>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Większa wypłata

Y 0

yoouhoou

Użytkownik
Cześć i czołem. Szybkie pytanie więc prosiłbym też o krótką i sensowną odpowiedź bez zbędnych komentarzy ????
A mianowicie, jakiś czas temu wpłaciłem na beta 100zł z rachunku bankowego. Jakoś tak wyszło że na koncie jest już kwota rzędu 15tys. I tutaj moje pytanie, czy mogę bez żadnych obaw dokonać większego przelewu (10tys) spowrotem na swoje konto bankowe? Przejrzałem dużo tematów, widzę dużo sprzecznych informacji, prosiłbym o jasna odpowiedź najlepiej od kogoś kto wykonywał podobna operacje ????
Z góry dziękuję!
Bukmacher - bet365
 
A 205

amindada

Użytkownik
Grani u buków zagranicznych jest nielegalne, i możesz dostać za to karę. A jasnej odpowiedzi nie dostaniesz , dla przykłądu - kolega jechał po pijaku autem, dojechał cały, nic się nie stało, nie miał kontroli. Drugi też jechał i go złapała policja, ma teraz problemy. Ktoś mógłby się zapytać - czy jak pojadę pijany to będę przestępcą i będę miał kłopoty. Jak cie chwyca to tak, w przypadku przelewu od buka też nie jest to obligatoryjne, wiem , ze transakcje powyżej 15 tys euro monitoruje jakiś organ bankowy , komisja nadzoru bnankowego czy coś takiego, za 15 tys zł musiałbyś mieć pecha.
 
Y 0

yoouhoou

Użytkownik
Dzięki serdeczne, czyli krótko mówiąc żeby być 100% czystym i spokojnie spać po nocach najlepiej grać u tych złodziei z STSa ????
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Zawsze możesz zrobić tak:
Wpłacić do banku, np. 500 zł, przelać na skrill(pierw te konto założyć), a następnie ze skrilla do buka, postawić jakiś zakład na 500 zł i można wypłacać do skrilla, a potem przez kartę bankomatową. ???? Pozdrawiam.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
wątpię czy coś takiego przejdzie przy kwocie rzędu 15k zrobionego z innego depozytu.takie kwoty to raczej nie idą przez automat jeszcze jak zrobił to ze 100zł będą badać całą historię gry.aczkolwiek niech próbuje szczęścia.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
da się zrobić taki myk, system ustawia się na wypłaty kanałem którym zrobiono ostatnio depozyt.kwoty przechodzące przez automat da się w ten sposób wypłacić, natomiast większe kwoty przechodzą raczej ręcznie więc mogą cofnąć taką wypłatę (tak przynajmniej było jakiś czas temu)
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
TommyTSW oraz Kuchcik
Chodzi o sumę wpłat, która musi przekraczać z danego kanału. W sensie, że liczy się skąd więcej hajsu wlałeś tym musisz wypłacić. Gdzieś to słyszałem, że liczy się wpłata kanałem, skąd były największe przyjścia z kanału do buka.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja jednak ustaje przy tym, że u nich się tak nie da. Było już kilka takich sytuacji na forum. Co prawda kwoty były trochę mniejsze, lecz sens zachowany.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
ja tak parę lat temu zrobiłem i normalnie załączyła się inna opcja wypłaty, tyle że baba z supportu powiedziała że tak nie wolno, ale wyjątkowo mi wypłacili (nie była to jakaś duża kwota) nie wiem jak teraz, na pewno wiedzieli że ludzie tak kombinują może to ogarnęli.
 
K 12

kretol

Użytkownik
ja tak parę lat temu zrobiłem i normalnie załączyła się inna opcja wypłaty, tyle że baba z supportu powiedziała że tak nie wolno, ale wyjątkowo mi wypłacili (nie była to jakaś duża kwota) nie wiem jak teraz, na pewno wiedzieli że ludzie tak kombinują może to ogarnęli.
To masz niezbyt aktualne informacje. Ja w styczniu miałem taką sytuacje, że wpłaciłem 100-200zł kartą i każda próba wypłaty na skrill po jakimś czasie byla anulowana i automatycznie zlecana na kartę. Ja tam takimi kwotami się nie przejmuje kto by śledził transakcję po 10-15k. Minimalnie ponad 10k w styczniu wypłaciłem i kilka razy wcześniej też mi się zdarzało na konto zamiast kartę skrill i nigdy nie miałem póki co problemów.
 
Y 0

yoouhoou

Użytkownik
Sprawdzimy ???? rzeczywiście bet365 chyba przełącza sposób wpłaty/wypłaty na największy więc jeśli skrillem wpłaciłbym &gt;&gt;100zł mógłbym wyciągnąć wszystko, ale z 2giej strony wydaje mi się że śledzą zysk z danej wpłaty, czyli że jedyna wpłata na koncie była z konta bankowego, teraz jest tam 15k, więc wypłacę tylko na konto bankowe ????
Krótko mówiąc myślę że jedyny kanał wypłaty będzie taki sam jak wpłaty, a to czego się teraz obawiam to jedynie bank, i US, żeby naglę się nie okazało że ktoś śledzi mój nie udokumentowany przychód rzędy 10k...
No nic, raz się żyję, a nie jestem też chętny do oddania 15tyś bo prawo polskie jest takie a nie inne ????
 
A 13,3K

andyvelxaero

Użytkownik
Wielokrotnie w przeciągu kilku lat wypłacałem z &quot;zielonego&quot; kwoty z przedziału 5-20k na konto bankowe i nigdy nic się nie wydarzyło. Faktycznie, jakbym miał do wypłaty 50-60k, które z automatu musi przejrzeć nadzór bankowy, to pewnie dzieliłbym na mniejsze w dłuższych odstępach czasu albo kombinował ze Skrillem.
Na 10k i to jednorazowe (życzę Ci żeby nie :grin ???? raczej nikt nawet nie spojrzy, poza tym w Polsce póki co to jedynie nagonka była na Bet--at--Home&#39;a bo Pekao udostępnił organom &quot;ścigania&quot; dane klientów co wcale nie jest takie proste (istnieje coś takiego jak tajemnica bankowa). Gwarancji nie ma nigdy, ale ja bym się specjalnie nie obawiał powtórki i to akurat z &quot;zielonym&quot;. Tylko Pekao nie polecam :p
Co do wypłaty przez dany kanał, teoretycznie pozwalają wyliczając proporcjonalnie z zysków od wpłat z danego kanału. W praktyce zawsze wychodziło, że jak wpłacałem i Skrillem i z konta/karty to cała wypłata szła na konto a nie na Skrilla.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
wypłać sobie po parę klocków w kilka miesięcy i po problemie, no chyba że masz większe potrzeby no to wybór należy do ciebie.
 
Y 0

yoouhoou

Użytkownik
Dostałem jeszcze cynk od znajomego, że podobno dobrym rozwiązaniem jest np konto w jakimś zagranicznym banku typu Deutsche Bank. Oczywiście wiem że większość naszych banków, jak nie wszystkie to zagranica, ale podobno inaczej mają się sprawy jeśli dany bank ma tylko filie na terenie danego kraju, a nie oddział z zarządem, czy jakoś tak ????
Ale to w sumie tylko taki news, tak czy inaczej dzięki za odpowiedzi, załatwię to normalnie i rozdziale powiedzmy na 3 wypłaty w każdym miesiącu. W banku jestem myślę sensownym więc też liczę że nie będzie jakiejś hały jak z tym Pekao. A później zajmę się dalszym rozmnazaniem zielonych ???? jeśli dalej będzie się tak szczęścić ogarnę tego skrilla ???? raz jeszcze dzięki za liczne odpowiedzi, też mnie trochę uspokoiliscie ????
 
D 570

duff999

Użytkownik
Możesz wypłacić na konto bankowe 15 tys to żadna kwota dla banku, Nikt Ci się do tego nie przyczepi. Wypłacałem po 25-30 tys i nie bylo żadnego problemu.
Jednak oczywiście gorąco polecam skrilla. Powpłacać trochę - zrobić vipa , zamówić kartę i do przodu. ????
 
Do góry Bottom