>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

W poszukiwaniu statystyk

E 0

elpedro

Użytkownik
Cześć,
Tworzę w Excelu bazę danych z wynikami spotkań dla większości głównych lig, na chwilę obecną powstaje to ręcznie (kopiuj/wklej) bo nie udało mi się znaleźć odpowiedniego „wsadu” :/ Postanowiłem podpytać was bo może znacie stronę z danymi jakich potrzebuję.
Oto moja lista życzeń dla bazy danych:
- wyniki spotkań dla konkretnej drużyny w danym sezonie (np. Man City)
- wyniki spotkań wyłącznie dla głównej ligi tj. z pominięciem pucharów, UEFA itp.
- daty spotkań
- wyniki do co najmniej 5 lat wstecz
- wynik FT, HT jako dodatek ale nie obowiązkowy chociaż nigdy nie wiadomo kiedy się przyda ;)
Obecnie korzystam z 24score.com gdzie można otworzyć konkretną ligę i konkretny sezon a następnie sprawdzić każdą drużynę z osobna. Są daty, spotkania, wynik i podział na ligi
Niestety, w praktyce trzeba otwierać po kilkanaście okien (wszystkie drużyny z danej ligi) i przerzucać te dane ręcznie co jest do zrobienia ale czasochłonne.
Wsad do excela wygląda jak poniżej (3 kolumna to extra dane ale nie wymagane) :
15.08.2011 Man City - Swansea + 4:0 (0:0)
21.08.2011 Bolton - Man City + 2:3 (1:2)
28.08.2011 Tottenham - Man City + 1:5 (0:2)
10.09.2011 Man City - Wigan + 3:0 (1:0)
18.09.2011 Fulham - Man City = 2:2 (0:1)
24.09.2011 Man City - Everton + 2:0 (0:0)
Jakieś propozycje?
 
E 0

elpedro

Użytkownik
Dzięki za info, ten pierwszy link widziałem właśnie w pości który podałeś ????
Wyglądało dobrze ale niestety nie pasuje do moich potrzeb bo więcej jest obrabiania niż robię to teraz:
Nie można wyszukiwać wszystkich meczy danej drużyny bo po wyborze gospodarza nie da się już wybrać ich jako gościa, tak więc trzeba kopiować dane z 2 wersji a później jeszcze sortować. Da się pewnie zrobić na to odpowiednią regułę ale żeby ostateczna forma była łatwo kopiowalną to już poza moją wiedzą excelową.
 
E 0

elpedro

Użytkownik
Cześć, odświeżam temat z nowym pytaniem.
Czy ktoś z was zna statystyki piłkarskie w których są informacje kiedy (minuty) padły bramki?
 
E 0

elpedro

Użytkownik
Witam ponownie i znowu przychodzę po prośbie ????
Tym razem szukam statystyk z RZUTAMI KARNYMI i BRAMKAMI SAMOBÓJCZYMI, oczekiwania to:
- wyniki per drużyna (preferowanie cały sezon)
- informacja która strona dostała karnego/strzeliła samobója
- możliwość przeniesienia danych do excela
- wyniki na co najmniej 5 sezonów wstecz
Najbliżej udało mi się znaleźć (3 z 4 wymogów):
http://www.soccerstats.com/team.asp?league=england_2010&amp;amp;teamid=10
Niestety, brakuje możliwości przeniesienia tego do excela bo potrzebne informacje pojawiają się po &quot;najechaniu&quot; na wynik. To i tak wygodniejsze niż każdorazowe klikanie ale szukam ideału ????
Pozdrawiam,
 
Do góry Bottom