>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważność kuponu

N 0

nobello

Użytkownik
Witam

Obstawiłem 15.12.2006 r kupon na trzy spotkania, dwa weszły, trzecim spotkaniem było spotkanie Juventus-Cesena handicap 0:1 po kursie 4.1 i też weszło. Nie wiecie może czy ten kupon będzie zaliczony?

Pozdrawiam
 
W 2

wislak

Forum VIP
ale przeciez Juve dzisiaj grało... wiec od dzisiaj sie liczy te 30 dni, choc mi sie zdaje ze 60

ps. na jakim buku miesiac przed byl ten meczZ?!
ps2. juve wygralo 2:1 wiec z handim na remis dales?
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
ale dlaczego po kursie 1.0 :!:
jeżeli mecz się nie odbędzie w terminie na który był zaplanowany, i nie zostanie rozegrany w ciągu 48 godzin wówczas taki mecz traktuje się na kuponie, tak jakby go wogóle tam nie było. Jeżeli pozostałe zdarzenia weszły oblicza się wygraną, po prostu bez tego meczu
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Dzięki wielkie ale to znaczy że i tak tego kuponu mi nie zaliczą ponieważ upłyneło już 30 dni :zy3ou:
możesz spróbowaść. Ja nie jestem pewny czy aby na pewno jest to 30 dni. Ale tak mi się wydaje. Chociaż spradzić czy przyjmą nigdy nie zaszkodzi ;)
 
W 2

wislak

Forum VIP
Mi sie kojarz ze 60.. wiec idz sprawdzic... poza tym te 30 nawet to sie chyba liczy od ostatniego zdarzenia + te 48h co rangiz pisal
 
N 0

nobello

Użytkownik
Tak tak , na pewno pójdę sprawdzić, chciałem tam zadzwonić ale niestety nigdzie nie ma nr telefonu do tego punktu a w innych punktach nie są mi w stanie powiedzieć.
 
soken07 0

soken07

Użytkownik
ważność kuponu to na 100% 60 dni ja kiedyś wypłacałem kupon po ok.40-50 dniach i mi przyjeli tak wiec 60 poza tym sprawdzałem w regulaminie :mrgreen:
 
Do góry Bottom