>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

VTB 2011/2012

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


VTB League 2011/2012:

Mińsk-2006
CEZ Nymburk
BC Kalev/Cramo
Honka Espoo
Astana Tigers
VEF Rīga
Lietuvos Rytas Wilno
Žalgiris Kowno
Asseco Prokom Gdynia
Chimki Moskwa
PBC CSKA Moskwa
Lokomotiw Kubań
BC Niżny Nowogród
Spartak Sankt Petersburg
Uniks Kazań
BK Azowmasz
Budivelnik Kijów
Dnipro Dniepropetrowsk
BC Donieck


Kwale:

Enisey Krasnoyarsk - Anwil Wloclawek
Siauliai - Krasnye Krylje Samara

(Siauliai gospodarz turnieju)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Siauliai - Krasnye Krylje Samara 1,50 7/10

Gospodarze maja slabiutki sklad i pokazali w poprzednim roku jak potrafia grac w koszykowke. Mysle, ze 2 ligowy polski zespol bylby w stanie z nimi powalczyc. Samara ma w skladzie takich graczy jak: Miles, Hayes, Alexander, Rush, Labovic, Blair, Surovtsev, Likholitov . Tyle wiec w tym temacie. Zeby to jeszcze czlowiek wiedzial czy im zalezy na tej lidze ale raczej tak bo kasa jest.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Nymburk(-4) 1.94 4/10 ⛔
Azovmasch sie wzmocnil jak co roku ale to jest tak specyficzna drużyna ze oni moga przegrac nawet z honką u siebie.Nymburk co roku zmienia w zespole niewiele.Są drobne zmiany ale zawsze trzon pozostaje.I tak jest i w tym roku,drużyna jak zwykle mocna u siebie bez wielkich nazwisk ale za to ułożona jak zawsze.To oni wyeliminowali Khimki z euroligi,walczyli też dzielnie z najmocniejsza chyba ekipa w tym roku w europie czyli CSKA.Zespół który potrafi wygrać z każdym i mocno namieszać.Bardziej cenie ich jako zespół bo w porównaniu z azovmaschem tworzą zespół którego drużyna z Ukrainy nie jest w stanie stworzyć od czasu błysku w uleb cup kilka lat temu.Azovmasch mocny u siebie,przyszło kilka znanych i ogranych w europie nazwisk a i tak maja mase wpadek.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Minsk - 2006 vs Asseco Prokom
Typ: Asseco -6 ✅
Kurs:1.83
Asseco musi wygrać to spotkanie ,Rywal nie jest zbyt mocny więc sądzę,że Handi powinno spokojnie wejsć.
Bardzo dobrze radzi sobie Alonzo Gee w każdym spotkaniu w lidze VTB jest liderem zespołu i pewnie będzie tak też i dzisiaj.
Gospodarze jak do tej pory przegrywają wszystko wysoko i nie sądzę żeby ta seria miała się zmienić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Enisey - Nymburk
Typ: under 159.5
Kurs: 1.88
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
{VTB, 12:10}


Obie ekipy okupują dolną część grupy B. Dzisiejszy gospodarz meczu zajmuje 7 miejsce z bilansem 1-3, a ekipa z Czech miejsce niżej z bilansem 0-5.
Drużyna Enisey w terminarzu ma aż pięć pierwszych meczy w VTB granych w domu, dziś wypada czwarte spotkanie. Jeśli chcą z tych meczy wynieść dobry bilans, to kluczem do zwycięstwa powinna być obrona. Nymburk preferuje wolniejszy styl gry.
W ostatnich dwóch meczach na wyjeździe CEZ Nymburk zanotował odpowiednio 72 i 63 punkty.
Drużyna gospodarzy zanotowała 70 i 75 w ostatnich dwóch meczach u siebie, jednak rywalami były drużyny z wyższej &quot;półki&quot; - Spartak oraz Lietuvos.
Enisey w domu zdobywa średnio 82 punkty, a traci 76.
Nymburk na wyjazdach notuje 66, a traci 77.
Gospodarze w meczach o/u mają bilans 4-4 (wliczając kwalifikacje) ostatnie 5 meczy, to 4-1, zaś ekipa gości w swoich meczach ma bilans o/u 1-4.
Typuję under 159.5, bo uważam, że to będzie zacięty mecz do końca.

Powodzenia!
✅ 66:69
✅4,4j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyspcyplina: Koszykówka, VTB
Mecz: Nizhny Novgorod - VEF Riga
Data: 12.11.2011 16:10
Typ: 2
Kurs: 3.15
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj po godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie Zjednocznej Ligi Koszykówki,w której to zmierzą się ze sobą 2 słabsze zespoły ze słabszej grupy. Niby spotkanie nie powinno dostarczyć wielu emocji, jednak zastanawiając się głębiej nie rozumiem kursów bukmacherów, gdyż to VEF Ryga powinna być faworytem tego spotkania. Tak przynajmniej ja twierdzę, ponieważ ich postawa na to wskazuje, a przynamnije postawa Niżnego Nowogrodu, który w lidze zanotował tylko jedną wygraną. Co ciekawe ta wygrana odnotowana została w Kaunasie z tamtejszym Żalgirisem. Wygrali dosyć niespodziewanie 92:86. Zaprezentowali się w tym meczu bardzo dobrze, jednak należy pamiętać, że Żalgiris też im w tym pomógł tracąc piłkę aż 19 razy, przy 6 stratach Niżnego Nowogrodu. Jednak ich pozostałe 3 spotkania nie były na tyle udane. Przegrali na wyjazdach z UNICSEM Kazań 57:83 oraz 70:75 z Krasnye Krylia. U siebie oprócz sensacyjnego zwycięstwa z Żalgirisem przegrali także jednym punktem z ukraińskim Budweldnikiem 78:79. Wyniki mówią same za siebie, zespół nie jest w najlepszej formie. Dla poównania, VEF Ryga także statystykami nie imponuje, jednak jest już nieco lepiej. W lidze wygrali 2 mecze oraz 2 razy przegrali. Najpierw przegrali we własnej hali z Khimkimi Moskwa 75:85, aby później wygrać na wyjeździe w Kazachstanie z Astaną Tigers 83:73. U siebie znowu przegrali, lecz znowu trafił im się przeciwnik z wyższej półki, gdyż grali z UNICSEM Kazań i ulegli 85:99 po świetnej skuteczności ich rywali. Co ciekawe ich kolejny mecz to zwycięswto we własnej hali z nikiem innym jak z Żalgirisem Kowno, które pokonali 88:79. Po samych wynikiach widać na kogo można dzisiaj stawiać, co też czynię. O sile zespołu z Łotwy decydują tacy koszykarze jak: Dairis Bertans, Courtney Sims, Curtis Millage, Kristaps Janicenoks czy Antanas Kavaliauskas. Grają równo i warto zaznaczyć, że VEF Ryga posiada szeroką ławkę, która zdobywa wiele punktów dla zespołu (więcej niż pierwsza &quot;piątka&quot;). W Niżnym Nowogrodzie gra Polak Michał Ignerski,a oprócz niego rozgrywający Ernest Bremer, Semen Antonov, Protic Nemanja oraz chociażby Ivan Paunic. Według mnie gra może być, ale nie musi na pograniczu. Bardzo możliwe, że VEF Ryga już w początkowej fazie spotkania przesądzi szale zwycięstwa na swoją korzyść. Kurs bardzo wysoki, szczególnie ten proponowany nam przez Pinnacle.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Też mi chodzi po głowie ten zakład,ale ja bardziej skłaniam się do handicapu na Rygę.
Oglądałem ostatni mecz VEF z Żalgirisem i trzeba przyznać,że jest to całkiem niezły, poukładany zespół.Świetnie grał duet Bertans-Millage.Ten pierwszy mimo,że ma bodajże 22 lata grął jak profesor w ataku.Trafiał w najważniejszych momentach,gdy Żalgiris zmniejszał przewagę.Dobrze rzucał z półdystansu i dystansu,a gdy trzeba było wyciągnął Javtokasa po zasłonie i skończył pod koszem z faulem.Millage grał świetnie w obronie i zaliczył kilka ważnych przechwytów.Pod koszem nie są już tak mocni i to może być problem w tym spotkaniu bo liderami gospodarzy jest podkoszowy Antonov i Ignerski.
Gospodarze popełniają mnóstwo głupich strat,a ostatnio w spotkaniu Eurochallenge przegrali na wyjeździe z jakimś zespołem Węgierskim psując mi kupon.To już musi świadczyć o poziomie zespołu z NN.Sądzę,że Handicap powinien wejść jesli tylko Antonov i Ignerski nie będą skutecznie wykorzystywać przewagi wzrostu na swoich pozycjach.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Prokom-CSKA -13,5 1,85

CSKA dzięki lockoutowi w nba wygląda świetnie i na obecną chwile wygląda najmocniej w europie obok barcelony. potrafią wygrywac i ofensywa i defensywa.w lidze vtb kluczowi gracze grają troche mniej lub z mniejsza intesywnościa ale i to wystarcza na gromienie rywali.Prokom moze liczyc co najwyzej na odpuszczenie meczu przez cska, ktore jest po dlugim i ciezkim meczu w atenach.jednak sklad jest szeroki i spokojnie mogą dzis rozbić prokom
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Unics Kazan - Zalgiris Kaunas
Data: 20-11-11 15:00
Typ: 2
Kurs: 4.20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Dzisiaj o godzinie 15:00 odbędzie się spotkanie ligi VTB, w której występuje jedna z polskich drużyn - Prokom Gdynia. Jednak dzisiaj nie stawiam na Polaków, jednak na Litwinów w starciu z rosyjską drużyną - Unics Kazań. W tabeli zdecydowanie wyżej znajduje się Unics, który z pośród 5 dotychczas rozegranych meczy, wygrał 4 z nich, a jedyną nieznaczną porażkę zanotował z Khimki Moskwa. Całkiem inaczej wiedzie siędrużynie z Kowna, która w lidze wygrała 2 mecze i zanotowała 3 porażki. Jest to bardzo słaby bilans jak na taką drużynę, która w obecnym składzie powinna mieć zdecydowanie lepszy bilans gier. Jednak dzisiaj zagrająpo raz pierwszy z godnym sobie przeciwnikiem i będą mogli potwierdzić moje słowa. Unics ma w swoim składzie przede wszystkim Henry&#39;ego Domercant&#39;a, który zdobywa najwięcej punktów dla swojego zespołu. W &quot;pierwszej piątce&quot; wsytępują także: Nathan Jawai, Michael Wilkinson, Kelly Mac Carty oraz Petr Samoilenko. Dobre zmiany daja także chociażby Amerykanin Lynn Greer oraz Alexey Savrasenko. To są podtsawowi gracze Unicsu Kazań i według mnie jest ich troszkę za mało, ponieważ żaden inny gracz nie jest na tyle utalentowany, by móc dać coś z siebie dla drużyny. W Żalgirisie gra kilka reprezentantów Litwy, która pewien poziom w koszykówce utrzymuje od kilkunastu lat. Gra zmiennik Kaukenasa - Mantas Kalnietis, który na Eurobaskecie nieraz dostawał więcej &quot;kredytu zaufania&quot; niż sam Keukenas. Kolejnym Litwinem w &quot;pierwszej piątce&quot; jest środkowy Robertas Javtokas, który najlepsze lata kariery spędził za oceanem, grając w najsilniejszej lidze świata NBA. Skład uzupełniają także Sonny Weems, Paulius Jankunas i Marko Popovic. Ponadto na ławce siedzą także: Ty Lawson, Milovan Rakovic, Tadas Klimavicius, Mindaugas Kuzminskas oraz DeJuan Collins. Porównując same składy obydwu drużyn, stawiam zdecydowanie na koszykarzy z Litwy, mimo, że ich sytuacja w lidze nie jest na tyle &quot;różowa&quot; jak Unicsu, jednak dzisiaj udowodnią swoją siłę.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Unics ma w swoim składzie przede wszystkim Henry&#39;ego Domercant&#39;a, który zdobywa najwięcej punktów dla swojego zespołu. W &quot;pierwszej piątce&quot; wsytępują także: Nathan Jawai, Michael Wilkinson, Kelly Mac Carty oraz Petr Samoilenko. Dobre zmiany daja także chociażby Amerykanin Lynn Greer oraz Alexey Savrasenko. To są podtsawowi gracze Unicsu Kazań i według mnie jest ich troszkę za mało, ponieważ żaden inny gracz nie jest na tyle utalentowany, by móc dać coś z siebie dla drużyny.
Co Ty za bzdury chlopie wypisujesz?

Layday 3 strzelec druzyny w VTB, Vemerenko 5 strzelec ale dla ciebie sa za malo &quot;utalentowani&quot; na Zaligiris?

Ostro, ostro... rozumiem, ze zaczynamy niedziele od zartu.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Żalgiris gra bardzo nierówno,ale ogólnie rozczarowują,nie zauważyłem żeby wygrali z jakimś renomowanym zespołem.Często tak jest,że jeśli Lawson zagra dobre spotkanie to Weems gra słabo i na odwrót.Javtokas pseudonim &quot;drewniane ręce&quot; jest strasznie słaby.Znacznie lepiej spisuje się jego zmiennik Rakovic.
Sam miałem grać na Unics,ale widziałem jak potrafili grać momentami z Prokomem i sobie daruję taki mały kurs.
Żalgirisowi zdarza się przegrywać z niżej notowanymi zespołami i grają zdyt nieprzekonująco aby na nich stawiać
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Ja długo siedze w koszykówce tak długo nie widziałem tak żałosnie grającego zespołu z kowna.Tam nie ma chemi,zespół stworzony na siłe.Przegrywać 30 punktami z nie tak mocnym unicsem to jest klęska dla teog klubu.Szkoda mi tylko Popovica że po powrocie do swojego klubu nie odniesie już raczej żadnego sukcesu.
 
