>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

w jaki sposób betburger i podobne mu programy zaciągają ofertę od bukmacherów?

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
"

  • BetBurger is scanning 90+ bookmakers and an additional 231 clone bookies. They are focusing on the two most profitable betting strategies: sure bets (for pre-match – arbitrage bets) and value betting.
"

Skoro skanuje to zakładam, że leci "góra dół, góra dół..." non stop?

Jest jeden mecz i 90 buków go ma w ofercie a betbutrger robi tak: Leci od pierwszego do ostatniego aktualizując kursy na bieżąco?

Czy 90 buków instant/w czasie rzeczywistym skanuje?(o ile to w ogóle możliwe?)

Jeżeli robi to w taki sposób to popełnia błąd, bo nie wychwytuje buka, który pierwszy zmienił kurs tylko pierwszego buka na którego natrafił ze zmianą kursów.


https://www.bryk.pl/wypracowania/po...ajpopularniejszych-algorytmow-sortowania.html

ps. to wiedza z technikum... chyba z 1 klasy technikum...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
  • Live arbitrage & value betting scanner that has no real competitor (an opportunity to significantly more profits)
  • 80+ bookies + 231 of their clones scanned
  • Unlimited time for their trial version (arbs limited to 1% & value bets to 2%)
  • Fast refresh rate
  • User-friendly interface
  • Auto navigate to bookie (at many bookies)
  • Fast customer service reaction
  • Many smaller local bookies are scanned that cannot be found at other services
  • You can start making guaranteed profits right on the first day
  • Sports Betting API

dobra już wiem... nie pokazuje prawidłowej sekwencji. Jest to narzędzie do valuebetów i surebetów, więc zbędnym byłoby aby pokazywał prawidłową sekwencje. Po prostu ma za zadanie wychwycić jak najszybciej zmianę kursów, więc nie robi tego instant tylko skanuje "góra dół" jak przeglądarki kursów ;)
 
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Jakoś w 2014 czy 2015 roku ich program to był przełom, a teraz się tylko człowiek n@wkurwi@.
Szkoda, że rzeczywistej konkurencji na rynku brak
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
i nie będzie ;) fizycznie jest to niemożliwe tak mi się wydaje (za dużo danych). Mi to akurat na rękę, że betburger i tego typu programy w taki sposób ściągają dane.
 
Do góry Bottom