>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wnioski o odblokowanie działów oraz PW.

koval 161

koval

Użytkownik
Witam, proszę o odblokowanie działu, gdzie rozmawia się na tematy bukmacherskie. Do końca nie pamiętam za co konkretnie dostałem bana, ale podejrzewam, ze za jakiś wulgaryzm. Dostępu juz nie mam ponad miesiąc.
Tematu na forum nie prowadzę, dlatego, że zajmuję się typami live, więc wrzucam typy właśnie tam. Pzdr
 
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
Witam, czy mogę prosić o odblokowanie/umożliwienie mi wysyłania wiadomości prywatnych do innych użytkowników jak i otrzymywanie od nich korespondencji. Proszę o informacje na maila. Pozdrawiam, Łukasz
Ramzes/Odblokowane, ale jeśli coś przeskrobiesz, to pamiętaj, że jesteś na celowniku ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wpis usunąłem, gdyż sygnalizowany problem już jest rozwiązany.
Dziękuję i pozdrawiam.
 
D 319

defox

Użytkownik
Witam,
proszę o odblokowanie dostępu do działu Typy na żywo, postaram się już nie grzeszyć.
Nie wprowadzałeś do dyskusji zbyt wiele, tylko ciągłe narzekanie i obrażanie zawodników. Wykaż się w działach tematycznych, a będziemy rozmawiali o odblokowaniu dostępu do typów na żywo./Macko18
 
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Witam,
proszę o odblokowanie mojego pw ponieważ utrudnia mi to komunikację. Czekam na odpowiedź.
Wniosek odrzucony. Blokadę masz za sprzedaż bonów z BAH. / Marcin

To mam rozumieć, że nigdy nie odblokujecie mi pw?
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Odblokowanie PW
Witam,
może już czas, żeby odblokować moje PW? Od dłuższego czasu udzielam się w dziale odnośnie E-sportu, podrzucam typy w temacie na żywo, czasami też dodam coś od siebie w dziale tenisa. Zasłużyłem na powrót skrzynki, czy jeszcze nie?

Pozdrawiam
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
PW, jak i dostęp do innych działów można odblokować poprzez okazanie swojej aktywności w działach tematycznych oraz innych częściach forum.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Samo podawanie typów nie wystarcza. Należy także udzielać się w działach tematycznych uczestnicząc w dyskusjach i pisząc merytoryczne analizy.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja bym wnioskował o możliwość prowadzenia tematu w KzS, po paru latach wszedłem na forum i widzę, że pewien dawny admin wyzerował mi kilka tysięcy postów, przez co nawet tematu nie mogę założyć i podawać betów
 
Do góry Bottom