D 8

dare4ek

Użytkownik
Jestem z Litwy wiec moge powiedziec ze Kauno Zalgiris nic dobrego niepokaze w tym sezonie. Graczy na papieru są bardzo silne,ale niema zegrania,w środku drużyny jest chaos.. Vladimir Romanov mienia trenery kazdego miesiąca,jeśli jemu coś niepodoba się w graczu on jego wyżuca z drużyny.. np jak teraz stało się z De Juan Colins`em. Widać był jakiś konflikt w środku drużyny i on byl wysłany nazet do Litwy,i teraz będzie rozstrzygać się sprawa o jego wyżuceniu z drużyny. Romanov sam nie wie czego chce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Nizhny Novgorod - Astana Tigers
Data: 26.11.11r 16:15
Typ: 2
Kurs: 3.77
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Na dzień dzisiejszy wybrałem typ z ligi VTB, w której to zagrają ze sobą zespoły Niżnego Nowogrodu oraz Astany Tigers. Bukmacherzy w roli faworyta upatrują tutaj gospodarzy, jednak ja stawiam w tym meczu, iż szanse obydwu drużyn są równe i wynoszą 50/50. Kurs bardzo zachęcający do zagrania i ja właśnie to robię. Astana, czyli mój dzisiejszy faworyt w lidze radzi sobie średnio. Najpierw przegrali na wyjeździe w Kazaniu z Unicsem 63:77, następnie wygrali u siebie z Żalgirisem 86:78. Później przegrali we własnej hali 73:83 VEF, aby później także u siebie zdecydowanie pokonać Kalev 92:72. W ostatnim meczu przegrali w Moskwie z Khimki 66:85. Jak widać nie jest to drużyna aspirująca do miejsca w czołówce tabeli, jednak gra swoje i dzisiaj ma szanse wygrać ten mecz. W ich składzie, największymi &quot;armatami&quot; są: Rawle Marshall, Jerry Johnson, Eric Williams, Branco Cvetcovic, Goran Cakic. Nizhny Novgorod w ostatniej kolejce rozbił u siebie VEF Rygę, wygrywając we własnej hali 102:88. Największy wpływ na to zwycięstwo mieli: Polak Michał Ignerski, Ernest Bremer, Ivan Nelyubov, Protic Nemanja, Artem Yakovenko oraz grający całe spotkanie Ivan Paunic. Mieli fantastyczną skuteczność swoich rzutów, jednak ta skuteczność przychodzi i odchodzi, więc nie jest powiedziane, że dzisiaj będzie tak samo, a co ja już to wykluczam. Nizhny Novgorod do tej pory zdołało wygrać z VEF Ryga 102:88, Żalrisiem 92:86 oraz przegrali u siebie z Budweldnikiem 78:79, z Krasne Krylią 70:75,a także z Unicsem w Kazaniu 57:83. Statystyki są na pograniczu i będzie liczyć się forma dnia, a ja zaryzykuję i postawię na Astanę.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Azovmash - Spartak
Typ :eek:ver 147
Kurs: 1.91
Buk:pinnacle
Stawka: 5/10
Lider grupy B w wyjazdowym meczu zmierzy się z drużyną, która obecnie zajmuje czwartą lokatę Azovmash, który ma bilans 3-2.
Gospodarze w dwóch poprzednich meczach przed swoją publicznością w ramach VTB rzucili odpowiednio 83 punkty (przeciwko Lietuvosowi) i 95 przeciwko Misnkowi 2006.
Drużyna z Rosji na wyjazdach przeciwko Enisey zanotowało 91 punktów.
Na parkiecie w Gdyni z tamtejszym Asseco 77 punktów.
Zespół z Ukrainy pod względem meczu over/under ma bilans 3-2, a Spartak 3-3.
Azovmash na swoim parkiecie notuje średnio 89 punktów, a traci 75.
Rosyjski zespół na wyjazdach średnio 84 punkty w ataku, a w obronie traci 69.
Ogólne statystyki Azovmashu, to średnio 74 punkty w ataku, a w obronie tracą 75.
Spartak 84 punkty w ataku, a 70 traconych w obronie.

Widziałem styl gry obu zespołów, w tym sezonie, więc over jak najbardziej do pokrycia.


