>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wczesna wyplata

Z 0

zmudny

Wczesna wyplata
Witam 

Wczoraj obstawiłem mecz Machester vs Chelsea, zagrałem kombinacje powyżej 4 kartek, powyżej 10 rzutów różnych, Martiala zdobedzie bramke, United wygra i że obie drużyny zdobędą gola, w momencie kiedy Chelsea zdobyla bramke na 2:1 kupon był wygrany (£450) skorzystałem z opcji zamkniecia zakładu i pieniadze miałem na koncie wyplacilem je do banku zostawiając sobie 50 na gre. Dzisiaj loguje sie na kkncie bukmachera i mam saldo - 400. Bukmachet to BET365. Moje pytanie: czy musze im oddac te pieniądze??
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Moja opinia jest taka ze nie musisz , - miałem taki sam przypadek z 10 lat temu , coś podobnego tylko ze źle rozliczyli zakład , nie pamietam ale chyba tak , i miałem saldo -93 funty i mogłem tego nie oddawać ale to będzie wisiało jeżeli będziesz chciał zagrać to będziesz musial wyrównać saldo czyli, co byś nie wpłacił to zostanie tobie odjęte(dodane) aż saldo wyniesie zero czyli wszystko im zwrócisz a jeżeli nie chcesz im zwracać to ok ale masz poniekąd zablokowane konto bo chcąc tam grać będziesz musiał zwrócić kasę i tyle a jak nie chcesz  zwracać to dla tych 400 euro nie będziesz już nigdy używał konta ! :) 

W moim przypadku jeżeli ja gram za kilka tysięcy funtów to opłaca mi się nie zwracać 93 funtów ? Jeżeli mam potencjał większego zarobku , hehe chyba więcej zarobię niż przytule jakieś 93 funty i ”zablokuje ” sobie konto , wiec chcąc grać , oddałem im te pieniądze i tyle,z prostej przyczyny bo i tak by mi odjęli kasę przy większej wpłacie sumy ,wiec na jedno by wyszło .
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
Z 0

zmudny

Wczesna wyplata
Dzięki za odpowiedz. Ja jestem takim graczem bardziej dla zabawy obstawiam jak sie uda to super a jak nie to trudno. A jak dlogo miales na koncie -93?? Mam drugie konto na bet365 tak ze spoko bardzie mysle czy moga jakos sądownie/windykacyjnie sciagac odemnie te pieniadze. 
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Oni w takie rzeczy nie bawią się żeby siaciagac od kogoś po 100 euro czy 400 - masz ujemne saldo i tyle , jakby oni się je.... na 400 tys i ty byś wypłacił to oni napewno by wszczęli dochodzenie a czy oni za ”grosze” będą szargać swoje dobre imię po sondach - niewiem , wydaje się ze nie , niech ktoś inny się wypowie czy miał taki przypadek ze w sądzie się znalazła starawa o 200 euro :) albo miał komornika , jeżeli nawet to wysla tobie list z ostrzeżeniem Lub zwrocenenie kasy i tyle ale nie sadze  - jak będą naciskać to oddasz heh ale ja z takim z czymś się nie spotkałem.
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
U ruska miałem sytuacje, że na minusie miałem 10k, wyzerowali mi to i mogłem dalej grać. Też się pomylili, bo źle mi rozliczyli zakład był krecz, a oni policzyli mi over na plus, a mieli dać zwrot.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 18 lutego 2020 11:29 przez slomiany400U ruska miałem sytuacje, że na minusie miałem 10k, wyzerowali mi to i mogłem dalej grać. Też się pomylili, bo źle mi rozliczyli zakład był krecz, a oni policzyli mi over na plus, a mieli dać zwrot.
W sumie miałeś niezłego farta że doszło do kreczu ????
 
Do góry Bottom