>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Vidal w 18/19

vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Cześć.

Dzisiaj gram coś dziwnego, ale myślę, że warto spróbować.
Mianowicie eMŚ kobiet:

Trebel
Polska - Szwajcaria u3.5 gola
Albania - Szkocja 2
Islandia - Czechy 1
AKO @2.27 uni 250zł
Single
Dania - Szwecja poniżej 0.5 gola 1 połowa @2.34 fortuna ( @2.66 odliczony podatek)
200zł
Norwegia - Holandia poniżej 0.5 gola 1połowa @2.35 fortuna (@2.68 odliczony podatek)
200zł


-----
Pierwszy trebel jest oczywisty. Szwajcaria i Szkocja walczą o 1 miejsce w grupie. Szwajcarki na dzień dzisiejszy 1 miejsce i gry wygrają to nie patrzą się na rywalki i przechodzą na MŚ. Polki niestety o nic nie grają, ale u siebie potrafią napsuć krwii. Myślę o underowym meczu.
Szkotki nie tylko walczą o 1 miejsce, ale jeżeli Szwajcarki wygrają z Polkami, to ważne będzie zdobyć jak najwięcej punktów by dostać się do baraży, do których awansują 4 najlepsze ekipy z drugich miejsc. Zwycięstwo daje im minimum baraże, remis i porażka niekoniecznie, gdyż rywalki punktowo są bardzo blisko. Albanki to rywal drugiej, bądź trzeciej kategorii.
Islandki ostatnio przegrały mecz z Niemkami, które je wyprzedziły w tabeli, ale nie można się załamywać, bo zwycięstwo dzisiaj daje baraże. Podobna sytuacja do Szkotek.
W dwóch kolejnych typach mecze powinny być bardzo wyrównane i liczę na przynajmniej jeden udany typ.
Remisy w tych spotkaniach stosunkowo zadowolą wszystkie drużyny. Mecze na szczycie w poszczególnych grupach.
Dunki tak jak i Norweżki niekoniecznie mogą przegrać, bo mogą uciec im nawet baraże. Holenderki i Szwedki faworytkami w swoich grupach, tj i w tym spotkaniach, ale mają komfort, że remis tutaj = status quo i awans na MŚ. Liczę na bardzo spokojne 1 połowy meczów.

Żeby zobrazować to co napisałem wstawiam tabelę z wikipedia.com
Nie patrzeć na klasyfikację 2 miejsce na livescore, bo wyniki w grupie z ostatnimi drużynami się nie liczą!!

A skrypt livescore to robi i wprowadza w błąd.
Trzeba wziąć pod uwagę, że Walijki już nie mają spotkań, więc na pewno są za burtą (chyba że Islandki i Belgijki polegną)
Dunki, Szkotki i Norweżki mają po 12 punktów, więc remisy dają im baraże, bo będą miały po 13punktów i ogromny dodatni bilans bramkowy, nieosiągalny dla Islandii i Belgii, które grają w dość ciężkich meczach z Czeszkami i Włoszkami, w których pogromy są nierealne.
Na Szkotki remis bym nie grał, ze wspomnianych względów, że jeszcze zwycięstwo może dać awans, bo Szwajcarki jakoś nie błyszczą i Polski mogą sprawić psikusa.

Do tego 4fun
Austria - Finlandia 2 @8,5 uni x2 @3.65

Już mecz o pietruszkę. Parę lat temu Finki były lepsze, teraz progres Austriaczek i są faworytkami. Ale nie szedłbym w taki kurs, bo mecz nie powinien być aż tak jednostronny.

Ukraina - Węgry 1 @1.60 uni

Tutaj akurat bym widział jakieś 1.25-1.30 na zwycięstwo, a nie jak w tym meczu wyżej. Także mecz o nic, ale różnica poziomów już widoczna gołym okiem.
Belgia - Włochy 2 @4.00 uni
Włoszki to liderki, wygrały wszystko. Kurs na gospodynie taki, bo jak wygrają, to mają szanse na baraże. Ale tylko szanse, bo jak wyniki w innych meczach będą niekorzystne to zwycięstwo nic nie da. Nie wiem w jakim składzie dziś wystąpią goście, ale mam nadzieję, że nie odpuszczą totalnie i poszukają swoich szans na wygranie meczu.
 
Do góry Bottom