Powodzenia!
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Krasnye Krylya - Astana Tigers
Data: 03.12.2011 14:00
Typ: 2
Kurs: 3.54
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Na dzień dzisiejszy wybrałem kilka spotkań koszykówki, z których to na analizę postanowiłem wybrać mecz Zjednoczonej Ligi VTB, w ramach której dojdzie dzisiaj do pojedynku pomiędzy takimi drużynami jak Krasnye Krylya i Astana Tigers. Drużyny chyba niewielu osobom znane i może właśnie daltego postanowiłem opisać ten mecz. Co prawda równie ciekawie zapowiada się starcie Khimki Moskwa z Żalgirisem Kowno, jednak ja ze względu na lepsze statystyki wybrałem spotkanie Krasnye Krylya - Astana Tigers. Stawiam tutaj na gości z Kazachstanu, którzy w lidze wygrali 3 razy oraz ponieśli 2 porażki. Ich mecze wygrane to starcia: na samej inauguracji ligi właśnie z Żalgirisem 86:78, 92:72 z Kalev oraz ostatnio 80:69 z Niżnym Nowogrodem. Oglodałem ten mecz i powiem, że Barys Astana nie ma złego zespołu, może nieco zbyt mała ławka rezerwowych, jednak dopóki gracze z pierwszej piątki nie faulują, jest nieźle i dzisiaj liczę na to samo. Ich rywalem będzie Krasnye Krylia, która w lidze wygrała 2 razy, a były to mecze z Niżnym Nowogdorem (u siebie) 75:70 oraz także na własnym parkiecie 81:76 z Kalevem. Pozostałe 3 mecze to porażki, jakie Krasnye Krylia poniosła na Litwie z Żalgirisem 82:84, 72:80 z Budweldnikiem na Ukrainie oraz ostatnio w Kazaniu z tamtejszym Unicsem 65:76. Nie są to złe wyniki, a szanse w tym meczu jak dla mnie wynoszą 50/50, jednak ze względu na duży kurs postanowiłem zagrać na Kazachów, którzy ostatnio mnie nie zawiedli w spotkaniu w Nowogrodzie. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie!
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka Liga VTB 15.12 17:00
Budivelnik - Astana Tigers
typ: -5.5 pkt Budivelnik
2.14
Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu zjednoczonej ligi VTB ukrainski Budivelnik na wlasnym parkiecie podejmie Kazachską Astanę Tigers. Druzyna z Ukrainy jak do tej pory w lidze VTB rozegrala w tym sezonie szesc spotkan. Budivelnik uleglal druzynom Kalev Cramo, Khimki Moskwa, Vef Riga i Unicsowi Kazan. Ukraincy pokonali natomiast Nizhnyi Novogrod oraz druzyne Krylji Samara, a wiec dwie rosyjskie ekipy. Druzyna z Kazachstanu przegrywala z Vef Riga, Krylia Samara, Khimkami Moskwa i Unicsem Kazan. Udalo jej sie wygrywac z druzynami: Nizhnyiego Novogrod, Kalev Cramo i Zalgirisu Kowno. Faworytem bukmacherow, jak i moim wydaje sie byc druzyna ukrainska. Nie tylko dlatego ze druzyna z Kazachstanu duzo traci na wartosci gdy gra na wyjazdach ( u siebie udalo jej sie wygrac z Zalgirisem Kowno, a na wyjedzie przegrali oni nawet ze slaba Krylią), ponadto druzyna z Ukrainy wydaje sie byc po prostu silniejsza i bardziej doswiadczona ekipa. Budivelnik potrafil nawiazac walke z czolowymi druzynami Europy, Unicsem Kazan z ktorym przegral zaledwie 3 punktami i pomimo wpadki na wyjezdzie z Kalev Cramo, Budivelnik wydaje sie byc druzyna po prostu mocniejszą. Astana to zupelnie nowa ekipa w europejskim baskecie, nie ma jeszcze tylko doswiadczenie. Mysle, ze to wlasnie moze dzis przesadzic o zwyciestwie ekipy gospodarzy.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka Liga VTB 9.01.2012 18:00
Nymburk - Spartak ST. Petersburg
typ: 1/1 74:73 (43:34) ✅
5.50
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu dziewiatej kolejki koszykarskiej ligi VTB Czeski Nymburk na wlasnym parkiecie podejmie rosyjski Spartak St. Petersburg. Druzyna z Czech to druzyna utytulowana glownie na wlasnym podworku. Nymburk nieprzerwanie rzadzi w lidze czeskiej od 2004 roku, w tym roku rowniez z zaledwie jedna porazka po dwudziestu dwoch spotkaniach pewnie przewodzi ligowej stawce. Nymburk od kilku lat budowany jest rowniez pod katem gry w Europie i idzie mu niezle w tym sezonie. Nymburk wyszedl z grupy Eurocupu i zagra w kolejnej fazie tego pucharu. W lidze VTB po fatalnym poczatku rowniez radzi sobie coraz lepiej, pierwsze piec spotkan druzyna z Czech przegrala, lecz juz trzy kolejne rozstrzyngela na swoja korzysc, kolejno z inna rosyjska ekipa: Eniseyem w Rosji, u siebie z Prokomem i w Minsku z tamtejsza ekipa. Pozwala to narazie na 7. miejsce w tej grupie ligi VTB. Nymburk ma jednak bardzo realne szanse na awans do czolowej czworki, ktora bedzie walczyc dalej, brakuje mu tylko jednego zwyciestwa. Czesi zatem zapewne beda chcieli dziś zwyciezyc, aby zwiekszyc swoje szanse na dalsza gre. Spartak w lidze rosyjskiej to typowy sredniak. W tym sezonie zajmuje jak do tej pory 4. miejsce z bilansem 4-3. Trzeba przyznac ze ta ekipa duzo gorzej radzi sobie na wyjazdach, 2-3. Podobnie jak Nymburk, awansowali oni z grupy i zagraja dalej w Eurocupie. W lidze VTB jak do tej pory idzie im bardzo dobrze, przegrali zaledwie jedno spotkanie. Porazka przytrafila sie jednak w ostatnim spotkaniu, na wyjezdzie ulegli oni sredniakowi - Lietuvosowi Rytas i to dosyc wyraznie. U siebie mieli oni rowniez spore problemy z Ukrainskim Azovmashem wygrywajac zaledwie 66:64. Wszystko to wskazuje na obnizke formy rosyjskich koszykarzy. Ponadto walcza oni &quot;tylko&quot; o 1 miejsce w grupie z CSKA Moskwa, ktore chyba i tak jest poza zasiegiem. Reasumujac, Spartak duzo gorzej radzi sobie na wyjazdach, ponadto mozna zauwazyc u Rosjan znizke formy. Wszystko to wskazuje na to, ze gospodarze maja spore szanse na zwyciestwo w dzisiejszym meczu. Tym bardziej, ze wygrana jest im w tym momencie bardzo potrzebna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka Liga VTB 9.01.2012 18:00
Nymburk - Spartak ST. Petersburg
typ: 1/1 74:73 (43:34) ✅
5.50
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu dziewiatej kolejki koszykarskiej ligi VTB Czeski Nymburk na wlasnym parkiecie podejmie rosyjski Spartak St. Petersburg. Druzyna z Czech to druzyna utytulowana glownie na wlasnym podworku. Nymburk nieprzerwanie rzadzi w lidze czeskiej od 2004 roku, w tym roku rowniez z zaledwie jedna porazka po dwudziestu dwoch spotkaniach pewnie przewodzi ligowej stawce. Nymburk od kilku lat budowany jest rowniez pod katem gry w Europie i idzie mu niezle w tym sezonie. Nymburk wyszedl z grupy Eurocupu i zagra w kolejnej fazie tego pucharu. W lidze VTB po fatalnym poczatku rowniez radzi sobie coraz lepiej, pierwsze piec spotkan druzyna z Czech przegrala, lecz juz trzy kolejne rozstrzyngela na swoja korzysc, kolejno z inna rosyjska ekipa: Eniseyem w Rosji, u siebie z Prokomem i w Minsku z tamtejsza ekipa. Pozwala to narazie na 7. miejsce w tej grupie ligi VTB. Nymburk ma jednak bardzo realne szanse na awans do czolowej czworki, ktora bedzie walczyc dalej, brakuje mu tylko jednego zwyciestwa. Czesi zatem zapewne beda chcieli dziś zwyciezyc, aby zwiekszyc swoje szanse na dalsza gre. Spartak w lidze rosyjskiej to typowy sredniak. W tym sezonie zajmuje jak do tej pory 4. miejsce z bilansem 4-3. Trzeba przyznac ze ta ekipa duzo gorzej radzi sobie na wyjazdach, 2-3. Podobnie jak Nymburk, awansowali oni z grupy i zagraja dalej w Eurocupie. W lidze VTB jak do tej pory idzie im bardzo dobrze, przegrali zaledwie jedno spotkanie. Porazka przytrafila sie jednak w ostatnim spotkaniu, na wyjezdzie ulegli oni sredniakowi - Lietuvosowi Rytas i to dosyc wyraznie. U siebie mieli oni rowniez spore problemy z Ukrainskim Azovmashem wygrywajac zaledwie 66:64. Wszystko to wskazuje na obnizke formy rosyjskich koszykarzy. Ponadto walcza oni &quot;tylko&quot; o 1 miejsce w grupie z CSKA Moskwa, ktore chyba i tak jest poza zasiegiem. Reasumujac, Spartak duzo gorzej radzi sobie na wyjazdach, ponadto mozna zauwazyc u Rosjan znizke formy. Wszystko to wskazuje na to, ze gospodarze maja spore szanse na zwyciestwo w dzisiejszym meczu. Tym bardziej, ze wygrana jest im w tym momencie bardzo potrzebna.
Ło matko i córko co to była za końcówka... ale od początku Nymburk pewnie prowadził grę, w I połowie w pewnym momencie różnicą nawet 17-punktów. W II odsłonie gra gospodarzy jednak załamała się. O ile jeszcze w III kwarcie nie wygladala zle to przez 9 minut kwarty IV wrecz tragicznie, w tym okresie Spartak prowadzil 17:3 i prowadzil 7-mioma punktami.. Trzy z rzedu celne trojki gospodarzy za sprawa Amerykanina i wynik stal sie sprawa otwarta, gdy na 20 sek przed koncem pilke mieli gospodarze bylo 72:73. Wtedy to ku mojemu ogromnemu zdziwieniu bardzo szybką akcję zagrali gospodarze i zdobyli 2 pkt, ponownie za sprawa Amerykanina. Spartak mial swoje 16 sek, lecz nie wykorzystal i to gospodarze ku mojemu szczesciu cieszyli sie ze zwyciestwa. :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
4tech 9

4tech

Użytkownik
VTB League

CSKA M .- St.Petersburg

Typ: over 152.5 pkt


Kurs: 1.85
bet-at-home

Dzisiaj o godzinie 15.00 w ramach VTB League dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy drużynami CSKA M. i St.Petersburg.
Drużyna CSKA to obecnie lider grupy B z bilansem 11-1 natomiast drużyna St.Petersburg to wicelider z bilansem 10-2.
Drużyna CSKA jest zespołem grającym bardzo ofensywny basket, a oto kilka statystyk:

CSKA:
- średnia zdobytych pkt w lidze VTB u siebie: 89
- średnia straconych pkt w lidze VTB u siebie: 65


St. Petersburg:
- średnia zdobytych pkt w lidze VTB na wyjazdach : 76
- średnia straconych pkt w lidze VTB na wyjazdach : 68

Drużyna CSKA posiada w swoim skladzie wielu wybitnych zawodników takich jak : Kirilenko, Krstic, Gordon, Lavrinowic ,Shved, Teodosic,Ponkrashov, więc jak widać każdy z nich potrafi dobrze grać i zdobywać wiele punktów.
W ostatnich dwóch meczach drużyna CSKA wygrywała wysoko z Triumphem 99-83 a następnie z drużyną Olympiakosu 96-64 więc jak widać u siebie czują się bardzo pewnie i zdobywają wiele punktów.
Drużyna Spartaka będąc wiceliderem pokazuje że tez potrafi grać w koszykówkę i zdobywać sporo punktów. Posiada w swoich szeregach zdolnych zawodników takich jak: Zupan, Dragicevic czy Keyru.
Tak więc dzisiaj zapowiada się bardzo widowiskowy mecz i mam nadzieję ze obydwie drużyny zagrają ofensywny basket i proponowany over punktowy przeze mnie wejdzie. Oba zespoły mają zagrać najmocniejszymi składami.
Jeszcze przypomnę, że 14 stycznia tego roku doszło do pojedynku pomiędzy obiema drużynami i wynik był 91-79 i nie miałbym nic przeciwko aby ten wynik został powtórzony :smile:
Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom