>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wiarygodne statystyki fauli

J 250

jastrzi

Użytkownik
Cześć,

Potrzebuję strony gdzie znajdę wiarygodne statystyki fauli, zależy mi np na Seria A. Dla przykładu mecz Sasuolo-Roma, na livesports 15:15, czyli w sumie 30, na fctables.com 12:13, czyli w sumie 25 fauli, a jak sprawdzam wyniki na Superbecie to na plus dają zakład 26,5, a zakłady 27,5 i 28,5 już na minus, czyli wychodzi na to, że w meczu było w sumie 27 fauli. Komu tu wierzyć...
 
K 369

ksaweryiksinski0

Użytkownik
Jak chcesz sprawdzać takie statystyki to tylko na oficjalnych stronach danych rozgrywek. W przypadku włoskiej ligi wpisz sobie "Serie A Official" w wyszukiwarce i tam posprawdzaj sobie statystyki danych meczy. Jest to najbardziej wiarygodne źródło ( chociaż czasem i tam się mylą ), ale buki powinny brać statsy właśnie z oficjalnych stron.
W meczu o którym piszesz wg oficjalnej LegaSerieA było po 15 fauli, czyli nie mam pojęcia co ten superbet odwalił z wynikami :)
 
J 250

jastrzi

Użytkownik
Jak chcesz sprawdzać takie statystyki to tylko na oficjalnych stronach danych rozgrywek. W przypadku włoskiej ligi wpisz sobie "Serie A Official" w wyszukiwarce i tam posprawdzaj sobie statystyki danych meczy. Jest to najbardziej wiarygodne źródło ( chociaż czasem i tam się mylą ), ale buki powinny brać statsy właśnie z oficjalnych stron.
W meczu o którym piszesz wg oficjalnej LegaSerieA było po 15 fauli, czyli nie mam pojęcia co ten superbet odwalił z wynikami :)
Dzięki za informacje, właśnie sprawdzałem wczoraj też na oficjalnej stronie Serie A i widnieje 15:15, a na Superbet kompletnie inaczej mają rozliczone to wydarzenie (zdj w załączniku).

Ogólnie oferują oni sporo zdarzeń specjalnych, a kompletnie nie radzą sobie później z ich prawidłowym rozliczaniem (chociażby rzuty rożne, o których pisałem w innym dziale i o które walczę z nimi cały czas).
 

Załączniki

K 369

ksaweryiksinski0

Użytkownik
"Spółka publikuje wyniki zdarzeń w PPZ, z wyjątkiem wyników zdarzeń z Live, które znajdują się w systemie Spółki, po uzyskaniu informacji z oficjalnych źródeł, w terminie do 3 dni kalendarzowych licząc od dnia zakończenia Zdarzenia, którego dotyczy Zakład. W przypadku gdy Spółka nie uzyska informacji z oficjalnych źródeł w terminie do 3 dni kalendarzowych od zakończenia Zdarzenia, stawka za Zakład, którego dotyczy takie zdarzenie zostanie zwrócona. "

Takie coś mają w regulaminie. Jak dla mnie to LegaSerieA.it jest oficjalnym źródłem, pytanie tylko czy dla nich też.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Cześć,

Potrzebuję strony gdzie znajdę wiarygodne statystyki fauli, zależy mi np na Seria A. Dla przykładu mecz Sasuolo-Roma, na livesports 15:15, czyli w sumie 30, na fctables.com 12:13, czyli w sumie 25 fauli, a jak sprawdzam wyniki na Superbecie to na plus dają zakład 26,5, a zakłady 27,5 i 28,5 już na minus, czyli wychodzi na to, że w meczu było w sumie 27 fauli. Komu tu wierzyć...
pisales juz do totalbet w tej sprawie?
 
J 250

jastrzi

Użytkownik
sorry, superbet czy do superbet pisales w tej sprawie.
A nie w tej sprawie akurat nie pisałem, po prostu wdrażam nowy system gry na faule, który póki co przynosi mi super zyski i chce go doprecyzować, a do tego potrzebuję wiarygodne statystki fauli.

A co do tego:
"Spółka publikuje wyniki zdarzeń w PPZ, z wyjątkiem wyników zdarzeń z Live, które znajdują się w systemie Spółki, po uzyskaniu informacji z oficjalnych źródeł, w terminie do 3 dni kalendarzowych licząc od dnia zakończenia Zdarzenia, którego dotyczy Zakład. W przypadku gdy Spółka nie uzyska informacji z oficjalnych źródeł w terminie do 3 dni kalendarzowych od zakończenia Zdarzenia, stawka za Zakład, którego dotyczy takie zdarzenie zostanie zwrócona. "

To tak mi zwrócili zakład na rzuty rożne, chociaż mecz oglądałem i zakład był na plus, to piszą, że nie mają wiarygodnych i oficjalnych statystyk xD
 
Do góry Bottom