>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Winunited

W 2

wislak

Forum VIP
nie jestem expertem od tenisa ale z tego co wiem to Davis Cup to 5 pojedynkow... 1 czy 2 w piątek, 1 w sobote i 2 w niedziele... wiec do jutra chyba musisz poczekac na wynik. nawet jak juz jakis team wygrywa 3-0 to i tak buk rozliczy chyba jutro/
ale moge sie mylic ????
 
M 0

matrix

Użytkownik
Witam. Od dwóch dni na moim kuponie nie ma roztrzygniecia w tenisie (FRANCE - ROMANIA). Postawiłem cała kase i wygrałem, (to samo obstawiłem w Bwin.com). Prosze o pomoc...
Nie ma jeszcze rostrzygniecia tego spotkania jest 2-1 dla Francji. Dziś są 2 pojedynki, które kończą pierwsza rundę a więc już dziś powinien kupon być rozstrzygnięty.
 
S 0

serek

Użytkownik
nom ja wyplacalem 300 Euro ????
chcieli skan dowodu przed wyplata i trzeba czekac conajmniej 7 dni od wplaty... a ile pamietam sa tam 2 panie w suporcie ktore wladaja jezykiem polskim, jakbys mial jakis problem to pisz smialo po polsku do suportu ????
 
L 0

luka21

Użytkownik
No ja właśnie też mam 300 euro do wypłacenia tylko że ja tam nigdy nic nie wpłacałem, jakoś tak kiedyś 10 euro na start dostałem i udało się z tego koło 300 zrobić i teraz właśnie chcę wypłacić. A ty wypłacałeś na konto walutowe w euro czy na zwykłe i ci po kursie bankowym przeliczyli?? Z góry dzięki za info.
 
damians888 0

damians888

Użytkownik
wyplacalny buk bo chcialbym skorzytsac z bonusu dla nowych graczy. Mozna zalozyc tam w konto w PLN? prosze o pomoc ;-)
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
Mam problem, gdy chce przelać pieniądze na ich konto, wyskakuje mi błąd, że numer konta jest za krótki. Ma on 24 cyfry a powinno byc 26. Zna ktoś dobry numer konto do nich, albo jakiś sposób zeby nie wyskakiwał bład? :-?
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Mam ten sam problem. Trzeba wysłać kasę do banku niemieckiego, gdzie nr konta jest krótszy. W sumie to jakby ktoś robił coś takiego to bardzo bym prosił o instrukcje jak np z pkointeligo wysłać kasę do nich. Pozdro...
 
Z 0

zwierzak1313

Użytkownik
uwaga!!!! bonus to sciema!!! 0 kontaktu!!
Witam!!! chce wszystkich ostrzec przed marnym bukiem jakim jest winunieted!!! oferuja oni bonus 50e ale to sciema pisza bonus w ciagu 24godzin ale czegos takiego nie ma czekam juz 2 dzien!!! i lipa malo tego wyslalem do nich pare maili oraz kontaktowalem sie przez ich strone w jezykach angielskim, niemieckim i polski zero odzewu totalna olewka klienta!!! nie polecam tego buka oczywiscie jak juz wplacicie pieniadze a nie ma bonusa nie mozecie ich wyplacic bo trzeba czekac pare dni!!! wielka czerwona kartka dla tego buka???? polecam buczki pinnacle oraz bet365 pozdrawiam
 
kamil1ti 0

kamil1ti

Użytkownik
chciałbym się dowiedzieć jak teraz jest z tym bukiem, bo widzę że tylko same negatywne oceny ???
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
No ja też chciałbym się dowiedzieć czy jest wypłacalny, nie interesują mnie bonusy tylko czy da się wypłacić kasę i jak wygląda sprawa z supportem.
 
O 0

o_oxd

Użytkownik
Winunited.com
Witam mam takie pytanie . Wygralem u tego buka troche kasy w pokerze w turnieju freeroll pozniej postawielm za to zaklad i wygralem nie malo kasy. Czy moge to wyplacic bez dokonywania depozytu??? mail ktos jakas stycznosc z tym bukiem???
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Wpłaciłem ostatnio kasę, bonus otrzymałem. Wypłata na konto bankowe trwała niecałe 5 dni. Jedyny minus to brak polskiego supportu, ale za to angielski bardzo szybko odpowiada i nawet wysłali mi skan przelewu, gdy zapytałem ile będę musiał czekać na wypłatę. Przy obecnym kursie euro się opłaca brać bonus bo wynosi około 140zł.
 
delpotro 7

delpotro

Użytkownik
Witam. Chcialbym wplacic pieniadze na konto Winunited jednak widze ze tam jest podane za malo cyfr jesli chodzi o numer konta.
&quot;Przepisz nastepujace dane do formularza przelewu:

Nazwa odbiorcy: Winunited Ltd.
Numer konta odbiorcy: 48720500
Numer banku odbiorcy: 204735
Bank odbiorcy: Barclays Bank
IBAN: GB 14BARC20473548720500
SWIFT: BARCGB22
Tytuł przelewu: XXXXXXXXXXXX&quot;
Probuje wklepywac numer podczas robienia przelewu i wyskakuje mi komunikat ze pole jest nie prawdlowe i powinno posiadac 26 cyfr. Moze mi ktos cos poradzic? Napisalem do supportu to podali mi numer konta &quot;Account Number: 204735 48720500&quot; a wiec tez nie ma 26 cyfr. Chcialbym skorzystac z bonusu od depozytu wiec wplaty nie moge dokonywac via moneybookers ????
Prosilbym o pomoc
 
B 0

bzyqe

Użytkownik
Czy ktos zna tego buka. wczoraj znalazlem dobry kurs: snooker Maguire vs Hawkins. kurs 3.00 na faworyta - prawdopodobnie pomylka buka bo dzis jest 1.5. czy ktos gra u tego buka. co robia z pomylkami? wyplacaja wygrana po swoich pomylkach, czy zwracaja po kursie 1.00?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Bukmacher jest przeciętny, nic specjalnego nie oferuje, ale też jest uczciwy, przynajmniej względem mnie był uczciwy. Co do złego kursu to będzie zwrot na 100%, takie ewidentne pomyłki zawsze kończą się zwrotem.
 
Do góry Bottom