>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Villach (13.12-14.12.2007)

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Pełna nazwa: Alpenarena
Miasto: Villach
Punkt HS: 98 m
Punkt konstrukcyjny: 90 m
Punkt sędziowski: 98 m
Rekord zimowy: BACHLEDA Marcin - 101m(2006-02-05)
Rekord letni: KRANJEC Robert - 102m(2001-07-14)
MORGENSTERN Thomas - 102m(2004-10-16)
Ilość skoczni w mieście: 4
Nachylenie progu: 10.5 st.
Wysokość progu: 2.87 m
Długość rozbiegu: 80 m
Nachylenie zeskoku: 36 st.
Średnia v na rozbiegu: 84.6 km/h
Rok konstrukcji: 1937
Pojemność stadionu: 10000
Program zawodów:
13.12.2007, czwartek
9:30 - Oficjalny trening (2 serie)
- Kwalifikacje
16:30 - Pierwsza seria konkursowa
14.12.2007, piątek
15:00 - Kwalifikacje
16:30 - Pierwsza seria konkursowa​
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
S.Ammann-M.Hautamaeki
Typ: 1 Kurs: 1,60 (BetGun) ✅
Szwajcar skacze rowno, chociaz nie jest jeszcze tak w swietnej formie jak kiedys by walczyc o podium. Natomiast Matti zawodzi od ładnego sezonu, ma potencjal ale watpie by dzis nastapilo jego odrodzenie. Stawiam zdecydowanie na Harrego Pottera.

H.Olli-P.Peterka
Typ: 1 Kurs: 1,78 (BetGun) ✅
Chociaz Olli ledwo kwalifikuje sie do zawodow to trener Tommi Nikunen ciagle na niego stawia. Mysle ze sam Olli jest bardzo zmotywowany przez swoja slaba postawe. Peterka swoje lata swietnosci ma za soba i chyba skacze dla przyjemnosci tylko ???? Na treningach i w kwalifikacjach lepiej spisywal sie fin i sadze ze zajmie wyzsza pozycje od Słowenca.

K.Stoch-M.Kot
Typ: 1 Kurs: 1,58 (BetGun) ✅
Obaj zawodza, obaj skakali porowynywalnie podczas treningow, moze Maciek troche lepiej. Ale Kot jest nie przygotowany pod wzgledem psychicznym do sezonu w PŚ. Nie zdziwie sie jak zaden sie nie zakwalifikuje do II serii, ale sadze wyzsza lokate zajmie Stoch.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kilka suchych typkow:
Tzw. nie faworyci ????
Adas lubi skocznie, skocznia lubi jego, po ostatnich konkursach i wypowiedzi trenera moze skakac na luzie nie czujac presji wygrywania a nawet stawania na podium. Loitzl po ostatnich zmianach w kadrze jeszcze bardziej bedzie zmotywowany do dobrego skakania, natomiast Hilde moim zdaniem juz spuscil z tonu a po drugie nie lezy mu ta skocznia. Mlody austriak skacze w kratke a na tej skoczni bedzie musial wspiąć sie na wyzyny swoich umiejetnosci by pokonac Ahonena.
J.Ahonen-A.Małysz Kurs: 2,45 ⛔
T.Hilde-W.Loitzl Kurs: 2,13 ✅
G.Schlierenzauer-J.Ahonen Kurs: 1,92 ✅
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
A jak zapatrujesz się na jutrzejsze zawody, tez wygra Morgenstern?

Może byś napisał cos od siebie a nie tylko informacje wyciągasz :p
 
Z 0

zibo87

Użytkownik
Ja wczoraj postawilem na zwyciestwo Morgi&#39;ego po kursie 1,65. Dzis Oczywiscie tez stawiam na Thomasa chociaz Ahonen chyba zlapal forme, ale zeby pokonac Morgensterna to nie wystarczy miec dobrej formy tylko trzeba byc &quot;automatem&quot; ???? .Dzis juz tylko 1,45 na niego jest.
Kupon 1.
T.Mogenstern- zwycięzca 1,45 ✅
Kupon 2.
G.Schlierenzauer-T.Hilde- kto lepszy 1 1,42 ✅
Kupon 3.
G.Schlierenzauer-A.Kofler- kto lepszy 1 1,38 ✅
 
