>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WIDZEW ŁÓDŹ - RADOMIAK RADOM 22.4.2006 r

Status
Zamknięty.
peja 1

peja

Użytkownik
WIDZEW ŁÓDŹ - RADOMIAK RADOM

1.40 4.00 6.70 BAH

Mecz Widzewa z Radomiakiem jest bardzo istotny dla obydwu zespołów. Gospodarze są w obecnej chwili głównymi pretendentami do awansu i muszą kroczyć od zwycięstwa do zwycięstwa. Goście pomimo tego, iż w tym sezonie mieli spore aspiracje, bronią się przed spadkiem, do którego im bardzo blisko. Ekipa z Radomia przed własną publicznością gra całkiem przyzwoicie, czego już powiedzieć nie można o ich występach wyjazdowych. Zaledwie dwa zwycięstwa w jedenastu meczach to słaby wynik. Jeśli „zieloni” rzeczywiście nie chcą powrócić do trzeciej ligi to muszą zacząć zdobywać punkty również na boiskach wyjazdowych ( ale nie tym razem :p ) Widzew ostatnio spisuje się znakomicie a Bartosz Fabiniak nie skapitulował aż od czterech spotkań. Miejmy nadzieję, iż wypożyczony z Pogoni Szczecin golkiper utrzyma znakomitą formę do końca sezonu i passa 441 minut bez wpuszczonej bramki będzie trwała jak najdłużej.Jedno jest pewne – w sobotę Widzew będzie się starał atakować i szybko wyrobić przewagę, aby nie męczyć się do ostatniej sekundy.

Mój typ 1
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Do końca rozgrywek w II lidze jeszcze daleka droga, pozostało 11 kolejek. Na chwile obecną najlepszą drużyną jest Widzew, który prowadzi i ma 6 punktów przewagi nad drugim ŁKS-em. W tej kolejce podejmują u siebie Radomiak Radom, który walczy o utrzymanie. Jednak o jakiekolwiek punkty będą mieć bardzo ciężko. Widzew, bowiem w tym sezonie u siebie tylko raz przegrał, i 2 razy remisował. Od 8 miesięcy pozostają niepokonani u siebie. Ostatnie 6 spotkań wygrali. Drużyna z Radomia gra bardzo słabo. W tym roku przegrali prawie wszystkie mecz, w których grali (wyjątek to remis w środe w ND 0-0). W pierwszej rundzie zespół z Łodzi wygrał 3-2. Moim zdaniem, patrząc na forme obu zespołów, faworytem jest Widzew. Na nich też postawie.

Mój typ: 1
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Byłem na tym meczu. Sędzia po tym jak dał czerwoną naszemu piłkarzowi, nie wiem komu ???? dowiedział się jak mu na imię i w glorii chwały schodził do szatni ???? Widzew w drugiej połowie cisnął i w ogóle nie było widać, ze grali w 10. Zabrakło szczęścia ale z taką grą Ekstraklasa na pewno nasza. Przy dwóch bramkach Radomiaka trochę zawinił bramkarz i były to bardzo podobne przypadkowe bramki. Ogólnie mecz mógł się podobać. Doping był cudowny, sam omal nie zdarłem gardła, do Gliwic chyba nie pojadę ale zobaczymy. &quot;Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Widzewek gra.......&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom