>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Welsh Open - kwalifikacje 19.01-22.01.2010

Status
Zamknięty.
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
no brawo !! DAVIS wygral 5-4 ???? ale mecz bardzo nerwowy ... Patrząc tylko na livescore mam wniosek że obydwaj popełnili mnóstwo błędów. Jednak równiejszą formę pokazał DAVIS , wbijał po 40-60 punktów a potem Swail gonił i liczył na faule.
Dzięki Assitalia za zasugerowanie bo kursik 1,94 ładnie siada ????
 
shoko 4

shoko

Użytkownik
Tez postawiłem na Davisa, szkoda że nie bylo live video, bo tak na samym livescore to miałem nerwówke ostrą... Ale dobrze jest! ????
 
snajp 515,4K

snajp

Użytkownik
SWAIL- DAVIS 4 : 5
HOLT - SONG 1 : 5
HAROLD - PETTMAN 5 :3
GREENE - DRAGO 2 : 5
LEE - HIGGINSON 3 :5
O&#39;BRIEN - LI HANG 5 : 4
HAWKINS - McCULLOCH 5 : 2
S.DAVIS - DALE 2 : 5
Holt ten pajacyk jednak przegrał ???? Ronny się ucieszy:grin:
Brawo DAVIS i czapki z głów panowie przed ASS-em
Sadełko mnie zawiódł czyli Lee
Ale O&#39;Brien się męczyć musiał,chyba z pół godziny był wynik 63:1 w ostatnim frejmie​
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Polaś, edytuj posty.
I udało się! Tony Drago zagra w głównym, finałowym turnieju! Wreszcie ta sztuka mu się udała, a pokonał nie byle kogo, bo Greene&#39;a 5:2.
Co do reszty rezultatów, Holt się zbłaźnił przegrywając z Songiem. Harold wygrał z Pettmanem w meczu dwóch, wyrównanych snookerzystów. Zawiódł mnie Lee, tego typu byłem pewny, a jednak przegrał z Higginsonem. O&#39;Brien nie bez problemów pokonał mało znanego Li Hanga, jak wspomniał już snajp. Hawkins swoje spotkanie wygrał pewnie, jednak po tym jak McCulloch ze stanu 0-4 z Whitem podniósł się na 5-4 wygrywając to spotkanie, myślałem że stawi Barry&#39;emu większy opór. Steve Davis już jednak nie te lata, skoro przegrywa z Dalem, to już raczej powoli koniec jego pięknej kariery. Pora na turniej główny ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zakończyły się kwalifikacje do WO. Ogólnie niespodzianek za wiele nie było. Najwieksza to odpadnięcie Lianga Wenbo, no ale po wyniku widziałem, że to co grał Chińczyk to była tragedia.

Cieszy awans Tony&#39;ego Drago, który do 1 rundy Welsh Open awansował w świetnym stylu, a także Judda Trumpa, który rywala miał bardzo trudnego i praktycznie cały mecz przegrywał a jednak zdołał wygrać i również zagra w walijskiej imprezie.

Ogólnie kwalifikacj wypadły bardzo dobrze. Zarówno pod względem bukmacherskim jak i sportowym, oby więcej takich turniejów.. ;)

Turniej głowny rozpocznie się w poniedziałek, 25 stycznia. Dziś mam nadzieję, uda mi się otworzyć już na niego temat..

Dziękuje za udział w dyskusji.. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom