>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Winner.com

P 15

protazy

Użytkownik
Za rejestrację dają 10 funtów? Jaki obrót?
Mnie żaden bonus nie dotyczył,zadysponowałem metodą &quot;Przelewy24&quot; 15,-złotych i na konto wpłynęło 3.38 euro.Gram jak wspomniałem za drobne eurocenty i na bonusach aż tak bardzo mi nie zależy.
Idzie mi nieźle - np. typując 4 remisy za 0.05 euro wygrałem 4.99 euro.
 
sportluk-26178 18

sportluk-26178

Użytkownik
Ktoś tam gra? Czy limitują tak szybko jak Titanbet?
Czas zlimitowania bardzo podobny - to jest praktycznie to samo. Jeśli chodzi o wypłacalność, to nie miałem z tym problemu. Weryfikacja konta z tego co pamiętam, też nie była jakaś surowa (chyba tylko skan dowodu). Jeśli grasz surebety to zlimitują Cię szybko (przynajmniej ja tak miałem).
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Robiłem kilka wypłat z pokera z no deposit a poźniej z wygranych freerolli, stawiałem freebety wygrane w pokerze w zakładach, jednak jak zrobiłem transfer poker -&gt; zakłady i chciałem zrobić jakieś zakłady to wszystko ma limity na poziomie 5-6 funtów. To normalne u nich? No bo w sumie nigdy wcześniej nie stawiałem tam za pieniądze a wszystkie freebety przegrane.
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Jakie macie tam limity, ja na nowym koncie nawet 50e nie moge postawic na topowy mecz tennisa, wiec sie zastanawiam czy to tylko ja czy generalnie taka padlina nie buk?
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Ja mam na przyk ład od samego początku (a przynajmniej niemal od samego, bo po zagraniu jednego zakładu) limit na wszystko 9 euro z groszami. A co najśmieszniejsze - choć i frustrujące przy tym - trafiają się tam fajne promocje typu &quot;zagraj za minimum 10 (20) euro, dostaniesz coś tam&quot;... ciekawe, dla kogo one? ???? Może to tylko taka ich poltyka wobec Polaków...
 
Do góry Bottom