>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wojak Boxing Night w Krynicy Zdrój 5.03.2011 Kołodziej-Cora Jr

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Już za tydzień kolejna gala z cyklu Wojak Boxing Night. Gala tym razem odbędzie się w Krynicy Zdrój 5 Marca. Start od 19.30. &quot;Obrazowo&quot; wygląda to tak.



Jak już widać po plakacie gala mocno obsadzona , a w pełnej okrasie wygląda to tak.


Waga cruiser: Pawel Kolodziej [27(16 KO)-0] vs Felix Cora Jr. [22(12 KO)-4(3 KO)-2]

Waga półśrednia: Rafal Jackiewicz [37(18 KO)-9-1] vs Tarik Sahibeddine [12(2 KO)-7(3KO)-0]

Waga ciężka: Andrzej Wawrzyk [20(10 KO)-0] vs Ivica Perkovic [15(11 KO)-9(2 KO)-0]
sędzia ringowy: Grzegorz Molenda

Waga półciężka: Dawid Kostecki [35(24 KO)-1(1 KO)] vs Juan Nelongo [21(9 KO)-11(5 KO)-1]

Waga półciężka: Maciej Miszkin [12(3 KO)-0] vs Roland Horvath [9(1 KO)-22(13 KO)-3]

Waga półśrednia: Krzysztof Bienias [41(16 KO)-4(2 KO)] vs Juan Martinez Bas [8(2 KO)-16(2 KO)]

Waga cruiser: Radoslaw Musiał [0-4(3 KO)] vs Krzysztof Ceglarek [1-0] 4

Waga średnia: Marcin Wierciszewski [0-0] vs Jan Salamacha [0-10(5 KO)]


Jak już pisałem wyżej bardzo ciekawie się to zapowiada. W walce wieczoru wystąpi nasz niedoszły pretendent do walki z Herelisuem o pas WBA - Paweł Kołodziej który zawalczy z trudnym rywalem Felixem Corą.
Inne walki też same głośne nazwiska. Nasz niedawny pretendent do pasa Zavecka , Rafał Jackiewicz. Nadzieja Polskiej wagi ciężkiej Andrzej Wawrzyk , doświadczony i wysoko notowany w rankingach półciężki - Dawid Kostecki , inny dobrze zapowiadający się półciężki - Maciej Miszkin , oraz z wagi półśredniej Krzysztof Bienias. Zobaczymy również dwie mniej ciekawe walki.

Ogólnie bardzo fajnie się to zapowiada. Ciekawią mnie postawy głównie Kołodzieja , i fakt czy miał z czym startować do Hereliusa , Jackiewicz - czy po porażce z Zaveckiem na cokolwiek go jeszcze stać , Wawrzyk - duże nadzieje są wiązane z tym chłopakiem no i Dawid Kostecki. Jak już pisałem , bardzo wysoko notowany nasz półciężki.

Kursów jeszcze nie znalazłem , ale zapewne na dniach się pojawią to wstawię. Póki co można na sucho podyskutować ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
No nie stety :| Kursów na tą gale nie odnalazłem , a szkoda bo bardzo ciekawie się to zapowiada. Temat jutro zamknę , może jednak ktoś coś będzie chciał napisać, przy okazji wstawię wyniki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom