>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Witajcie...poczatkujacy prosi o pomoc...

D 0

dominik07

Użytkownik
Witam...
Zainteresowala mnie gra u interentowych bukmacherow ???? Zawsze przydalo by sie pare zlotych wiecej... ????
Dlatego tez mam pare pytan...chce zacząć grać, potrzebuje odpowiedzi na nastepujace pytania:
▶ Czy jako osoba nie pelnioletnia moge obstawiac?
▶ Jak najwygodniej wpłacać lub wypłacać pieniądze
▶ Którego buka polecacie na poczatek?

Chce zarobic na wyjazd nad morze... ???? Dziekuje i pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
konowal2 0

konowal2

Użytkownik
1. Nie możesz
2. Najszybciej jest przez MB ale jeśli rzadko będziesz robił przelewy to przelew bankowy w zupełności wystarcza. Czas oczekiwania na wpłynięcie kasy zależy od Buka. Mi przeważnie po 4 dniach dochodziły pieniadze. Przy MB przekaz trwa kilka sekund.
3. Zależy od tego jakie dyscypliny sportu cię interesują. Ja obecnie gram w Unibet i nie narzekam.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Czy jako osoba nie pelnioletnia moge obstawiac?
Jak najwygodniej wpłacać lub wypłacać pieniądze
Którego buka polecacie na poczatek?
1. Niby nie, ale jeśli założysz konto na mame czy tatę, za jej zgodą, bo trzeba sporo danych podać to możesz grać.
2. Najlepiej moim zdaniem kartą kredytową, jakoś nie korzystam z mb. W niektórych bukach są też ekspresowe przelewy internetowe (betgun, betsson) szybko też przelewają w expekcie (1-2 dni)
3. Ja polecam expekt (kiedyś nie lubiłem ale sie przekonałem do niego), betgun, bwin (jedyna wada to zaniżone kursy, ale oprócz tego bije na głowę wszystkie istniejące buki, gdyby mieli wyższe kursy byliby najlepsi bez dwóch zdań. Odradzam gamebookers i betathome
 
D 0

dominik07

Użytkownik
Yyyyyy...dobra! A co powiedziecie na takie rozwiazanie:
Konto w mBanku (izzy konto) i zarejsterowanie sie u buka na dane mamy...? Wypali? Czy mozna swobodnie przelewac kase z od/do buka na konto 3 osoby?
Ps. Interesuje mnie ile mozna zgarnoac za caly czerwiec i lipiec gry...Przy dobrych wiatrach uzbiera sie ok 500zł?
 
big-suge 0

big-suge

Użytkownik
Przy takim wkładzie to będziesz musiał mieć naprawdę dobre wiatry żeby ustykać 500 zł. Ale przecież nie ma rzeczy niemożliwych ;-)
 
Do góry Bottom