cagiva 6

cagiva

Użytkownik
Witam :]
Wczoraj zagrałem taki kupon:
Malysz v Schlierenzauer Schlierenzauer 1.65
Hilde v Romoeren Hilde 1.666
Analizowałem go dość dogłębnie i wydawał mi się pewny. Wszedł.
Dzisiaj gram taką kombinację:
Hilde v Romoeren Hilde 1.666 ⛔
Morgenstern v Any Other Morgenstern 1.35 ✅
Trochę mniejsze ako ale również wydaje się pewny. Mam nadzieję, że wejdzie tak jak wczorajszy.
Analiza typu Hilde v Romoeren
W klasyfikacji ogólnej Hilde zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 196 punktów, natomiast Romoeren plasuje się na 5 pozycji, uzbierał 170 punktów. W mojej opinii aktualnie lepszą formę prezentuje Hilde, natomiast Romoeren nie zasługuje na 5 lokatę. Hilde wczoraj skoczył poniżej oczekiwań, chociaż i tak spokojnie wygrał z rodakiem Romoerenem. Dzisiaj Tom powinien spisać się znacznie lepiej. Budzić wątpliwości może forma Romoerena jaką pokazał drugim skokiem, ale ja myślę, że po prostu dostał dobry wiatr i wykorzystał okazję. Uważam ten typ za warty grania, tak jak uważałem wczoraj.
Analiza typu Morgenstern v Any Other
Tutaj analiza jest bardzo krótka. Morgenstern ten sezon rozpoczął wyśmienicie. Skacze jak automat, wygrywa wszystko po kolei. Jedynym pretendentem do dzisiejszego zwycięstwa oprócz Thomasa jest Janne Ahonen. Wczoraj pokazał, że złapał formę, szczególnie drugim skokiem. Jednak uważam, że na chwilę obecną na Morgensterna nie ma mocnych.
Pozdrawiam ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Zibo87 pare zdan bys napisal czemu wlasnie takie typki
W sumie powtorze kilka typow ze wczoraj, bo weszly jak w maslo i nie sadze by dzis mialo byc inaczej. Tylko troche kursy mniejsze
K.Stoch-M.Kot
Typ: 1 Kurs: 1,58 (BetGun) ✅
Obaj zawodza, obaj skakali porowynywalnie podczas treningow, moze Maciek troche lepiej. Ale Kot jest nie przygotowany pod wzgledem psychicznym do sezonu w PŚ. Nie zdziwie sie jak zaden sie nie zakwalifikuje do II serii, ale sadze wyzsza lokate zajmie Stoch.

S.Ammann-M.Hautamaeki
Typ: 1 Kurs: 1,42 (BetGun) ✅
Szwajcar skacze rowno, chociaz nie jest jeszcze tak w swietnej formie jak kiedys by walczyc o podium. Natomiast Matti zawodzi od ładnego sezonu, ma potencjal ale watpie by dzis nastapilo jego odrodzenie. Stawiam zdecydowanie na Harrego Pottera.

J.Ahonen-B.E.Romoeren
Typ: 1 Kurs: 1,35 (BetGun) ✅
Romoeren to skoczek ktory umie wykorzystac dobry podmuch wiatru,natomiast Ahonen choc nie lubi tej skoczni to widac po wczorajszym konkursie ze &#39;czuje ja&#39; i prawie idealnie skacze tu jak na swoje mozliwosci.
Troche sie boje tego typku bo Norweg moze zaskoczyc lub Ahonen zawiesc.

M.Hoellwarth-A.Lappi
Typ: 1 Kurs: 1,52 (BetGun) ✅

Martin dostal szanse od trenera i mogl wystapic na zawodach PŚ u siebie. Wczoraj zajal miejsce 28, jednak trafil na zly wiatr spychajacy go na bule, a przy takim nawet najbardziej doswiadczeni skoczkowie malo moga poradzic. Natomiast Lappi po dobrym wystepie w Kuusamo cos sie zablokowal skacze mizernie i widac ze potrzebuje odpoczynku lub treningow a nie udzialu w konkursach, wczoraj oddal drugi najblizszy skok. Sadze ze Austriak wie ze o miejsce w skladzie bedzie bardzo trudno, poniewaz lata swietnosci ma juz za soba jednak w tym konkursie powinnien lepiej skakac od fina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
midel 189

midel

Użytkownik
Hilde ????
Wczoraj zagrałem na Adasia w parze z nim i przegrałem.
Dzisiaj zagrałem na tego oto Norwega w parze z Koudelką, to mu się skakać odechciało :kwasny4565: Co za łajza ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Pisalem wczesniej ze ta skocznia cos mu nie lezy, widac ze nie potrafi jeszcze skakac na normalnych obiektach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom