>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Viabuy ?

opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
To karta jedynie dla tych dobrze zarabiających. Na normalnym gruncie, gdzie ktoś zarabia 2-4 tys złotych to opłaty na początku zwłaszcza są zdecydowanie za wysokie dla &quot;normalnego&quot; człowieka. Produkt faktycznie ciekawy, ale póki jest skrill (który też się ceni coraz wyżej) to nie widzę na rynku polskim dużej szansy dla viabuy, co nie znaczy że nikt nie będzie z niego korzystać
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
W obliczu wszechobecnych blokad, które nas czekają produkt nawet jak drogi może okazać się zbawienny ;) Ten kto nie zarabia na zakladach i tak pójdzie dla świętego spokoju tam gdzie 12% kradną.
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Właśnie mi się wydaje, że można na to wypłacać...
Mi sie nie tylko wydaje ale jestem na 1000% pewien że można wypłacać bo jestem posiadaczem tego e-portfela od pewnego czasu i wypłacałem jak najbardziej kilka razy.
Założyłem to nie dlatego żeby był to jakis super srodek płatniczy czy cos ale była taka sytuacja z bankrutującym bykiem intragame gdzie było zamrożone moje kilka tys pln i poczatkowo wypłacali smiesznie małe limity dziennie na skrilla potem sie i to urwało i wyplacali raz na kilka dni ale przeczytałem ze na entropay dalej wypłacaja wiec założyłem tam konto i jakos udało sie wyciagnac reszte kasy.
Ecopayz jest niezbyt opłacalny w kraju przy posiadaniu konta pln, ja osobiscie zeby uniknąć jakichkolwiek opłat, prowizji itp do skrilla mam kartę płatniczą i wszystkie nadwyżki (czyli to co zarobię na zakładach i mogę sobie wydać ???? ) &quot;konsumuję&quot; płacąc kartą skrill normalnie w sklepach, na allegro itp. wypłata z bankomatu jest też mało opłacalna, Niestety w Ecopayz chociaż tak jak w skrill można sobie zamówić kartę płatniczą i &quot;anonimowo&quot; sobie wydawać zarobioną kase na zakupy, jednak ma tę wadę że konto jest niby w pln ale karta płatnicza jest w Euro i pobierana jest pewna prowizja na przewalutowanie pomimo że płacę za zakupy w polskim sklepie w pln i konto jest w pln to z konta znika większa kwota jak wartosc zakupów ????
Jak ktos sobie podróżuje po europie to za to bardziej sie opłaca bo wtedy mozna sobie wydac kasę za granicą i wychodzi to już chyba lepiej niz opłaty i prowizje za przewalutowanie z normalnego polskiego konta bankowego, poza tym można tam sobie pozakłądać kilka &quot;podkont&quot; w różnych walutach ale nie wgłebiałem sięw to.
Inna sprawa że przelewy pomiędzy kontaki są w ecopayz tańsze niż w skrill - to dobre dla multikontowców , ale za to jest minimalna prowizja w przeciwieństwie do skrilla tak że małych kwot nie opłaca się przesyłać między kontami.
Tak ogólnie firma sprawdzona, póki solidna, co ciekawe jest bezproblemowy całodobowy kontakt z BOK niestety tylko po angielsku
Ps, gadka była o Entropay a ja napisałem o Ecopayz , mała wpadka ???? sorki
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
V 49

vvss2

Użytkownik
Odnowię trochę temat, bo zastanawiam się nad tą kartą. Można bez problemu robić tą kartą wpłaty i wypłaty u buków ?
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
Mam podobne pytanie jak kolega wyżej, a chodzi mi dokładnie o Unibet, ponieważ widzę ze przy wyplacie jest tylko karta Visa, a Viabuy to jednak mastercard
 
Do góry Bottom