>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Vivus/Wonga itp potrzebna pożyczka

P 73

phamrol

Użytkownik
Witam,
Od razu zaznaczam, że jestem daleki od pożyczania pieniędzy z takich stron, ale potrzebuję kwotę 300zł do jutra, max środy rana. Nie są to pieniądze potrzebne na bukmachera, tylko na warunek(powtarzanie przedmiotu) na uczelni. Wiem, że w środowisku bukmacherskim zdarzają się osoby, które pożyczają pieniądze, stąd moje pytanie,
czy są jakieś kruczki związane z tymi stronami, czy jednak jak piszą, że przy pierwszej pożyczce oddaje tyle co pożyczam, lub góra 10zł prowizji to tak jest?

Chcę uniknąć wszelkich niepotrzebnych sytuacji itp.
Wiem, że to nie jest wielka kwota i w przyszłym tygodniu będę mógł ją spokojnie oddać, ale nie mam zamiaru iść do rodziców, prosić się o pieniądze i słuchać tych pytań czy tłumaczeń.

Pozdrawiam,
 
simons 646

simons

Forum VIP
Promocje od pierwszej pozyczki najczesciej sa takie jak reklamuja ... ale radze i tak przeczytac szczegolowe warunki.
Pozyczki te nie sa tak straszne o ile szybko oddamy kase. Realne stopy przez krótki termin pożyczki są kosmiczne, ale nominalnie nie wychodzi zle.
Co innego jak nie spłacisz w terminie ????
Dodatkowo uwazaj na &quot;uslugi&quot; typu dojazd przedstawiciela do Ciebie, przypomnienie sms etc. bo to najczesciej kosztuje i sie cenia ????
 
Do góry Bottom