>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wasze opinie

amairgen 0

amairgen

Użytkownik
Jestem niezadowolony i zniesmaczony, amatorszczyzna ze strony bukmachera doxxbet, w ten sposób mogę tylko podsumować SPONSORA konkursu.
 
freyas 0

freyas

Użytkownik
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem bo jak kasy nie było do tej pory to już jej nie będzie. Nie uwierzę że formalności tyle trwają że bukmacher nie może przelać 8 osobom uczciwie wygrane pieniądze. Chciałbym tylko się dowiedzieć kto zawinił bo 3 dni właśnie dzisiaj mija i nie ma co nas zbywać i prosić o cierpliwość lepiej napisać prawdę że kasy nie będzie i tyle.
pozdrawiam
Poprawka 30 dni dzisiaj mija ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
chcialbym zobaczyc wasze miny jak kasa dojdzie na konto, ale zreszta wmawiajcie sobie dalej, ze kasy nie bedzie :]
 
S 17

szypul

Użytkownik
Bardzo będziemy się cieszyć że dostaniemy pieniądze po więcej niż 30 dniach. Sorry ale w konkursach biorę udział od 3 lat na różnych forach i nawet nie przypuszczałem że kiedyś będę musiał tyle czekać. O ile się doczekam, bo wszystko wskazuje na to, że wasz sponsor chyba nie traktuje was poważnie ????
 
amairgen 0

amairgen

Użytkownik
Moje posty tez zostały usunięte, nie wiem dlaczego, ale widocznie ktoś nie chce abyśmy się wypowiadali na temat braku pieniędzy. Marcin Napisał, że do końca miesiąca czekamy, a ja spytam jeżeli do końca miesiąca pieniędzy nie będzie to co w takim przypadku ? Pytanie kieruje do administratorów forum.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Niestety, z powodu niedopatrzenia przeze mnie pewnych formalnosci, firma Doxxbet nie mogla wyplacic wygranych. Przepraszam bardzo za problemy, postaram sie dopilnowac by wiecej taka sytuacja nie miala miejsca. Aby wynagrodzic ten czas oczekiwania, administracja postanowila wyplacic nagrody na konta w moneybookers. Prosze zatem o przeslanie mi na pw swoich adresow e-mail z mb.
 
Do góry Bottom