>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wirtualny numer telefonu

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wszedłem sobie na https://www.irbet365.com/Sport/Live i próbuję się zarejestrować... niestety dostępne są tylko nr telefonu z prefiksem +98 :( wchodzę na czata i rozmawiam z my Iranian Friend z czat. Piszę do my friend, że jestem z Polska i czy mogę się zarejestrować? My friend napisał z akcentem "yes of course" to ja próbuje się rejestrować i niestety nr telefonu jet problemem... pytam się jak odebrać sms bez nr telefonu mojego Iranian friend. Po dłuższej rozmowie i braku możliwości napisał mi, że mogę sobie pobrać wirtualny numer telefonu z google...

Moje pytanie brzmi :)


Czy używał ktoś wirtualnego numeru telefonu w bukach, które wymagają telefonu z innego kraju niż Polska? :) Jeśli tak to jak to wygląda :) Nie chodzi mi o koszt a o możliwości, czy to działa :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Istnieją portale wypożyczające numery telefonu na jedną rejestrację, więc prawdopodobnie w tym przypadku by zadziałało. Problem w tym, że nie można później wypożyczyć tego samego numeru, więc jeżeli przy wypłacie trzeba będzie podać kod wysłany na numer podany podczas rejestracji, to kasa przepada.
 
Do góry Bottom