>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VIII runda Indywidualnych Mistrzostw Świata - GP Rosji w Togliatti

Status
Zamknięty.
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Czas na kolejną rundę GP, czyli zawody w Togliatti. Cykl się rozpędza, już wiadomo, kto o co walczy. Kolejna odsłona będzie miała miejsce już jutro.
Wiadomo, że w Rosji nie pojedzie Martin Vaculik. W jego miejsce wskakuje Loktajew. Z dziką kartą pojedzie Wadim Tarasenko, a rezerwowymi będą Renat Gafurow oraz Jewgienij Sajdullin.
To kolejna runda, która wyjechała poza Polskę, co może tylko cieszyć.
W tym temacie podajemy typy oraz dyskutujemy o GP Togliatti.
 
B 44,7K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Ten dział również umiera ? Z mojej strony dzis Jason Doyle finał @2,45 fortuna. 3.3,u,0,1

Zawodnik Uni Leszno jest w bardzo wysokiej dyspozycji wPolsce w Szwecji , również w GP idzie coraz lepiej, ma fajny numer startowy , dwa razy pole A co uważam że dziś będzie miało to handicap. W speedway of Nations rok temu kapitalne występy oba, ponad 15 pkt w każdym..
 
Ostatnia edycja:
N 192

nikodem331

Użytkownik
Szkoda że ten dział umiera ...
Madsen - Lindgren 2 @1,96 fortuna
Sajfutdinov - Janowski 1 @1,52 fortuna
Doyle - Woffinden @1,57 fortuna

To tak ode mnie na szybko, biorąc pod uwagę aktualną formę zawodników, ich ostatnie występy w GP myślę, że są to dość pewne typy. Dziwi mnie wysoki kurs na Lindgrena, w GP to zupełnie inny zawodnik niż w e lidze (chociaż i tu jest bardzo dobry). Niestety czasu brak więc bez głębszej analizy, czekam na Wasze propozycje, z fartem !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Betclic

Sajfudinov - Madsen 1 - 1.95 ✅

Zagar - Łoktajew 1 - 1.72⛔

Łączny kurs - 3.35⛔⛔



Osobiście dziś celuje w Emila 1-4, dlatego w zestawieniu z Madsenem wygląda to idealnie co tu dużo pisać Emil u siebie na ziemi do tego widać, że wróciła szybkość czego nie można powiedzieć od Madsenie.

Pomimo że Matej, który pojechał słaby sezon (27 średnia ligi + spadek z ekstraligi) w parze z Aleksandrem (20 średnia 1 ligi) to osobiście wyżej w tej parze widzę Zagara, który ma zdecydowanie większe obycie w tego typu imprezach.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom