>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat z analizami VII runda 2. Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 485,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie dyskutujemy o VII rundzie 2. Ekstraligi, która póki co nie wystartowała, prognozy jednak są łaskawe i zapowiada się, że niedzielne mecze uda się odjechać.
 
S 38,5K

scrobek

Użytkownik
Orzeł Łódź - Wilki Krosno (+4,5) 2 @1,94 STS

Zaskoczyły mnie kursy na ten. Nie sądziłem, że tak znaczącym faworytem będzie drużyna Orła, która jeszcze nie wygrała spotkania na własnym terenie. Ostatnie spotkanie idą w dobre stronę tj. Wygrana w Łodzi oraz prowadzenie podczas przerwanego meczu w Ostrowie, ale nie jestem tak optymistycznie nastawiony. Oczywiście drużyna z Krosna ma swoje problemy, którym oczywiście największym jest brak Dmitre Berge w którego miejsce został pozyskany Kenneth Bjerre, który w 2022 roku zdobył czysty komplet na Motoarenie w Łodzi. Uważam także, że goście dysponują mocniejszą formacją juniorską. Typuje wyrównane spotkanie z końcowym zwycięstwem gości
 
Ostatnia edycja:
maniek81 356,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Krakowiak (-1) - Basso [1] 1.75 fortuna
Nieudany mecz Krakowiaka

Liczę, że dziś Krakowiak pojedzie dobre spotkanie. Krosno ma swoje problemy, wypadł im świetnie dysponowany Berge. Ktoś musi ciągnąć ten wynik, a wydaje się, że Norbertowi tor w Łodzi pasuje. W ubiegłym sezonie w barwach Poznania wykręcił tu dwucyfrówkę i liczę, że dziś zbliży się do tego wyniku, co powinno starczyć na przeciętnego Basso.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 485,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Stal Rzeszów - Polonia Bydgoszcz
Stal Rzeszów +2,5 pkt. @1,62 Betclic
Nowak powyżej 8,5 pkt. @1,70 Betclic
Pieszczek poniżej 7,5 pkt. @1,70 Betclic
Huckenbeck (+0,5 pkt.) vs Buczkowski - 1 @1,95 Forbet
bieg juniorski Stal vs Polonia(-0,5 pkt.) - 2 @2,26 Fortuna

W Rzeszowie w godzinie meczu ma padać, jednak ma ustać o 15, więc wydaje się, jeśli nic organizatorzy nie zawalą, że mecz powinien się bez problemu odbyć. Możliwe, że wielkiego ścigania dziś tu nie zobaczymy, więc w tym kierunku będę szedł. Ogólnie kadrowo Polonia wydaje się być mocniejsza, tyle tylko że miesiąc nie jechała meczu na pełnym dystansie, co może być problemem, tym bardziej, jeśli tor nie będzie w idealnym stadnie. Dlatego też idę tu bardziej w kierunku gospodarzy, którzy już zawalili jeden ważny mecz i tak naprawdę jeśli dziś by się to powtórzyło to szansa na play-off może stanąć pod malutkim znakiem zapytania.
Do handicapu Stali dorzucam więc over Nowaka, który dobrze sobie radzi na długim rzeszowskim torze, a linia na niego jest bardziej atrakcyjna niż na Nickiego, czy Thorsella, a szczerze powiedziawszy radzi sobie równie dobrze, choć czasem wydaje mi się, że w biegach jakby lekko odpuszczał swoim teoretycznie mocniejszym kolegom. Marcin również ma dziwną tendencję w domowych meczach, praktycznie w każdym meczu z biegu na bieg notuje coraz słabsze występy. W jakiś sposób można to tłumaczyć numerem startowym, choć to też nie reguła. Wygląda to tak, że z każdym biegiem reszta się dopasowuje do toru, a Marcin z jakimi ustawieniami zaczyna z takimi kończy, myślę że on to również zauważa i na pewno dziś będzie chciał to zmienić, a jeśli mu się to uda to spokojnie linię powinien pokryć.
Trochę przeciwko handicapowi na Stal gram under Pieszczka, którego nie jestem wielkim fanem. Paweł Piskorz od początku sezonu rotuje numerami i dziś Krystian pojedzie spod 10. U siebie jechał spod niego tylko raz - w meczu z Orłem i był to jego najsłabszy występ w którym zaliczył 5 oczek. Tak naprawdę tylko w czwartym biegu ma dość łatwych rywali, później z biegu na bieg będzie coraz trudniej. Średnia meczowa Krystiana to 7 punktów, dziś rywal bardzo mocny, do tego numer który z Orłem ewidentnie mu nie przypasował, więc pomimo, iż gram w kierunku Stali to typuję, że 6-7 oczek to jest na dziś maks dla Pieszczka.
H2h Kaia z Buczkiem to jakaś tam czujka i dobry kurs na Niemca, który w tym sezonie prezentuje się bardzo solidnie i w sumie nie wiem czemu buki cały czas faworyzują Krzyśka, który ma średnią meczową punkt niższą niż Kai, jest to spora różnica.
Najbardziej ryzykowny typ na wygrany bieg juniorski Polonii. W fortunie jednak na to fajny kurs, bo u innych bukmacherów okolice 1,90. Drugi start zapowiada się niezwykle pasjonująco, bo pojadą całkiem solidni zawodnicy, jak na ten poziom i tak naprawdę każdy tu ma szansę na wygraną. Ja jestem jednak bardziej przekonany ku Karczewskiemu i Buszkiewiczowi, którzy jeszcze w tym sezonie nie przegrali biegu juniorskiego, a rywali już mieli mocnych, bo wygrywali z braciami Szostak, czy w Krośnie z Szymonem Bańdurem i Piotrkiem Świerczem. Nie dał im się za to objechać Bartkowiak i Miłosz Wysocki, oba starty jednak kończyły się remisami. Młodzi rzeszowianie przegrali już dwa biegi młodzieżowe, jeden właśnie z ww. Bańdurem i Świerczem i to na swoim obiekcie, musieli uznać również wyższość młodzieżowców, a raczej młodzieżowca ROW-u Rybnik, wówczas Paweł Trześniewski w dwuosobowym starcie pokonał Kubę Pocztę na rybnickim owalu. Wydaje mi się, że i doświadczenie i umiejętności są tu lekko po stronie gości, Uważam więc, że kursy powinny być bardziej wyrównane.
 
Ostatnia edycja:
anfa_ 801

anfa_

Użytkownik
Bjerre bez ręki jedzie, że ma nie zrobić 7pkt?
Jeździ w Danii, tor mu powinien leżeć. Nie rozumiem za bardzo tej linii i over pobieram.
 
maniek81 356,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Pedersen - Thorssell (+1.5 pkt) [2] 1.75 forbet

W Rzeszowie przeszła ulewa, coś tam jeszcze przelotnie może padać, więc próbuję jeszcze typu przeciwko Nickiemu. Tor może być bardziej wymagający niż zakładali gospodarze, więc Duńczyk może mieć trochę problemów. A skoro forbet daje go w parze z Thorssellem, który jest w dobrej formie i do tego dostajemy dodatni handicap, to upatruję szansę w tym zakładzie.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
A ja dzisiaj spróbuje Dudek under 10.5. Plandeka jest na torze, oczywiście jak to Dudek zaraz będzie 0 bo się nie spasuje z torem. 11 pkt żeby zrobić to bardzo dużo, mecz drużyn którzy są siebie warci ..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom