>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

VI runda - GP Skandynawii w Malilii.

Status
Zamknięty.
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie można podawać typy i analizy na VI rundę Indywidualnych Mistrzostw Świata. Tym razem czas na GP Skandynawii, które odbędzie się na G&amp;B Arena w Malilii. Dziś odbędą się kwalifikacje do zawodów, a jutro o 19 rozpocznie się docelowa rywalizacja. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi canal+.
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Kolejna runda GP, a tu cisza, jak zawsze wychylam się przed szereg i tym razem mam trochę nietypowe propozycje, bo H2H w tym cyklu wytypować graniczy z cudem. 

B. Zmarzlik top 8 @1.28 Etoto  
W etoto są dość atrakcyjne kursy, jak na polski rynek, więc większość typów jest właśnie od tego bukmachera. Kurs 1.28 to absolutny "must have" każdej dzisiejszej tasiemki. Bartek jest współliderem tegorocznego cyklu GP i obecnie jednym z najlepszych żużlowców na świecie. Półfinał to dziś dla niego będzie pewnie osobista porażka.

P. Dudek top 8 @1.60 Etoto  
Patryk ma dobry sezon, praktycznie w każdym wyścigu walczy z najlepszymi, no i jako jeden z nielicznych znalazł sposób na Zmarzlika z którym wygrywa stosunkowo często w bezpośrednich starciach, duża szansa na półfinał. W zeszłym roku w Malilii ta sztuka również mu się udała.

M. Vaculik top8 @1.86 Etoto  
Podtrzymuję to, co pisałem we wczorajszych typach dnia, pomimo że zakład był przegrany usilnie (być może ślepo) ustaję przy swoim. Link do analizy: https://forum.bukmacherskie.com/temat/157629-typy-dnia-16082019-piatek/?page=1#post-6874040

A. Łaguta poza top8 @1.95 Forbet  
Artiom nie przepada za tym torem. W ubiegłym roku nie wygrał tu nawet biegu, w cyklu również idzie mu słabo, bo jest dopiero 10, więc nie ma dziś jakiejś szczególnej motywacji, myślę że z tak silną konkurencją będzie miał problem z awansem do "ósemki". 

J. Doyle poza top8 @1.83   
Jason chyba powoli będzie spuszczał z tonu, w GP mu nie idzie, w Get Wellu pojechał ostatnio tragicznie, choć wyszedł mu bieg w Anglii, tam jednak są troszkę inne standardy i Doyle się tam dobrze czuje. Nie daję mu dziś szans na półfinał, na teraz wielu jeźdźców pokazuje dużo lepszą formę.

Przynajmniej 3 Polaków zakwalifikuje się do półfinałów @2.00 Etoto  
Ten bet mi się podoba. Pierwszy argument, wczorajsze kwalifikacje. W czołowej piątce najszybszych zawodników było czterech Polaków. Zmarzlik i Dudek to moim zdaniem mocni kandydaci na top8, do tego jest zwycięzca kwalifikacji Maciek Janowski i nieobliczalny Mistrz Polski Janusz Kołodziej, który fenomenalnie jedzie w tegorocznych Mistrzostwach Świata. Myślę, że jest spora szansa na powodzenie tego typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom