczu ( 2 sesje do 10 wygranych frejmów) i z takim rywalem który jest świetny, ale nie bezbłędny, co oznacza że gra do przodu ofensywnie, otwiera układy z myślą o swoim wbijaniu, ale jak spudłuje długie wbicie to zostawia ten sam układ rywalowi. Z prostymi układami Lisowski radzi sobie w mgnieniu oka i to dosłownie. A że oczywiście Trump mówiąc oględnie też potrafi wbić kilka bil z rzędu to obaj powinni się też złożyć na over setek w meczu, 4 takie brejki to nie jest zbyt wygórowana linia, chyba buki spodziewają się tutaj pogromu po tym co Trump zrobił z O’Sullivanem, ale mam wrażenie że to będzie dużo bardziej wyrównany mecz, bo i Lisowski jest w dużo lepszej formie niż Rakieta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
M 510

mican

Użytkownik
A ja czekam na scenariusz w którym Lisowski wychodzi na dwu frejmowe prowadzenie ( idealnie by było 4:2) i wtedy grubo na Trumpa po w miarę przyzwoitym kursie bo to co jest przed meczem to się nie nadaje do grania:), ewentualnie jak będzie wyrównane spotkanie to w końcówce na Judda.
Wczoraj Lisowski wygrał z Markiem jego własną bronią. Było widać po Selbym że nie bardzo rozumie co ten Lisowski gra, w jego głowie kotłowały się myśli typu "przecież on nigdy nie wdaje się w grę na odstawne tylko stawia na ofensywę, nie rozumiem gościa ale i tak go załatwię". No i się chyba przeliczył, Lisowski konsekwentnie realizował założenia przedmeczowe nie ustępując ani kroku i to zapewniło mu sukces, chociaż już w końcówce robiło się nie ciekawie i był moment że wydawało się że będzie 5:5, jeden błąd Selbyego i pozamiatane. Podsumowując Lisowski zasłużył na finał ale dziś czekam na scenariusz który nakreśliłem na wstępie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 3K

morgo

Użytkownik
Będzie miał ktoś link do finału? Bo nie mogę wykupić subskrypcji w EuroSport player i utknąłem a się nakrecilem żeby ten finał obejrzeć od początku do końca...
 
M 3K

morgo

Użytkownik
No i żaden scenariusz nam się nie spełnił , trzeba mieć nadzieje ze Jack tanio skory nie sprzeda , choć po 1 sesji znowu widzieliśmy starego Lisowskiego który atakuje praktycznie każda dostępna bile i widzieliśmy jak się to skończyło . Jak ma tak dalej grać to chociaż niech ma skuteczność 100% na długich to możemy mu wybaczyć :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom